Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

Dzwoni....ble ble..."piesek podoba się mojej 2 letniej córeczce, jak ona do dzieci?"

(...)

ble ble "mieliśmy pieska ale był ślepy i stary i musieliśmy uśpić"

- ile lat miał piesek?

"był stary, miał 10 lat"

Stwierdziłam, że nie mamy o czym rozmawiać i rozłączyłam się.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Moli@ napisał:

Dzwoni....ble ble..."piesek podoba się mojej 2 letniej córeczce, jak ona do dzieci?"

(...)

ble ble "mieliśmy pieska ale był ślepy i stary i musieliśmy uśpić"

- ile lat miał piesek?

"był stary, miał 10 lat"

Stwierdziłam, że nie mamy o czym rozmawiać i rozłączyłam się.

dobrze, że telefon dzwoni, ale jakość potencjalnych chętnych...eh...żenada:( ludzie są beznadziejni....

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2017 o 21:01, Moli@ napisał:

Dzwoni....ble ble..."piesek podoba się mojej 2 letniej córeczce, jak ona do dzieci?"

(...)

ble ble "mieliśmy pieska ale był ślepy i stary i musieliśmy uśpić"

- ile lat miał piesek?

"był stary, miał 10 lat"

Stwierdziłam, że nie mamy o czym rozmawiać i rozłączyłam się.

Moli jesteś spokojnym człowiekiem :)  mnie zwykle przy takich tekstach ponosi! zly.gif i rzucam coś w stylu... a ty chciałbyś być uśpiony jak będziesz ,stary i chory??

 

100_7807.JPG    Suuuper jest to zdjęcie!serduszka2.gif

Link to comment
Share on other sites

Też bym chyba tak zareagowała. Ja mam 12-latkę i modlę się, żeby mi sunia żyła jak najdłużej bo już przekroczyła wiek, którego często nie dożywają inne tej rasy.

Inne moje tej rasy żyły od 3,5 do 11 lat i 8 m-cy, wszystkie zabijał rak. Ta żyje i choć już coraz słabsza i od czasu do czasu się potyka i podpiera nosem to ogolnie jest zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

Gdy będzie ładna pogoda i zjadą na swoją działkę znajomi... już jesteśmy umówieni na robienie zdjęć do ogłoszeń. Dużo zieleni, ozdobne drzewa krzewy, kamienne murki bluszcze. Zdjęcia Promyczka wpadły w oko i chłopak ma dom. Może innym poszczęści się :) Może Dianka uśmiechnie się pięknie do Zbyszka :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.04.2017 o 19:36, kiyoshi napisał:

Podmienie to śliczne zdjęcie jako główne na olx.

Przy okazji- widziałam, że ktoś wyróznił ogłoszenie Dianki- bardzo dziękuje :)

...nie śmiałam ,prosić!... Podmieeeeeń0057.gif

... tak się umawiałyśmy!...tylko czemu nikt nie dzwoni?  czy Ci ludzie, oczu( i serca) nie mają?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Moli@  ... Dianka jest śliczna!...może zaryzykować i ogłaszać...na dalsze Województwa?... no bo co jeszcze możemy zrobić? na pewno się nie poddamy!oczko.GIF

.. a domki TAK!  fajne :)

Można... nigdy nic nie wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

Ciocia Kiyoshi ,będzie potrzebna!.. jak nic!  zajrzałam na OLX( chciałam skopiować ogłoszenia Dianeczki i ogłosić jeszcze na inne województwo) ale to dla mnie... za wiele223.giflepiej jak nie będę majstrować, bo jeszcze coś nawywijam, poczekajmy na Kiyoshi :)

... gdzie jeszcze można by było ogłosić Diankę?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anica napisał:

Ciocia Kiyoshi ,będzie potrzebna!.. jak nic!  zajrzałam na OLX( chciałam skopiować ogłoszenia Dianeczki i ogłosić jeszcze na inne województwo) ale to dla mnie... za wiele223.giflepiej jak nie będę majstrować, bo jeszcze coś nawywijam, poczekajmy na Kiyoshi :)

... gdzie jeszcze można by było ogłosić Diankę?

Nie wiem (:... może na chybił trafił :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.04.2017 o 21:01, Moli@ napisał:

Dzwoni....ble ble..."piesek podoba się mojej 2 letniej córeczce, jak ona do dzieci?"

(...)

ble ble "mieliśmy pieska ale był ślepy i stary i musieliśmy uśpić"

- ile lat miał piesek?

"był stary, miał 10 lat"

Stwierdziłam, że nie mamy o czym rozmawiać i rozłączyłam się.

Moli, proszę Ciebie, zrób to dla mnie!230.gif gdyby zdarzył się taki telefon( OBY NIE!) choć króciutko ,uświadom państwo(celowo mała litera!) że nie nadają się jako rodzina adopcyjna! nie są godni ,żeby adoptować pieska!  ...mogą kupić sobie pluszaka :(   ... ludzi trzeba uświadamiać!... nie wiedzą przeca ,coczyniąstop.gif

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, anica napisał:

Moli, proszę Ciebie, zrób to dla mnie!230.gif gdyby zdarzył się taki telefon( OBY NIE!) choć króciutko ,uświadom państwo(celowo mała litera!) że nie nadają się jako rodzina adopcyjna! nie są godni ,żeby adoptować pieska!  ...mogą kupić sobie pluszaka :(   ... ludzi trzeba uświadamiać!... nie wiedzą przeca ,coczyniąstop.gif

Postaram się ,)

Link to comment
Share on other sites

zaglądam kochane.

chciałabym porobić dla Dianeczki jeszcze trochę świeżych ogłoszeń, ale przyznaje sie, że nie mam siły na razie na nic:( po prostu wysiadam fizycznie:( wzięłam na siebie chyba trochę za dużo i jedynie urlop w perspektywie trochę mnie pociesza:(

mam jeszcze kilka piesków niestety w kolejce po ogłoszenia, obiecanych, ale z powodu braku czasu, jeszcze nie zrobionych:(

U mnie Dianka cały czas jest odświeżana na olx, gumtree, lento, alegratka i przygarnij zwierzaka na Białystok i na Warszawe- czyli te ogloszenia sa AKTYWNE

Można dorabiać moruska (on jest połączony z doadopcji) bo stamtąd są często adopcje, można też robić na adoptujpsa, oddam-psa, zoomia, czy jakieś lokalne, ale te portale ogólnie mają mniejszą 'moc' lub na tych co wyżej wymieniłam ale np. na Kraków, Lublin? może Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań?

Udostępniałam ostatnio Dianke na fb na grupie "Duże psy do adopcji"

Pamiętam o niej cały czas....

 

ps, jeszcze teraz udostępnie ją na grupach fb: PSy!adoptuj przyjaciela, Kundelki w potrzebie, Zwierzęta moją miłością, Dogomaniacy...to tylko kilka kliknięć a możę akurat;)

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Moli@ napisał:

 

To Lara...urocza :)

Nie jest u nas!!! Ma swój dom! ,)

Czasami zerknę na piękną...powzdycham...może kiedyś podobny szczeniak będzie mój :)

T

Jaka Lara???

 

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Na Kundelki w potrzebie jest  Dianeczka

Dziękuję Pani Izo :)

i jaka Pani;) przecież ja Iza jestem!

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...