Jump to content
Dogomania

Diana wychudzone nieszczęście z lasu w BDT


Moli@

Recommended Posts

22 minuty temu, anica napisał:

Napisałam do kiyoshi i pomyślałam sobie jeszcze ,że może w wolniejszej chwili poogłaszała bym Dianeczkę na innych bezpłatnych portalach jak np Lento? co o tym myślicie?

Dobry pomysł, jakbyś mogła to ja jestem za :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Moli@ napisał:

Dobry pomysł, jakbyś mogła to ja jestem za :)

Moli@ czy nie byłoby problemu, gdybyś przysłała mi na mejla kilka zdjęć Dianeczki( nie wiem ,czy inaczej będę mogła/umiała umieścić foty w ogłoszeniu, kiedyś próbowałam z dogo -kopiuj/wklej i nie wychodziło?) tak z 8-10 poproszę :)

... ponieważ nie zawsze dysponuję czasem, nie umawiam się ,jakoś wiążąco ale mogę obiecać ,że będę się ...starała jak najszybciej to zrobić :)   na jakie województwo ogłaszamy dziewczynkę?

.. z kiyoshi jesteśmy umówione ;)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, anica napisał:

Moli@ czy nie byłoby problemu, gdybyś przysłała mi na mejla kilka zdjęć Dianeczki( nie wiem ,czy inaczej będę mogła/umiała umieścić foty w ogłoszeniu, kiedyś próbowałam z dogo -kopiuj/wklej i nie wychodziło?) tak z 8-10 poproszę :)

... ponieważ nie zawsze dysponuję czasem, nie umawiam się ,jakoś wiążąco ale mogę obiecać ,że będę się ...starała jak najszybciej to zrobić :)   na jakie województwo ogłaszamy dziewczynkę?

.. z kiyoshi jesteśmy umówione ;)

Oczywiście że mogę przesłać zdjęcia, nie ma problemu.

Ogłoszenia, na mazowieckie...  umili wieczorny jogging  ,)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.03.2017 o 18:40, anica napisał:

Napisałam do kiyoshi i pomyślałam sobie jeszcze ,że może w wolniejszej chwili poogłaszała bym Dianeczkę na innych bezpłatnych portalach jak np Lento? co o tym myślicie?

Aniczko- jutro będe robić nowe ogłoszenia, już mam czas zaklepany;)

Będzie ok. 20 portali. Jeśli będziesz chciała tez sama cos dorobić to super, bo im więcej ogłoszeń tym większa szansa na dom:)

 

chicłam tez napisać, że Dianka ma u mnie wciąz aktywne olx które robiłam kilka miesięcy temu- co 2 tygodnie odswieżam, sa też stare aktywne ogłoszenia na gumtree, lento, alegratka, przygarnijzwierzaka, e-zwierzak...

tu linki do starych ale aktywnych olx'ów

https://www.olx.pl/oferta/piekna-wieksza-posluszna-domowa-sunia-szuka-swojego-czlowieka-CID103-IDhBhNH.html

https://www.olx.pl/oferta/ofiara-emigracji-piekna-sunia-dianka-CID103-IDhihyD.html

(dodam, że liczba odsłon jest tak niska, bo co dwa tygodnie jak odświeżam, to przy okazji zeruje liczbe wyświetleń)

 

Wydaje mi się anico, że możesz ze swojego konta wykupić odświeżanie czy podbijanie tych moich ogłoszeń. Wiem, że ktoś wykupił podbijanie dla jednego pieska którego ogłoszam i to nie byłam ja:)

Link to comment
Share on other sites

Kiyoshi , zajrzałam do ogłoszeń Dianeczki i myślę ,że już lepiej nie można! nic nie będę dorabiać! chyba nieuważnie czytałam Wasze postyzawstydzony.GIF bo zrozumiałam ,że ogłaszamy Dianeczkę tylko na OLX i pomyślałam o innych, w tej sytuacji jest po sprawie, trzeba tylko podbijać, wprawdzie jak po... pierwszej wizycie nie widzę możliwości ale spróbuję na spokojnie w łykend( dopadł mnie jeszcze jakiś paskudny wirus i podwójnie chyba widzę :( )  najwyżej wyślę zapytanie może mi pomogą administratorzy?  :)

Link to comment
Share on other sites

...to może z tym poczekajmy, aż się znajdzie... TEN domekoczko.GIF

Dnia 23.03.2017 o 11:16, rozi napisał:

To jeszcze jest dobre, dla kontrastu z tym spokojem

<br/><a  data-cke-saved-href="http://pics.tinypic.pl/i/00812/rw7ce6em4j3c.jpg" href="http://pics.tinypic.pl/i/00812/rw7ce6em4j3c.jpg" target="_blank">Zobacz oryginalne zdjęcie</a>

Łał!... duża sunia!...może dać dużo szczęścia!... biegnij śliczna, biegnij po nowe życie!...

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Moli@ napisał:

Może tym razem ktoś wypatrzy panienkę :)

Musi wypatrzyć! ..TEN najwspanialszy domek na Świecie! inaczej nie oddamy dziewczynkipaluszkiem.gif

Cytat

 

Anico może każdy kto ma konto na olx (trzeba być zalogowanym) - po otworzeniu konkretnego ogłoszenia, pod pierwszym zdjęciem i tytułem są ikonki "odśwież to ogłoszenie" i "wyróżnij to ogłoszenie", o takie:

iEH0IEb_NqiW0nqVLv-SyqkQqxokB28OIH_WB5Zq

Wystarczy kliknąć wybraną opcję, opłacić i gotowe :)

 

Kioshi  miałaś rację!  można wyróżnićwesoly.gif

Link to comment
Share on other sites

WiosnaA, bardzo bardzo dziękuję za kanapy dla sierściuchów :)

Ślicznie dziękuję TZ WiosnyA  za zorganizowanie transportu TZ dreag za pomoc. Obaj Panowie przywieźli...wynosili wnosili ciężkie kanapy.

Bardzo dziękuję...teraz psiaki będą miały wygodne i bezpiecznie :)

 

No samo się zrobiło...,)

 

100_7415.JPG

wybierz pliki... Kliknij, aby wybrać pliki 100_7424.JPG

 

Po wymianie :)

100_7418.JPG

100_7419.JPG

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2017 o 15:30, Moli@ napisał:

Nie było ani jednego telefonu z zapytaniem o Diankę (:

Na OLX były stare ogłoszenia na podlaskie

potwierdzam- są odnawiane stare ogłoszenia na podlaskie m.in. na olx, gumtree, lento, alegratka, przygarnijzwierzaka....

Link to comment
Share on other sites

Psy były bardzo grzeczne, jedynie bassety ( zamknięte w łazience) szczekały. Drzwi otwarte, sierściuchy ogłosiły lato ,) podjechał samochód... Julcia z Dianką pognały do bramy. Oszczekały ale bez problemów odprowadziłam do kojca. Pierwsza kanapa została wniesiona do domu.

Wyprowadziłam drony z kojca. Dianka ładnie przywitała się i zajęła się oglądaniem nowego mebla. Julcia z większym dystansem do obcych. Obie panny bez szmerania poszły do domu. Panowie wytargali z kojca starą wersalkę...wynieśli poza ogrodzenie ( MPO za kilka dni będzie zbierać w okolicy duże meble itp) i wstawili nową. Poszło bardzo szybko i sprawnie.

Jeszcze raz bardzo dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

42 minuty temu, kiyoshi napisał:

rozi kochana, a jaki to miałoby mieć cel?? i w czym pomóc??

nie rozumiem....

robisz często ogłoszenia dla piesków?

Dla piesków nie robię, mam doświadczenie z innymi ogłoszeniami. Ludzie lubią "nowości". Ale może faktycznie z pieskami jest inaczej. Już nic nie mówię, denerwuję się tylko, że nie ma odzewu.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, rozi napisał:

Dla piesków nie robię, mam doświadczenie z innymi ogłoszeniami. Ludzie lubią "nowości". Ale może faktycznie z pieskami jest inaczej. Już nic nie mówię, denerwuję się tylko, że nie ma odzewu.

ja ogłaszałam juz mnóstwo psów....kilka z nich- Forest, rudy i owczarkowata od nette (nie pamiętam już imion) znalazły domy po kilkunatu miesiącach z moich ogłoszeń tylko odnawianych! :) przecież psa nikt nie szuka rok, tylko zwykle kilka dni/ tygodni, więc zdjęcia i opis (o ile są dobre) nie muszą sie zmieniać, bo chętni się zmieniają:) po prostu:)

Usuwanie ogłoszeń i wstawianie nowych to strata czasu- chyba że coś się zmieniło w psie, jego sytuacji, albo zdjęcia są duuużo lepsze.

W przypadku Dianki mimo wszystko uważam, że ona jest jednak mało fotogeniczna. Nie ma takiego jednego zdjęcia że WOW! a to by się ogromnie przydało. Trzeba by kogoś kto profesjonalnie zajmuje się fotografią- to by najbardziej pomogło.

Tez jest mi smutno, że Dianka tak długo czeka:( wiem, że jakieś tam pytania o nią były, ale nie było ciągu dalszego....

Nieustannie odnawiam jej ogłoszenia. Ale może też pomogłoby gdyby ktoś inny pomógł ogłaszać- ktoś kto ma jakieś inne portale itd. No i udostępnianie na fb może bardzo pomóc...

Link to comment
Share on other sites

Jesooo!  ... nie dopytałam Kiyoshi, przepraszam wstydnis.gif  kiedy?  i co ile należy wyróżnić ogłoszenia?   pomyślałam ,że jak umieściłaś na OLX to tak z tydzień trzeba poczekać, zanim się wyróżni?   czy ja dobrze myślę?...

Tak!  wyraźna akceptacjaserduszka.gif

100_7439.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...