Jump to content
Dogomania

Kobi- SHIH-TZU uratowany przed EUTANAZJĄ. Na zawsze zostaje u Bianki :)))


Recommended Posts

[quote name='Agnieszka(Visenna)']
Było w Schronisku zainteresowanie Kobim, a jakże.. ale w większości ludzie mówiąc delikatnie mało poważni.Min. uracza dziewczyna zainteresowana rottkiem Kajtusiem :diabloti: Zniechęcona opsem charakterologicznym psa (czy coś w ten deseń) 'przeleciała' po całym Schronisku w poszukiwaniu innego rasowca.. po chwili z dumą wparowała do biura, niosąc na rękach Kobiego - 'No to ja chce czip-su' :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: - niemal krzyknęła :evil_lol: :evil_lol:
[/quote]
to jest właśnie zatrważające:shake: -jako zabawka-tak większośc podchodzi-dodatek-ale dodatek jest pracochłonny-na poprzednim osiedlu sąsiadka miala Matańczyka-codziennie był czesany zawsze śnieżnobiały i wypielęgnowany-miło popatrzec-ale i inne przeciwności-2 psy tej samej rasy Bouvier-skołtunione-"dlaczego jej nie czeszesz?"-pytam-"a bo nie cierpię tego" to stwierdzam-po co decydowac się na taką rasę stale wymagająca pielęgnacji włosa-no po co:icon_roc: ? nie lepiej od razu na Jamnika się zdecydowac czy Dobka? czy inna nie wymagającą strzyżenia, trymowania, szczotkowania...a zkoleji inna pani zapytała mnie "chyba je pani czesze przed każdym wyjściem?"(o moich psach) odparłam, że to chyba proste-włącznie ze starą, ślepą Vitką-dla mnie to jak umycie rąk po wyjściu z toalety...
co do "czip-su"-to jeszcze lepszego znawcę spotkałam: przechodzień zapytał się czy moje to przypadkiem nie "szaj-su"? o losie:grab: "panie to prawdziwe Tai-chi Chuan!!!" :ylsuper:"ooo no to trudna nazwa":evil_lol: :roflt: -uwierzył i poszedł:evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dom w BYTOMIU Nieaktualny,bo sprawy potoczyly sie tak!

Piesek wybrany.
Dom znalazla ok 6 letnia suczka,ktora sama sie przyblakala do panstwa,na parkingu w Sopocie.
Suczka zupelnie nie w typie i gabarytach:evil_lol: bo mieszaniec Sznaucera,ktora psim instynktem wiedziala ze ludzie szukaja psa,polozyla sie im pod samochodem i lezala.Z opwiadan parkingowego ,dowiedzieli sie ze suka,jest bezpanska i od MAJA przychodzila na parking gdzie ludzie ja karmili.
Tak wiec SARA z Sopotu przyjedzie do nowego domu do Bytomia.

Link to comment
Share on other sites

Boże czy nikt poważny nie da mu schronienia i miłości...:shake:
"Z młodą dziewczyną" to on już był...Niestety...
Nie żebym miała coś przeciwko młodym dziewczynom...Broń Boże...
Chodzi mi o odpowiedzialność i świadomość takiej decyzji..

Link to comment
Share on other sites

Ulaa-to dobra wiadomośc:lol: a nie może byc wcześniej w takim razie ze strony Twej mamy? bo deklarowałam sięgo wziąc na tymczas-oczywiście-nie wycofuję się broń Boże-ale jeśli masz taką spoosbnośc to może warto ją wykorzystac kilka dni teraz-po co jakiś oszołom ma go wziąc-tam w schronisku...jak ta która "kciała cip-su".
Tak jechałby z Wrocławia do mnie do W-way-potem znów z Warszawy- do miasta Twojej mamy-ja jestem konkretna-a Ty?
a poza tym dlaczego wszystkie dziewczyny się tutaj tak załamują co z Wami? ja na niego czekam! po co te łzy! halo! jestem wyjściem awaryjnym-a Wy jakbyście mnie nie słyszały tylko o jakiś baranach piszecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isiak']
Super! Kobi opuści schron! :multi: Faktycznie fajnie by było, gdyby juz od razu trafił do domku stałego. To tylko 2 tygodnie wcześniej niż planowała ta Pani. Może da się namówić, żeby zabrać go już teraz?
[/quote]
dokładnie!!! chyba, że Ulaa knuje iście diabelski plan:evil_lol::eviltong: ...Kobi do mnie na tymczas-moja fryzjerka zrobi z niego bóstwo-za parę dni Ulaa pisze-o.k. Okta-dzięki Kobi już niech do mojej mamy jedzie-:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Super Oktawia!
Jesteś kochana dziewczyna...Do mnie właśnie jedzie dziesięcioletnia shihtzka z Warszawy ta, która została wywalona z samochodu...Ma na imię [B]MAJA:loveu::loveu::loveu:[/B][/quote]
Alpina cieszy się , jakby milion w totka wygrała .:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BIANKA1']Alpina cieszy się , jakby milion w totka wygrała .:evil_lol:[/quote]
Bianeczko Ty niedługo też się będziesz tak cieszyła jak się szczeniak do Ciebie zwali..Notabene też z warszawy...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Trzymajcie kciuki za mnie, za Maję no i oczywiście moje pozostałe piesy...

Link to comment
Share on other sites

Nie moja mama, tylko mojego TZ-ta :roll: I niestety nie może wcześniej bo 1 sierpnia wyjeżdża na ponad 2 tygodnie.
Ale już ostatnio mnie zjechała "stale tylko obiecujesz tego pieska, kity wciskasz, a ja jak głupia czekam".

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą rozmawiałam z TZ-em. On jak usłyszał, że shih-tzu jęknął tylko... "a nie mógłby być jakiś normalny kundel...?"
:evil_lol:
No ale to piesek dla jego mamy, a jej się taki właśnie wymarzył. Jest już na emeryturze, ale to aktywna i towarzyska osoba. Z pewnością psiakowi niczego nie zabraknie, no i będzie pod stałą obserwacją :cool3:

Dzisiaj idę jeszcze porozmawiać oficjalnie z mamą TZ-ta, niech już się przygotuje :p Ale się ucieszy :multi:

Dziękuję za zaufanie cioteczki :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[I]Witam,
Niestety nie moge pisac nowych postow (nie wiem dlaczego), a zarejestrowalam sie wczoraj. Chodzi mi o Kobiego, moja znajoma prawdopodobnie jutro pojedzie po niego az 250 km. Prawdopodobnie nie rezerwuja pieski w schronisku i jutro ma rano dzwonic i sie upewnic czy maluch jeszcze jest. Sama ma dwa piesie tej rasy (ja tez mam shih-tzaka_), ale wziasc go nie moge ze wzgledu na kota perskiego, ktory nie lubi innych psow, oprocz Ramiego. Otoz ta moja znajoma ma go zabrac do swojego domku, zaprowadzic do fryzjera itp. a pozniej oddac go jednej pani, domek sprawdzomny, piesek bedzie mial jak w raju:smile: Pozdraiwiam[/I]

Dostalam pw o takiej tresci i nie bardzo wiem jak sie zachowac..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...