Jump to content
Dogomania

000

Recommended Posts

LANA

 

IMG_20150214_142646.jpg

 

Wiek: 3 lata
Wysterylizowana, zaszczepiona,odrobaczona, zaczipowana
średniej wielkości (ma ok. 45cm w kłębie, waży 14kg) urocza suczka. 
W schronisku od 16.01.2015

 

 

 

Lanka to urocza, usłuchana suczka.

Z większością psów się dogaduje, nie jest agresywna, ale potrafi zawarczeć ostrzegawczo, gdy jakiś psi kolega jej się nie spodoba.

Do ludzi nastawiona jest pozytywnie, łagodna, ale nieco strachliwa: boi się gwałtownych ruchów, podniesionej ręki, samochodów... 
Za to energii jej nie brakuje - jest żywiołowym pieskiem, wszędzie jej pełno, w związku z czym na smyczy trochę ciągnie. Na pewno przyszły opiekun będzie musiał zapewnić jej odpowiednią dawkę ruchu.
Zna już podstawowe komendy siad, łapa, waruj, zostań, do mnie. Podczas szkolenia bywa troszkę niecierpliwa, zainteresowana wszystkim wokół, ale jest pojętna.
Oczywiście z przyjemnością nastawia się do głaskania.
Ma dłuższą, gęstą sierść, która będzie wymagała regularnego pielęgnowania. 
 
kontakt w sprawie adopcji : Iwona 509856668
 
więcej zdjęć tutaj:
 
 
 
 
IMG_0061.JPG
Link to comment
Share on other sites

Hello,

Dzwoniła do mnie pani z Holandii zainteresowana Laną, pani dosyć konkretna ale sprawa jest dziwna....ona sama nie przyjedzie tutaj tylko chce żeby kolega zabrał psa przy okazji.

Kto w takim razie podpisze umowę...? Czy w ogóle adoptujemy psy za granicę? czy ktoś się z tym spotkał? Bo co jeśli będzie coś nie tak.... (chociaż pani upiera się. że nie), przecież ona nawet nie zobaczy wcześniej tego psa.... ?

 

Sprawa jest chyba nieaktualna, bo Lanę ktoś zarezerwował wcześniej... jeszcze nie doszłam do tego czy to ta sama osoba, ale chyba nie, bo by mi powiedziała :D 

ale tak na przyszłość ???
 

Swoją drogą to już kiedyś ta sama pani rezerwowała suczkę, którą ktoś jej sprzątnął sprzed nosa... chyba się sytuacja powtarza.

Link to comment
Share on other sites

Jesli sami zawozimy psa do jakiegos domu, to wolontariusz podpisuje umowe. Jesli jej kolega by mial brac Lane to on podpisuje.
Psy za granice raczej schronisko wydaje, bo chyba Urka, pojechala do Wielkiej Brytanii, a Sparrow do Niemiec. Ale przyszli wlasciciele sami po nich przyjezdzali.
W przypadku Lany najlepiej by bylo wyslac kogos do zrobienia wizyty przedadopcyjnej, skoro ta pani przyjechac nie moze, ale do Holandii moze byc ciezko...
Ja bym chyba tak w ciemno nie ryzykowala.

Wybaczcie brak polskich znakow, ale pisze z telefonu ;)

Link to comment
Share on other sites

Takie buty...

 

Hehe no do Holandii jej raczej Lanki nie zawiozę :):):)

 

No właśnie nie podoba mi się to, ale była dosyć zdeterminowana. Ja ją odesłałam do biura z tym, a w międzyczasie rozmawiałam z p. Anią i okazało się, że w zeszłym tyg ktoś zarezerwował Lanę i to chyba nie ta kobieta, ona dzwoniła wczoraj pierwszy raz....

 

No to dzięki za odp :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...