Jump to content
Dogomania

Dom tymczasowy u Szafirki, lubuskie, Nowa Sól


szafirka

Recommended Posts

Prowadzenie hoteliku upewniło mnie w przekonaniu, że chcę zajmować się nie tylko swoimi pupilami. Przyjmę psiaczki mniejsze i większe do przyjemnego domu ze sporym ogrodem i lasem niedaleko. W pokoju każdy pies znajdzie miejsce dla siebie, może też wędrować po innych pomieszczeniach, uczestniczyć w naszym życiu, co pomoże mu w socjalizacji. Mam doświadczenie w opiece po - weterynaryjnej (np. po zabiegach). Jestem otwarta na potrzeby zwierząt i propozycje fundacji, czy osób decyzyjnych. Nowa Sól k/Zielonej Góry, tel. 660 169 929.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

witaj, posiadam duży dom z ogrodem, niedaleko jest las. W domu mam pokój dla takich psiaków jak Twój jamniczek, gdzie mogą odpoczywać czując, że są po prostu w domu. Takie psy moga brać czynny udział w naszym codziennym życiu. Nie jest mi obca opieka po-weterynaryjna, mam również warunki do wykąpania pieska lub kotka.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

witaj, posiadam duży dom z ogrodem, niedaleko jest las. W domu mam pokój dla takich psiaków jak Twój jamniczek, gdzie mogą odpoczywać czując, że są po prostu w domu. Takie psy moga brać czynny udział w naszym codziennym życiu. Nie jest mi obca opieka po-weterynaryjna, mam również warunki do wykąpania pieska lub kotka.

Post edytowany, wcześniej było napisane, że masz kojce oraz ten pokój.

Ile piesków mieszka w tym pokoju teraz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...