Jump to content
Dogomania

Januszek,śliczny pies z niedowładem i raną na szyji.Stanął na nogi! SZUKA DOMKU :)!


Katia94

Recommended Posts

Myśle, ze dzeiwczyny nie chca sie nastawiac na wygraną. Dobrze, ze jest wśrod nich prawnik i ze sprawa jest zgłoszona.

Czas pokaze, jak sie sprawa potoczy.

 

Dokładnie. Nie nakręcamy się po prostu bo wiemy jakie są realia. Możemy wygrać lub nie.. Trzeba się niestety przygotować na 2 możliwosci. Sprawa jest zgłoszona, będzie dalej prowadzona przez prawnika Nic więcej zrobić nie możemy.

Myślę że to jest akurat najmniej istotna kwestia w tej chwili

Link to comment
Share on other sites

Rehabilitantka może pokazać,wytłumaczyć i można te ćwiczenia przeprowadzać samemu w domu.Mój rezydent(w awatarku) też miał przeprowadzoną operację na kręgosłupie przez dr Niedzielskiego i sama przez około pół roku,masowałam,ćwiczyłam z nim.Niestety przez poprzecinane ścięgna łapka nie jest zupełnie sprawna,jedynie podpiera się nią w minimalnym stopniu ale sobie ogólnie świetnie daje radę na pozostałych łapach.Trzymam kciuki za Januszka.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj pierwsza rehabilitacja
[img]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t31.0-8/p180x540
NIe będzie łatwo. Prócz sesji z rehabilitantką Januszek potrzebuje ćwiczeń praktycznie przez cały dzień ;(


Januszku, ćwicz i bądź dzielny !
Musi Ci się udać powrót do pełnej sprawności.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...