Jump to content
Dogomania

"Klub Psów z Tybetu" Lhasa Apso, Shih Tzu, Spaniel Tybetański, Terier Tybetański


Złota Wolność

Recommended Posts

[COLOR=DarkRed]Od dawna planowałem już zrobić coś w kierunku utworzenia
Klubu [/COLOR][B][COLOR=DarkRed]"Psów z Tybetu"

[/COLOR][/B][COLOR=DarkRed]Takie kluby działają już w Europie, bywałem na ich klubowych wystawach.

Do klubu przynależałyby następujące rasy;
Shih Tzu IX gr.
Lhasa Apso IX gr.
Spaniel Tybetański IX gr.
Terier Tybetański IX gr.
Mastif Tybetański II gr.

Proszę o wyrażenie swojego zdania na ten temat, jak również co powinna zawierać strona www dotycząca w/w ras.
:Dog_run:
Pozdrawiam,
Złota Wolność & Spaniele Tybetańskie[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Również jestem za:lol: . Pierwsze pomysły co powinno sie znajdować na takiej stronie:
*informacje o klubowych wystawach
*informacje o każdej rasie
*forum
*dużo zdięć każdej z ras

Muszę jeszcze trochę pomyśleć, i jak coś to będę uzupełniać liste, no i czekamy na dalsze propozycje;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Ja będę na bank, tylko żadnego tybeciaka nie wystawiam, jak mi sie uda to wejdę z moim Arnim ;-) Narazie jest za mały na wystawy, w lutym mu miesiąca będzie brakowało. Ale za to spotkać mnie będzie można na 100% przy molosach przy ringu leonbergerów, bo wystawiam suczkę DIANĘ Leonberike w młodzieży ;-) Tam też będą wszyscy znajomi i nasza "leo"rodzinka, czyli dużo psiaków i ich właścicieli z hodowli Oaza Wschodu ;-) Ale do tybeciaków na pewno zaglądnę i porobię im zdjęcia!!! Będę raz tu, raz tu, chociaż głównie pewnie przy leonach ;-)
--------------------------------------------------------------
Moge umieścić jakieś zdjęcia na forum Psów z Tybetu w galerii? Jesli tak, to jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Miło mi powitać przede wszystkim Osobę, która założyła tą stronę (psy z Tybetu) i temat na dogomanii (Złota Wolność), jak i wszystkich "użytkowników" jak i miłośników psich Tybetańczyków.

Osobiście interesuję się tematem i mam psa rasy Lhasa Apso.

Jestem zainteresowany zarówno propagowaniem wiedzy na temat psów tybetańskich jak i tym, by takie jak Twoja inicjatywy - rozwijały się.

Dziękuję Ci serdecznie za stronę i gorąco pozdrawiam.

Być może w przyszłości porozumiemy się w sprawie tego, jakiego typu informacje chcesz umieszczać na twojej stronie i czy wiedza, którą powoli gromadzę może przyczynić się do rozwoju podjętej przez ciebie inicjatywy.

Andrzej

Link to comment
Share on other sites

To ja proponuje, aby dodac ciekawostki, np. teksty z roznych ksiazek lub opracowan, gdzie jest jakos wpomniana/opisana rasa. Kiedys znalazlam chyba 2 takie fragmenty o LA i wkleilam je w watku lhasakowym, tylko jakos przeszly bez echa.....
No i troche opielegnacji, co mozna i warto wyprobowac, a czego unikac jak ognia :)

Khmmm... a ja nie moge sie zalogowac :( wpisuje login i haslo i "nie mozna zalogowac"

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Dobre pomysłu =D O, albo dział o ciekawych patentach forumowiczów. Podobny jak np. w "Moim Psie" bodajże - ktoś miał poblem z psem, ale sam wymyślił patent, jak temu zaradzić i podzielił się tym z czytelnikami, pisząc o tym artykuł. Może się sprawdzić ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...

No witam ponownie po długiej przerwie. Faktycznie szkoda że temat ucichł ale może jak sie wszyscy weźmiemy do pracy to coś z tego by wyszło. To nie łatwe i ja wiem o tym ale trzeba zabrać się za to, jest juz po wyborach w głównym zarządzie powinno więc być ciut łatwiej z procedurami... teraz jest troche więcej czasu może zaczniemy dzielić sie wspolnymi wrażeniami z wystaw. A od nowego sezonu tworzyc liste członków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...