Jump to content
Dogomania

ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy


Chesti

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

OMG cały luty mnie tu nie było ;) Myślałam, że z dwa tygodnie góra :P

Który dom by tu wybrać hmmm? ;) U nas niestety dalej lipa. Już nawet znajomych zaangażowałam w poszukiwania, bo wszyscy mi mówią, że domu najlepiej szukać pocztą pantoflową. No i nic. Albo jest kosmicznie mała działka, albo dom w rozpadzie, albo fatalna lokalizacja itp. itd. Wychodzi na to, że strasznie wybredni jesteśmy ;) ale zgodni przynajmniej... nie będziemy spłacać kredytu za coś co nam nie pasuje. To ma być nasze miejsce na ziemi i koniec kropka.

Z bardziej optymistycznych wieści - jedziemy w czerwcu do Pobierowa :D Dziś klepnęliśmy termin.

Mariola nie wybieracie się czasem?

 

Za oknem wiosna, a ja jeszcze trochę śniegiem rzucę ;)

zima3.jpg

z3_2.jpg

zim2.jpg

z2_2.jpg

zim1.jpg

 

 

I gwiazdeczka moja :*

Babcia Sonia

Soniusia2-retro2.jpg

Soniusia4r.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jak zawsze piękne zdjęcia. :D Miło nam Was zobaczyć i przy okazji witamy na Dogo, choć my tu raczej "od święta". ;) Próbowałam się skontaktować, przed feriami na forum beaglowym, w pierwszym tygodniu tutaj na PW - nie udało się. :(  Mieszkać tak blisko i nie wiedzieć się od roku...

 

Link to comment
Share on other sites

Cześć Milenko :*

Przepraszam za brak kontaktu, ale u mnie ostatnio takie różne zawirowania, że hej :/ Już nie chciałam pisać, że znowu nie dam rady się z Wami spotkać.

Ale wiosna tuż, tuż ;) Będzie więcej okazji - mam nadzieję. Dzięki, że zaglądasz do nas. Buziaki dla mojej ulubionej beagielki :*

PS. Co się stało z beaglowym forum? 

 

Link to comment
Share on other sites

Hakerzy szukali miejsca na serwerze i... znaleźli. Zapory nie były aktualizowane... :( Teraz forum jest pod nowym adresem,  kawałek po kawałku jest odnawiane, ale wiele wątków przepadło - w tym nasz. Za to mam link do części Waszej galerii, choć Wy macie "wersję rozszerzoną" ;) tutaj, więc raczej zainteresowana nie będziesz. Administratorem nowego forum jest Pani Basia (BwP), ufam, że ona nie zawiedzie i forum jak jest, tak będzie. :) Nowy adres: e-beagle.pl - zapraszamy! 

Po świętach, będziemy mieć cały tydzień wolny, może wtedy uda się nam spotkać? Mamy też "newsy" o Bigim, ale o tym to już bardziej na PW lub podczas spaceru. 

 

Buziaki dla Cherry przekazane, a ja proszę wytarmosić od nas Zeusa ;) Jest po prostu cudowny :D (ach te mięśnie...).

Link to comment
Share on other sites

Ale e-beagle to przecież stary adres ;)

Beaglowe forum to jedno z miejsc w sieci, które trzymało jeszcze jako taki poziom i coś się tam działo. Obawiałam się, że i bajglowe towarzystwo postanowiło się przenieść na fejsa - jak wszystko. Tu widzisz, że dogo leży i kwiczy w zasadzie. Nie zdziwię się jak kiedyś po prostu zniknie.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Hej Karolcia,mam zaklepane nowe miejsce w Łukęcinie (a więc przy Pobierowie- pół godziny plażą). Niestety w innym terminie, jak wiesz posiadam jeszcze starsze dziecko. Syn zdaje egzaminy i w sumie do połowy lipca nie możemy nigdzie jechać - będziemy czekać na wyniki rekrutacji. Jakoś mi dziwnie, że mój syn już do liceum.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

No przeca jestem ;P

Mariolka, ja do zdjęć nawet jeszcze nie usiadłam. Ciągle coś :(

 

Z aparatu nie mam na razie nic do pokazania więc Cię uraczę pstrykami z komórki haha

Tak na szybko, wrzucam te co mam z wycieczek do Łukęcina

 

2.jpg

 

Boskie tam są te klify 

3.jpg

 

Zeus poznał kumpla. I to tadaaaam... pełnojajecznego ;D

Mam też filmik z zabawy. Jak się naumiem to wstawię.

5.jpg

 

4.jpg

 

Z tej drogi co Ci mówiłam to mam tylko takie. Na fotach nie widać jak jest wysoko.

Wytłumaczę Ci później jak tam wleźć ;)

6.jpg

7.jpg

 

Las w Łukęcinie :)

8.jpg

 

No i żeby nie było, że mieliśmy cały czas marną pogodę. Plażing też był. Ale ja foty i tak wolę trzaskać jak jest pod chmurką ;)

1.jpg

 

Na dniach się poprawię i wpadnę tu na dłużej. Może mi się uda ;P

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2017 o 21:51, jolkablaszczyk napisał:

śliczne zdjecia :)

Cześć Jola. Dziękuję :)

 

Dnia 12.07.2017 o 10:03, Tyś(ka) napisał:

TO są zdjęcia z telefonu? :O
Wow!

Tia ;) Wreszcie znalazłam taki, który nie zabijał ceną i robi przyzwoite zdjęcia. 

 

Lenia mam strasznego. Nadrabiam Wasze wąteczki (a trochę się nazbierało), no i widzę, że czas mi po prostu wsiąka. 

Lecę bo muszę do znajomej dzwonić. Robię jej w sierpniu foty ślubne i musimy dogadać szczegóły. Miałam dzwonić godzinę temu, a mnie dogo wciągło o_O

Wrócę wieczorkiem to dodam jakieś fotki jeszcze.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎11‎.‎07‎.‎2017 o 21:50, Chesti napisał:

No przeca jestem ;P

Mariolka, ja do zdjęć nawet jeszcze nie usiadłam. Ciągle coś :(

 

Z aparatu nie mam na razie nic do pokazania więc Cię uraczę pstrykami z komórki haha

Tak na szybko, wrzucam te co mam z wycieczek do Łukęcina

 

2.jpg

 

Boskie tam są te klify 

3.jpg

 

Zeus poznał kumpla. I to tadaaaam... pełnojajecznego ;D

Mam też filmik z zabawy. Jak się naumiem to wstawię.

5.jpg

 

4.jpg

 

Z tej drogi co Ci mówiłam to mam tylko takie. Na fotach nie widać jak jest wysoko.

Wytłumaczę Ci później jak tam wleźć ;)

6.jpg

7.jpg

 

Las w Łukęcinie :)

8.jpg

 

No i żeby nie było, że mieliśmy cały czas marną pogodę. Plażing też był. Ale ja foty i tak wolę trzaskać jak jest pod chmurką ;)

1.jpg

 

Na dniach się poprawię i wpadnę tu na dłużej. Może mi się uda ;P

 

 

Przepiękne zdjęcia!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2017 o 21:50, Chesti napisał:

No przeca jestem ;P

Mariolka, ja do zdjęć nawet jeszcze nie usiadłam. Ciągle coś :(

 

Z aparatu nie mam na razie nic do pokazania więc Cię uraczę pstrykami z komórki haha

Tak na szybko, wrzucam te co mam z wycieczek do Łukęcina

 

2.jpg

 

Boskie tam są te klify 

3.jpg

 

Zeus poznał kumpla. I to tadaaaam... pełnojajecznego ;D

Mam też filmik z zabawy. Jak się naumiem to wstawię.

5.jpg

 

4.jpg

 

Z tej drogi co Ci mówiłam to mam tylko takie. Na fotach nie widać jak jest wysoko.

Wytłumaczę Ci później jak tam wleźć ;)

6.jpg

7.jpg

 

Las w Łukęcinie :)

8.jpg

 

No i żeby nie było, że mieliśmy cały czas marną pogodę. Plażing też był. Ale ja foty i tak wolę trzaskać jak jest pod chmurką ;)

1.jpg

 

Na dniach się poprawię i wpadnę tu na dłużej. Może mi się uda ;P

...

 

dawaj foty z aparatu, widziałam Twój wpis na mailu i tak czekam aż wstawisz aparatowe....

Jaką masz komórkę, bo mnie czeka zmiana- nie mogę się doczekać końca abonamentu w lutym

To ile czasu zajmuje przejście z Pobierowa do Łukęcina???

Pisz jak wleźć tak wysoko ;)))

Mati jest prześliczna, a Zeus ma fajnego psiego kumpla

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ostatnio znów mnie zaczęło przywiewać na dogo, to odświeżę i u siebie gdyby ktoś zapomniał jak pieski wyglądają ;)

Rzadko mam (prywatnie ;)) aparat w łapach, na spacerach raczej pstrykam komórką. Ale 30 grudnia był u nas ostatni, póki co, dzień ze śniegiem to i apa się na spacer załapał.

 

Księżna moja.

Jakoś w styczniu stuknie jej 11 lat. A w łebku dalej fiu bździu ;) Oby jak najdłużej :*

sonia1_1.jpg

 

No i książę.

Wzrok bitego psa to specjalność zakładu ;)

zusek1_1.jpg

 

U nas w zasadzie po staremu. Sylwestrowe strzelanie przeszło bez echa. Zeus ma na fajerwerki totalnie wyjechane, wychodził z nami na balkon żeby sobie pooglądać. Sonia do północy była dzielna, o północy trochę spanikowała i przeleżała godzinkę w przedpokoju bo tam najmniej było słychać. Strzelali ze wszystkich stron.

W 2017 roku przespacerowaliśmy łącznie ponad 1300km, niby dystans taki sobie, ale jak dodać że psy na co dzień mają do dyspozycji prawie 20 arów ogródka to chyba nie jest źle. Za to na koniec roku fantastycznie rozpruto kolejną drogę na naszej spacerowej trasie. Była droga utwardzona... jest gigantyczne błoto i glina. Psy są do prania po każdym spacerze. Nie mam pojęcia co się tu planuje i chyba nie chcę wiedzieć. Dni naszych pięknych łąk są już chyba policzone :(

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Paulina94 napisał:

Słodziaki ;)

Cześć Paulina :)

12 godzin temu, jan89 napisał:

Świetne zdjęcia! Oby każdy właściciel przespacerował rocznie ze swoimi czworonogami "tylko" 1000+km ;-).

Pozdrawiam,
Pięknie tam u Was!

Też bym wszystkim psiakom tego życzyła :)

Dzięki i pozdrawiam również!

7 godzin temu, kropi124 napisał:

Już wiem skąd mi wpadło imie BARON!!!!

Używacie endomondo?

Taaaa... jestem uzależniona od endo ;)

Masz konto? 

3 godziny temu, *Magda* napisał:

Ale Soni uszy "latają" :D

To Sonia lata na uszach ;D 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...