Jump to content
Dogomania

ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy


Chesti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Phi... no pewnie żem leń :D Nauczyciele to mi nawet mówili, że zdolny :P

Chłopa na L4 miałam. A przy nim się nie na spokojnie na kompie posiedzieć. Nie ogarniam dogo z telefonu :/

 

Wymroziło nas. Pierwszy raz musiałam pakować bajgla w ubranko (kupiłam kiedyś okazyjnie, tak na wszelki wypadek), choć i tak najbardziej przydałyby się buciki. I jemu i Sońce zresztą. Biedne psy łaziły jak jakieś pokraki. Trzeba było ograniczyć spacery do minimum, a psy męczyć intelektualnie żeby nie rozwaliły chaty ;)

Na szczęście wszystko wróciło do normy, temperatury znormalniały i moje śniegolubne psy mają radochę.

 

Śniegowy debilizm kwitnie ;)

czuby1.jpg

Na dniach dorzucę resztę fot. Chyba, że mnie znów lenistwo dopadnie ;)

 

Link to comment
Share on other sites

No jakoś mi się udało tu dotrzeć ;P 

A piesy się lubią, oj tak. Sonia ma ponad 10 lat, a przy łaciatym zachowuje się jak szczeniak. Bawi się, wariuje, nie ustępując mu w niczym. Dla Zeusa z kolei Sońka to taki trochę mentor. Co ona to i on. Fajnie patrzeć na ich wzajemną relację :)

 

A ja się chwalę :) http://www.psy.pl/konkursy/art226,wyniki-konkursu-fotograficznego-edycja-2016.html

Podziękowania dla Kropi :*** za mobilizację :D

Link to comment
Share on other sites

fota prześliczna, kiedyś się zastanawiałyśmy z Gabi ( w sumie Gabi zaczęła przed tymi naszymi niedoszłymi wakacjami), od czego zdrobnienie Mati??? Martynki, Marty, Matyldy???W sumie, to tylko jeden mój znajomy nazwał córcię Matyldą (ale baaaardzo mi się to imię podoba)

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, kropi124 napisał:

No WIELKIE WOW! 

Gratuluję :D

I dawaj zdjęcia! 

Dzięki :* Dam, dam ;P

 

8 godzin temu, mar....ka napisał:

fota prześliczna, kiedyś się zastanawiałyśmy z Gabi ( w sumie Gabi zaczęła przed tymi naszymi niedoszłymi wakacjami), od czego zdrobnienie Mati??? Martynki, Marty, Matyldy???W sumie, to tylko jeden mój znajomy nazwał córcię Matyldą (ale baaaardzo mi się to imię podoba)

Haha bingo! Wyczułaś mnie :) Matylda :))

Przez te ponad osiem lat zauważyłam, że to imię albo bardzo się podoba, albo bardzo nie podoba. Ja oczywiście uwielbiam, sama Matylda na szczęście też. A imię wybrał mój Piotrek :) No i śmiesznie było bo moi rodzice i moja siorka od początku byli zachwyceni wyborem, a teściowa i szwagierka pukały się w czoło i próbowały wpłynąć na naszą decyzję. 

6 godzin temu, mar....ka napisał:

Karolcia, doczytałam w poście pod zdjęciem konkursowym, iż miałaś wczoraj urodziny. A więc z tej okazji życzę Ci upragnionego domku, masę wspaniałych zdjęć i nagród w konkursach i tak prywatnie (dla mnie bardziej)- abyśmy się wreszcie spotkały :)

 

No niestety latka lecą ;) Dzięki Mariolka :* To ostatnie to nie tylko życzenie dla Ciebie :)

Petycja zrobi swoje i się na jakimś karkonoskim szlaku spikniemy :))) Zobaczysz :)

4 godziny temu, Paulina94 napisał:

Wszystkiego najlepszego :)

Dziękuję :))

3 godziny temu, *Magda* napisał:

Gratuluję i życzę Wszystkiego Najlepszego :*

P.S. Nie wiedziałam, że jesteś na psy.pl :P Ale na forum nigdy Cię tam nie widziałam.

Dzięki Madzia :*

Wiesz, na "psach"  to ja byłam z 15 lat temu. Pamiętam jeszcze tą pierwszą szatę graficzną, z dogiem bodajże ;D Ale później pojawiła się dogomania i zapomniałam o tamtym forum. Na początku grudnia przez przypadek trafiłam na info o konkursie foto i konto machnęłam. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...