Jump to content
Dogomania

ZEUS - moje beaglove i SONIA - księżniczka prawie z północy


Chesti

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Dzięki Justynko :)

 

Śnieg raz jest, raz go nie ma i tak w kółko. Już może go sobie nie być, byle nie lało. I byle mrozik trzymał bo psy wracają czyściutkie albo można samochodem do lasu podjechać i nie dostawać zawału przy czyszczeniu tapicerki.

Tydzień temu w niedzielę byliśmy w lesie. Najpierw pełna konsternacja bo przy wejściu mnóstwo ludzi z psami. Myślę sobie, super... łaciaty znów urządzi mi maraton po lesie bo zamiast spacerować będzie tropił pieski. No ale nic, jak już jesteśmy to szkoda by było się wracać. Po przejściu kilometra luuuuzik... no tak, mogłam się domyślić, że to niedzielni spacerowicze. Pieski powinny się cieszyć, że w ogóle weszły do lasu. 

l1_1.jpg

ss2.jpg

zz4.jpg

 

Czytam ostatnio "Nosem psa" i bajgiel korzysta bo pańcia trochę przejrzała na oczy. Robimy częstsze przystanki na wąchanie. Czasem szału można dostać, w końcu mam na drugim końcu smyczy chodzący nos ;), ale widzę że łaciatemu sprawia to ogromną frajdę. A później... tak... dopiero na zdjęciach widzę, że to nie takie bezsensowne sterczenie przy byle gałązce, bo na tych gałązkach są skarby ;)

zz5.jpg

zz3a.jpg

 

Sorry matka. Ja wiem, że fajne tło, że zdjęcie... no wiem, że chciałabyś, ale ja mam inne plany.

ss1.jpg

 

Dobrze, że ciastka wzięłaś to ci chociaż bigiel zapozuje ;)

zz2a.jpg

 

Takie fotograficzne marzenie mam. Grzeczny, słuchany pies. Jak te pozujące bordery ;)))

Ale gdyby nie miał być tak piękny, to wystarczy mój wariat i dobre ciastka ;)

zz6.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Komemda patrz, u nas sie sprawdziła super. Barko miał parcie na szkło właśnie po nauce z klikerem :D

 

Jakbyś przwczytała książkę i chciała pożyczyć albo odsprzedać to ja chętnie ją sobie przeczytam. W szafce mam tej samej autorki Oczami psa. Właśnie ostatnio zastanawiałam sie czy warto kupić.

 

Normalnie przez was marzę o spacerku w lesie. A na razie tylko piaski i łąki :(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.01.2018 o 09:42, kropi124 napisał:

Komemda patrz, u nas sie sprawdziła super. Barko miał parcie na szkło właśnie po nauce z klikerem :D

 

Jakbyś przwczytała książkę i chciała pożyczyć albo odsprzedać to ja chętnie ją sobie przeczytam. W szafce mam tej samej autorki Oczami psa. Właśnie ostatnio zastanawiałam sie czy warto kupić.

 

Normalnie przez was marzę o spacerku w lesie. A na razie tylko piaski i łąki :(

Sprzedać nie. Pożyczyć mogę, ale wysyłka w obie strony wyjdzie Cię prawie jak za samą książkę, raczej się nie opłaca ;) Przeczytać warto mz.

My też na co dzień mamy do dyspozycji tylko łąki :( W dodatku łąki, które powoli przestają istnieć. Masakra. Tu jest tyle zwierząt, tyle roślin. Wszystko niszczą :(((( Chce mi się wyć.

Do lasu tylko samochodem (tzn. trzeba się przeprawić przez centrum wsi, a to oznacza ujadanie każdego burka z podwórka... ja za słabe nerwy mam na te sfrustrowane pieski ;)). Do drugiego lasu właśnie nam odcięto dostęp. Budowy, przebudowy wszelkiego rodzaju. Ech, szkoda gadać bo to długi temat :(

 

Dnia 21.01.2018 o 21:13, *Magda* napisał:

Śliczne foty :)

 

Dnia 27.01.2018 o 12:34, Tyś(ka) napisał:

Cudne zdjęcia... wiosenne takie już :)

Dziękuję :*

 

 

Nikt mi nie wierzy jak mówię, ale taka aura to jedna z moich ulubionych spacerkowych :D

Tak się bawiliśmy w sobotę... w chowanego ;)

mga1.jpg

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Patikujek napisał:

Cześć 

W u was piękne zdjęcia! 

Ale w sumie jak modele genialni to jak miało by być inaczej 

Cześć Pati :) Heh chyba ściągnęłam Cię myślami do nas bo wczoraj zaczytałam się w galerii Blu, tylko mi czasu na napisanie brakło.

Dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Chesti napisał:

Cześć Pati :) Heh chyba ściągnęłam Cię myślami do nas bo wczoraj zaczytałam się w galerii Blu, tylko mi czasu na napisanie brakło.

Dziękujemy :)

Możliwe, możliwe.  Ja jak tylko widzę, że  ktoś kogo jeszcze nie obserwuje coś napisze to zaraz szukam jego galerii   wielu nas nie ma, więc trzeba się wspierać :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...