Jump to content
Dogomania

Moja suka atakuje obcych ludzi


PatiRapacz

Recommended Posts

Witam od 4 lat jestem właścicielka suki rasy labrador-amstaff. Bywają dni kiedy jest bardzo przyjaznym psem, ale są dni kiedy jak wychodzę z nią na spacer jest agresywna dla wszystkich ludzi mijających nas na ulicy. Bardzo martwię się ta sytuacja. Dziś np została pod sklepem i złapała za płaszcz panią która szła obok. Staram się być już bardzo ostrożna jak z nią wychodzę ale czasami coś Wychodzi nagle. Proszę o jakąś radę!

Link to comment
Share on other sites

Więc nie możesz zapominać ;) Pies wychodzi z mieszkania, to bierzesz i smycz i kaganiec.

W chwili obecnej, nie masz innego wyjścia.

Skoro wcześniej było wszystko dobrze, to musiało się coś wydarzyć, co powoduje lęk.

Przez forum nic więcej się nie doradzi, tylko kaganiec.

Psa i jego reakcje musiałby zobaczyć szkoleniowiec i Was pokierować.

Link to comment
Share on other sites

ja mam ten sam problem ze starszymi ludźmi i z rowerzystami
na naszej ulicy pełno takich i stoją przed bramą i się gapią, a mój pies się wcieka >.>

i teraz spacer bez kagańca jest nie możliwy

i zwłaszcza wredni panowie z procentem we krwi >.> szczują moje psy, straszą i wszystko z tym związane

Link to comment
Share on other sites

"a mam ten sam problem ze starszymi ludźmi i z rowerzystami
na naszej ulicy pełno takich i stoją przed bramą i się gapią, a mój pies się wcieka"

 

 

Powystrzelać drani!

Co to w końcu jest żeby po ulicach poruszali się ludzie których widok denerwuje nasze pieski!

Link to comment
Share on other sites

Każdy dobry trener potrafi pokazać w jaki sposób zobojętnić psa na rowery - to nie jest trudne. Jeśli pies reaguje agresją na ludzi stojących czy patrzących, spotykanych na ulicy, na klatce schodowej, w jakimkolwiek miejscu publicznym - to albo wymaga gruntownej resocjalizacji, albo własnego ogrodu, z którego nie będzie wyprowadzany w miejsca publiczne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...