Jump to content
Dogomania

Leda-Negra już szczęśliwa,ma dom.


Tigraa

Recommended Posts

Sunieczkę zobaczyłam przypadkowo na FB i serce mi pękło.

 

Jest IDENTYCZNA  jak Bonusik. 

 

Sunia przebywa koło Opoczna, przybłąkała się ok. 2 tygodnie temu, dokarmia ją pani, do której przychodzi na podwórko. Dziewczyna, która zrobiła jej fotki nazwala ją Leda. Leda ma początek cieczki. Jeśli nie znajdzie się ktoś chętny ją przygarnąć, sunia trafi do przytuliska w Drzewicy.

 

Jest spokojna, łagodna, daje się głaskać, choć jest lękliwa i ucieka, gdy osoba wykonuje gwałtowne ruchy. Jest trochę mniejsza od owczarka.

 

Może komuś zapadnie w serce, tak jak nam? Może ktoś znajdzie dla niej miejsce, aby nie musiała być w przytulisku? Dziewczyna, która zrobiła ogłoszenie, gwarantuje bezpłatną sterylkę.

 

14y6b7m.jpg

2wmf9r6.jpg

2uhxymv.jpg

1glo29.jpg

23jrfht.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ponieważ ogłosiłam sunię, dziś zgłosiła się do mnie pani z pod Kielc. Dom wydaje się naprawdę super. Pani jesienią umarła sunia collie, w domu są jeszcze piesek i sunia collie. Państwo chcą przygarnąć Ledę, mieszkałaby w domu, ogrodzony teren do biegania.
Pani inteligentna, empatyczna, wrażliwa, bardzo miło się rozmawiało. wymieniłam dziewczyny telefonami.
Jeśli by się Leda-Bonia nie dogadała ze stadem, to zostanie u Panstwa na dt.
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to jutro Leda pojedzie do domku :smile:

Link to comment
Share on other sites

Leda zaginęła. Dzis po moim telefonie p. Magda dzwonila do pani, na której podwórko przychodziła Leda. Okazało się, że sunia od środy nie pojawiła się a na dodatek razem z nią zaginął też psiak tej pani, z którym Leda się zaprzyjaźniła. Tak to jest gdy posesja jest nieogrodzona. Nie szukają psiaków tylko liczą na to , że same wrócą

Link to comment
Share on other sites

Dałam ogłoszenia na drzewickie fora.
Leda zaginęła 27 stycznia,w miejscowości Żardki koło Drzewicy, razem z drugim psem, w typie owczarka niemieckiego, krótkowłosym czarnym podpalanym ze stojącymi uszkami. Wyszły sobie po prostu z nieogrodzonej posesji i do tej pory nie wróciły.

Może ktoś z dogomaniaków jest z okolic Drzewicy albo ma tam rodzinę, znajomych? Proszę kopiujcie tekst

Link to comment
Share on other sites

Ledusia jest już w nowym domku. Pani Magdalena pojechała po nią wczoraj od razu, jak się dowiedziałyśmy, że psiaki wróciły.

Zapoznanie z psiakami państwa bez problemu, koty obserwują Ledę z wysokości ;-)

Ledusia nie umie chodzić na smyczy i najprawdopodobniej nie była nigdy w domu, pani musiała ją wnieść. Jest bardzo chuda, sama skóra i kosteczki. Na spacerki będzie na razie wychodziła na posesję na smyczy.

 

Wszystkie zwierzaki u Państwa mieszkają w domu, 3 (razem z Ledą) psiaki i kilka kociaków.

 

Dziś jadą do lekarza, Leda będzie odrobaczona, czeka ją szczepienie i w najbliższym czasie sterylizacja. Pani wie i rozumie.

 

Nowa pani Ledy, Magdalena, całą noc czekała przy telefonie, zaglądała na dogo, czekała na info czy psy wróciły, była gotowa jechać po Ledę natychmiast, nawet w nocy.

 

Wszystko wskazuje na to, że Ledusia trafiła do świetnego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...