Jump to content
Dogomania

Włos u grzywacza pp


ewelcia5

Recommended Posts

Witam. Proszę o poradę. W zeszłym roku w lipcu kupiłam grzywkę pp i zaraz potem ją ogoliłam (trochę tego żałuję, ale trudno) i teraz chciałabym zacząć ją wystawiać. Tylko jak długo odrasta włos? Jakiej długości musi być włos, żeby można było ją wystawić? Teraz włos mierzy około 8-9 cm.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Odrastanie włosa u pp to czas około pół roku, zależy od psa i włosa, ale tego psa i tak już nie wystawisz jako hl, tylko jako pp ;)

W sumie to nie wiem po co to zrobiłaś, ale to już twoja sprawa :)

Niech jeszcze trochę podrośnie, jak w lipcu ścięłaś to jeszcze troszkę jeszcze trzeba poczekać... u suni mojej znajomej , która ogoliła w sierpniu jest jeszcze troszkę za krótki, z wystawami rusza od września - października i tobie też radzę taki termin. Żeby włos się maksymalnie zregerował, ale pamiętaj, że on już nigdy nie będzie tak idelany .... po każdym zgoleniu pp na hl włos się niszczy... takie rzeczy się robi tylko w ostateczności :(

Link to comment
Share on other sites

Ogoliłam ją ponieważ miałam jej nie wystawiać (mój TŻ nie chciał się zgodzić). Włos się nie zniszczył powiedziałabym nawet, że teraz jest lepszy i jest go więcej. Z wystawami ruszamy w maju albo czerwcu :) Dzięki za odpowiedź :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...