Jump to content
Dogomania

Już za TM. Olen - 16-letni mix labradora znalazł super dom! Cuda się zdarzają:)


Maciek777

Recommended Posts

Olen został dowieziony do schroniska poprzez interwencję 22 grudnia 2013 z ulicy  Bohaterów Katynia w Częstochowie. Aktualnie przebywa w ogrzewanym wewnętrznym  boksie w Schronisku w Częstochowie,  ale …  schronisko  to przecież nie dom 😞

Czym  zawinił Olen - starszy, piękny i dostojny  czarny labrador, że najpierw błąkał się po ulicy, a potem znalazł się  w schronisku ? Dlaczego taki zrównoważony pies, z ufnością wpatrujący się w człowieka,  nie ma domu ? Na te pytania  zapewne  nigdy nie poznamy odpowiedzi…

Ale … możemy spróbować pomóc Olenowi znaleźć  prawdziwy dom. Taki dom, w którym  będzie już na zawsze, z ludźmi, którzy Go nie zawiodą. Ten skrzywdzony pies dość już wycierpiał… Olen jest kochanym spokojnym psiakiem, z utęsknieniem czeka na spacery, kocha ludzi i lubi się przytulać. Jest łagodny i niekonfliktowy, chętnie i szybko nawiązuje kontakt z człowiekiem.

 Olen nie jest wykastrowany,  jest zdrowy, ma czasem niewielkie problemy  ze stawami, jak to bywa u starszych psiaków ;),  ale jak pisze wolontariuszka zaangażowana  w poszukiwania  Mu domu, Olen to  pies, który zupełnie nie wygląda i nie zachowuje się jak  na swój wiek. Na spacery chodzi bardzo chętnie, ale spokojnie i nie w głowie mu jakieś wariacje.

 Olen to mix labradora, jest psem starszym i bardzo spokojnym, i  naprawdę pilnie potrzebuje  domu  -  już, od zaraz … Czasu nie mamy zbyt wiele, dlatego znajdźmy mu dom, nie pozwólmy, żeby swoje  ostatnie   lata ... miesiące … spędził za kratami 😞

 

Mając wielką nadzieję, że pewnego dnia Olen znajdzie się w swoim bezpiecznym domu  na zawsze, zakładamy  Mu wątek na dogomanii. Poruszający  jest ten dojmujący smutek na pysku Olena, ten pies  już  dość nasiedział  się w schroniskowym  boksie  i  najwyższy  czas, żeby znalazł  odpowiedzialny dom. Nie pozwólmy, aby ten starszy  labrador   w potrzebie  pozostał bez pomocy.

Szukamy zatem  pilnie  Olenkowi domu. Może znajdzie się u kogoś miejsce dla tego wspaniałego labradora?  A  może … stateczny Olen czeka właśnie na Ciebie ?

 

Numer karty Olena: 926/13   Boks: KWB 15

Kontakt w sprawie adopcji:  Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Częstochowie
ul. Gilowa 44/46, 42-202 Częstochowa,  tel. 34  361-65-66  [email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taka piękna, siwa mordeczka czeka w schronisku na dom:

 

10454521_827295820656100_719226542271601

 

1795562_827296080656074_6089716596725116

 

10639666_857241160994899_712842429067064

 

25530895_9624_s.jpeg?2014

 

10407764_857241640994851_560998346677215

 

 

Im więcej osób zapozna się   z  info o Nim, tym większe mogą być szanse Olenka na dom. Dlatego z wielką nadzieją zakładamy Mu ten wątek :)

 

Informacja schroniska o Olenie: http://schronisko.czestochowa.pl/animals.php?GroupId=1&AnimalId=582

 

Olen ma ogłoszenia: http://alegratka.pl/ogloszenie/olen-podarujmy-mu-kochajacy-dom-25530895.html?h=a8a344279a1c9d53

 

Olen ma też założony wątek na PRIMIE: http://www.fundacjaprima.pl/forum/57-informacje-o-psach-w-schroniskach/191706-olen-pies-czarny-16-lat-czestochowa

 

Wolontariuszka zaangażowana w poszukiwania  domu zrobiła Olenkowi  event na FB: https://www.facebook.com/events/753200221382504/?ref_newsfeed_story_type=regular

 

 

Olenkiem na dogomanii zajmują się: Maciek777 i Dana i Muszkieterowie :)

 

 

Powyższy tekst (z niewielkimi zmianami) : Dana i Muszkieterowie ;)

 

Banerek:

 

1zfmvxy.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I jaki zrobiłeś piękny banerek dla Olenka . Gdybym jeszcze tylko mogła sobie wstawić ten banerek...

Dziękuję:) Jednak Ci się udało z banerkiem, a tak narzekasz na cudne dogo :D

Jako, że jesteś współzałożycielką wątku to chyba nie mam co Cię witać :lol:

 

Kochane psisko... Mam nadzieję że znajdzie wspaniały dom. 

Miło Cię widzieć :)

Cały czas mamy taką nadzieję. Zbiera same ochy i achy za swój wyraz "twarzy", ale jeszcze nie urzekł nikogo na tyle by mógł się przeprowadzić :P

 

Wszelkie sugestie mile widziane . Może macie jakieś pomysły, co można zrobić ? Zaglądajcie do Olenka .

O właśnie :)

Ma tam na tyle dobre warunki, że za bardzo nie ma sensu go wyciągać. Chyba, że w jakieś wyjątkowe miejsce. Najlepszy byłby DS...

 

Nie dostałam zaproszenia    (mały mam niestety wybór buziek - chciałam z siekierą ) ale trudno żeby Olena nie zajrzała do Olena

Witamy :)

Zaproszenia nikt nie dostał. Czekamy na osoby, które przyjdą same, a jak będzie zbyt pusto to się pomyśli ;)

A Olena nie myślała nad adopcją Olena?  :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

 

to ja się wpraszam sama do przystojniaka  :)

Miło Cię tu gościć :)

Wpraszanie jak najbardziej mile widziane :D

Dogomaniaczka, którą mi poleciłaś w sprawie Olena niestety się nie odzywa. Teraz sprawdziłem, że ostatni raz logowała się na początku września  ;) To nic bo Dana dotarła do wolontariuszki, która bezpośrednio się nim zajmuje :)

 

... a zapożyczę sobie Olena do podpisu :)

Bardzo dziękujemy :) Niech Ci służy ;)

Link to comment
Share on other sites

Zagladam do
 cudnej pycholinki
 sliczny czarnulinek
 sciskam kciuki mocnoooo
 za zdrówko love(1).gif
 za dom
 prawdziwy domus
 a banerek porwe sobie
 boc jeszcze mi się zmiesci

Ewuś   dzięki, że zaglądasz do Olenka, bo tu troszkę pusto :(. Pies jest już bezpieczny  w schronisku, w ogrzewanym wewnętrznym  boksie... Ale Olen marzy o domu, takim prawdziwym, takim na zawsze... To widać po tym smutnym pysiu, on czeka i tęskni... Może kogoś zauroczy ten piękny pies, może ktoś wypatrzy Olenka...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...