Jump to content
Dogomania

Piszczy, pływa, jest ze sznurkiem, lub da się go przyczepić - czy coś takiego istnieje?


lucky23

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc w znalezieniu idealnej zabawki.

Wymagam, aby nie tonęła, nawet po upadku ze sporej wysokości, aby była ze sznurkiem, lub dało go się zamontować, oraz dobrze by było, gdyby miała piszczałkę, ale bez piszczałki damy radę, najważniejsze, żeby nie tonęła, i miała sznurek, lub możliwość go przymocowania.

 

Naszą dotychczasową zabawką był KONG Classic, z przywiązanym sznureczkiem, jednak niestety (lub stety) zatopił się w jeziorku.

 

Aaaa.. I jeszcze jedna rzecz ważna! Dobrze by było, gdyby zabawka nie miała ceny z kosmosu.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Hmm Kong squeezz ball chyba jedyna piszcząca, pływająca piłka z możliwością przewleczenia sznurka, która przychodzi mi na myśl... ;)

Inne propozycje to niepiszczące: piłka hoko funny, wystarczy zrobić w niej dziurkę samemu, przewlec sznurek i gotowe.

My mamy jeszcze boomer aqua football, ale nie wiem czy są małe rozmiary. I piłka bosmanka z linki żeglarskiej. I mola ulubiona StarMark.

 

Nie mamy, ale ogólnie polecają Kong Aqua, Kong Wet Wubba.

Link to comment
Share on other sites

kalyna, wielkie ci dzięki za odpowiedź ;)

Też myślałam nad squeezem z KONGa, ale u wielu osób piszczałka wylatywała, a znając Xene u nas by było to samo :/

Zerknę też na resztę ;) Dzięki ;)

Nie wiem czy wszystkie zabawki z serii squeezz (żelki nie), ale nasz kong squeezz stick, czyli piszczący patyk ma w środku dziurkę, przez którego można przewlec sznurek.

Z tymi piłkami to podobno była wadliwa seria. Dlatego ja zrezygnowałam z nich ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...