Jump to content
Dogomania

Taste of the Wild Pacific Stream Puppy


Wilczocha

Recommended Posts

Czy ktoś może mi stwierdzić ile procent jest czego w tej karmie? Albo ile procent jest Łososia?
Bo w składzie mają napisane, że łosoś i tak dalej. No super, ale ile tego łososia? Cały łosoś?
Inne karmy np. mają napisane 25% kurczaka czy 28% jagnięciny.
Bo planuje przejść na te karmę.

Skład
Łosoś, sproszkowane ryby morskie, bataty, ziemniaki, groszek, białko groszku, olej rzepakowy, przecier pomidorowy, wędzony łosoś, łosoś mielony, naturalne aromaty, olej z łososia ( źródło DHA), sól, chlorek choliny, mieszanka tokoferoli ( naturalny środek konserwujący, źródło witaminy E), suszony korzeń cykorii, ekstrakt z jukki schindigera, pomidory, jagody, maliny, suszone bakterie Enterococcus faecium ( produkt fermentacyjny), suszone bakterie Lactobacillus acidophilus ( produkt fermentacyjny), suszone bakterie Lactobacillus plantarum ( produkt fermentacyjny), suszone bakterie Trichoderma longibrachiatum ( ekstrakt fermentacyjny), witamina E, białczan żelaza, białczan cynku, białczan miedzi, siarczan żelaza, siarczan cynku, siarczan miedzi, jodek potasu, tiamina ( witamina B1), białczan manganu, tlenek manganu, kwas askorbinowy, witamina A, biotyna, niacyna, pantotenian wapnia, siarczan manganu, selenian sodu, chlorowodorek pirydoksyny ( witamina B6), witamina B 12, ryboflawina ( witamina B2)m, witamina D, kwas foliowy.

Link to comment
Share on other sites

Pewnie nikt Ci tego nie napisze, bo kiedyś już próbowano się tego dowiedzieć, ale chyba firma zasłaniała się tajemnicą produkcji. Nie wiem, może to się zmieniło. Używałam tej karmy, gdy moja suka była szczeniakiem, jadła średnio chętnie (ale u niej to norma), przyswajanie super, natomiast nie podobała mi się sierść po niej - była szorstka i sztywna, bez połysku, po dwóch workach zrezygnowałam.

Link to comment
Share on other sites

Ja daje na sierść tran i oliwę z oliwek od czasu do czasu na karmę leje wiec sierść jest super i raczej po zmianie karmy nie powinna się pogorszyć. No i Szanti to łakomczuch wszystko zje co się jej da wiec to, że karma nie będzie jej smakować mnie nie martwi bo wszystko jej smakuje :P Teraz karmie husse valp lamm & ris i przy pierwszym worku przyswajanie miała dobre, a przy drugim drastycznie się pogorszyło i zaczęła mi robić kupy nawet 6 razy dziennie, brzydkie, śmierdzące i rzadkie.

Link to comment
Share on other sites

mam wotek karmy dla dorosłych z łososiem - 1y3QTEZ.jpg


myślę że dla szczeniąt może mieć od 30 do 36%


a co do sierści to nie OLIWA Z OLIWEK a OLEJ Z ŁOSOSIA lub innej ryby ;) one świetnie nadają się do zadbania skóry i włosa
daje się go zaledwie łyżeczkę do karmy co 2 -3 dzień

Link to comment
Share on other sites

Ja zastanawiam się nad zmianą karmy na Taste Of The Wild: Sierra Mountain, ale boje się, że będzie alergizować, bo w składzie niema żadnej informacji o tym, czy i ile posiada drobiu i innych źródeł białka.
Acana Lamb & Apple służy jej, zminimalizowało to drapanie, ale teraz patrzyłem bo kończy się worek i trochę poszła w górę.
Tylko nie jestem pewien czy niema tego drobiu w TOTWie :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

No jeżeli widzisz,że pies nie zjada z apetytem karmy plus do tego ma problemy żołądkowe  igazy to oczywiście nie warto się męczyć ilepiej wrócić do tego co starsze i sprawdozne,czasem zmiana na siłe nie popłaca,wiem to z własnego doświadczenia,achcoiaż akurat ta karma u nas okazala się całkiem dobra.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...