Jump to content
Dogomania

POPCORN teraz Luna już w swoim domku <3 teraz szukamy domu Piance!


Ayam1980

Recommended Posts

Popcorn wycofana bardzo wczoraj, spacery na smyczy, nawet Biedna sie nie załatwiła - ani siku ani kupy, ale jak wychodzimy z pomieszczenia to sie wyluzowuje:) dzisiaj rano juz sie zalatwila na dworku i juz inny kontakt dzisiaj:) prosimy o czas na fotki bo moj TZ mial wypadek wczoraj i nie mialam nawet czasu wejsc na watek ani zdjec zrobic, wet na dniach bedzie obejrzec psiaki:) bedzie dobrze z Dziewczyna:))))

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o mnie to nie ma mowy o żadnym zwrocie za paliwo.
Samochód z pełnym bakiem to była cegiełka od mojej mamy, od której pożyczyłam auto na tą wyprawę.
Ona bardzo kibicuje "naszym" psiakom :)

Bardzo,bardzo dziękuję.

 

Mój co prawda na wodę nie jeździ, ale jeździ na gaz, a ten - dzięki uporowi Putina nadal sporo tańszy od taniejącej benzyny ;) Na stałą deklarację się nie porwę, więc niech ta podróż będzie moim i mojego TZ wkładem w nowe życie Radysaków :)

I Nutusia Tobie też wielkie dzięki.

 

                                                                     i42434362_38608_5.gif

 

Anula - patrz post 82 i 83 ;)

Dzięki za podpowiedź.

 

Tak dzisiaj juz go odebrałam ze szpitala - wszystko ok na szczęście zdrowotnie:)

Wspaniała wiadomość.Życzę dużo zdrówka dla TZ.

Link to comment
Share on other sites

O TAK! :)

Myślę, że Popcorn jeszcze normalniej by się zachowywała, gdyby nie smycz i szelki. Ale lepiej nie ryzykować na razie...
Mądra psica - wie, że może Wam zaufać i próbuje jak może.

Bardzo się cieszę, że Paweł cały i domny :), choć pewnie nieco poobijany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...