Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom! SUM od lat ból: łańcuch wrastający w ciało. rany,klatka, zimno, ciągłe niedożywienie


AgaG

Recommended Posts

Potwierdzam wpłatę 10 zł od magolek. Asiu wyślę do Ciebie 60 zł na kolejne wyróznienia, skoro ogłoszenia są po 6 zł. tak dla okrągłego rachunku. Będzie na jakiś czas.   Dla Suma i Ergo. Myślę, że darczyńcy nie mają nic przeciwko? Znalezienie domu to najpilniejszy cel. A czy się uda? Trzeba wierzyć, że tak. Pamietam jedną suczkę Korę, która 5 lat siedziała w hotelu ale dzięki ponawianiu ogłoszeń znalazła dom.

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo szczęśliwa, gdyż Sumik ma dom. Jego tymczasowi cudowni opiekunowie właśnie dziś mi zakomunikowali, że nie wyobrażają sobie życie bez Sumika i że Sumik zostaje u nich na zawsze. Państwo mają jeszcze dwa psy, więc ta decyzja jest tym bardziej godna szacunku, bo nie jest tak łatwo mieć więcej zwierzaków w domu, coś o tym wiem :) Dla Sumika nie mogłabym sobie nawet wyśnić wspanialszego domu. Sumik ma miłość, troskę, bezpieczeństwo i jest zopiekowany w sposób dostosowany do jego potrzeb. Mam na myśli między innymi bardzo długie spacery oraz zabawy z piłką i innymi zabawkami. Pani Teresa opowiadała mi dziś, że ostatecznie za przywódcę Sumik uznał jej męża, za którym chodzi nieustannie krok w krok od ponad połtora roku :) Muszę jeszcze w najbliższym czasie podjechać z umową schroniskową, by państwo ją podpisali i wysłać ją do schroniska. Ale to już na pewno po świętach :)

Ps. nie zdążyłam jeszcze zrobić przelewu do kolejnej kobietki na wyróżnianie ogłoszeń i dobrze, bo nie będą potrzebne.

Proszę jeszcze darczyńców o wyrażenie zdania, na którego psa, przelać kwotę jaka nie została wykorzystana. Ze względu na fakt, że większość darczyńców już wcześniej zrobiło przekierowanie deklaracji na Ergo, suma ta nie jest wielka.  jak widać w rozliczeniu na stronie pierwszej.

 

 

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

według ostatniego rozliczenia z dnia 10.12 2016 roku było 235 zł. Całą tę sumę wysyłam do Murki na konto hotelu a cel to leczenie Ergo, który od dwóch lat szuka domu.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jesli ktoś ma kontakt z Magołek proszę o powtórzenie jej, by NIE WYSYLALA deklaracji na Suma, bo on ma już dom. Jej deklarację za styczeń 10 złotych zwracam na jej konto. Dziękuję

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
21 minut temu, ewkar napisał:

Dzięki.Zaczął nowe, dobre życie.

skoro nie jesteś na fb, to jeszcze jedna fotka Sumika z dnia, gdy jego Opiekunowie oficjalnie potwierdzili, że dają mu dom stały i z tej okazji Sumik otrzymał kokardę :)

Zdjęcie użytkownika Krakowskie Stowarzyszenie Obrony Zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki.Kochane z niego psisko.Blizny zarosły futerkiem, nic go nie boli i ma nareszcie to, co jest bezcenne, czyli dom pełen miłości.AgaG., jeśli możesz to pozdrów tych Państwa ode mnie, dobrze? Na pewno los im się odpłaci za dobro, którego doświadcza teraz Sum.Zawsze dobra karma wraca w jakiejś postaci.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie śledzę wielu wątków na dogo, ale u Suma byłam od początku.Niesamowite jest to, że zwierzęta potrafią zapomnieć o krzywdach im wyrządzonych.Przykładem jest Ergo, dobry pies kochający ludzi, chociaż to człowiek skazał go na nędzne życie.Torturowany wcześniej Sum docenia miłość, ciepło, pełną miskę i życie bez bólu, kocha swoich Opiekunów.Ciężkie naprawdę życie na szczęście nie odbiło się na ich psychice, tak mi się wydaje.Opiekunowie obu piesków też zyskali.Mają stworzenia, które obdarzają je miłością bezwzględną.Nawet w szlafroku i wałkach na głowie Duża jest obiektem miłości, Duży może mieć kilkudniowy zarost i jest OK.Bo dla psa liczy się to, co najważniejsze, wnętrze.Tak!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...