Jump to content
Dogomania

"Majeczka-maleńka starowinka nie była shih-tzu, ale Lhasa apso!"


daisy

Recommended Posts

Nie ma problemu. Niestety zdjęć nie dam rady dzisiaj wrzucić:shake: - mam jakieś problemy techniczne. Zrobię to jutro rano(mam nadzieję).
A bardzo fajna ta psinka, sympatyczna, spokojna. Spędziłem z nią 4 godziny i już trudno mi się było z nią rozstać. Ale przekazałem w dobre ręce - TZ Marek to fajny gość.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Ruda ale z Twojego TZ -ta niezły kwalarz...:lol:
Zadzwonił i powiedział mi, że Darek przekazał mu Maję i ...Właśnie sobie stoi przywiązana do drzewa - może jej nikt nie ukradnie... Na moje przerażone-gdzie ona jest?-przyznał się, że czeka na górze...A potem zapytał, czy przy wjeżdzie do Lublina nie ma budki z hot- dogami lub chińszczyzną bo...Jak nie przyjadę to ją odda na "cielęcinkę"....:diabloti:
O moje biedne, słabe serce...:evil_lol:[/quote]


wiem , wiem i za to z nim jestem.Do mnie ma mniej cierpliwości a do zwierzat wiecej.
Ja tez do niego dzwoniłam i pytam jak sunieczka a on " stoi uwiązana pod latarnią i czeka":evil_lol: tylko ,ze ja się na to nie dałam nabrac:eviltong: .

Wszystko jest w porzadku Maja jedzie juz do Alpiny.
Napewno opuścili juz W-wę.

Teraz zyczę im szerokiej drogi i aby Maja była już w domciu u Alpiny;)

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://images25.fotosik.pl/39/9e1e3667da0eab50med.jpg[/IMG]Jestem kochani ...Już jestem...Maja śpi - moje suki w szoku...Uciekają od niej...Joszi przerażona ....
Powiem wam tylko , że ja nie wiem jakim cudem Majeczka ma tatuaż - ona ma "ryjek " jak terier...Dosłownie...Z budową to też nie shih- tzu...Nie ma siły jest domieszka teriera...Ma trudności z chodzeniem - przeważnie tylne łapy...Przewraca się tak na zadek. Pod tą furą kłaków ma potężne kołtuny...Zwłaszcza pod spodem...Muszę strzyc do gołej skóry.Jestem już umówiona z fryzjerem na poniedziałek...Najgorzej, że próbuje schodzić po stromych schodach i ledwo ją złapałam - ja nie wiem jak ona dała by sobie radę - co chwila siada i chwieje się na nogach.Ja wiem, że to wczorajsza droga i zmęczenie....Ale widzę, że ma coś w te łapy...Pije bardzo dużo wody i ma zmętniałe zamglone oczy...
Ja mam totalnego doła...Trochę za dużo wrażeń jak na jeden dzień...
Wczoraj w nocy - akurat jak przywieżliśmy Maję, moją mamę zabrało pogotowie i dzisiaj czeka ją poważna operacja...
Bardzo niefortunnie się to wszystko złożyło...A ja mam jeszcze nowego bidusia...:shake:którym trzeba sie poważnie zająć...Życie stroi sobie z nas żarty...Nie mam pojęcia jak ja to wszystko pogodzę zwłaszcza, jak mama wyjdzie ze szpitala :shake:
Chcę podziękować wszystkim Zmysłowi, Rudej,Markowi i wszystkim cioteczkom za zorganizowanie tego transportu ,wsparcie i za to że jesteście...Mam nadzieję, że jakoś to wszystko udżwignę chociaż będzie mi trudno...
w przyszłym tygodniu zrobię suni kompleksowe badania.
Wybaczcie, że na razie bez zdjęć - lecę właśnie do szpitala...
[IMG]http://images24.fotosik.pl/39/9479758eda4e18f3.jpg[/IMG]
[IMG]http://images24.fotosik.pl/39/f3f094f53ca305dfmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z lekarzem...
Ja nie wiem co robić...Muszę być przy mamie...
Właśnie organizuję dla małych opiekę po rodzinie....
Ubłagałam wujka i siostrę cioteczną, wezmą wujek jedną, siostra dwie...Nie mam pojęcia co zrobić z Mają...:shake:
Mnie nie będzie po całych dniach...I nawet nie wiem jak długo to potrawa czy miesiąc czy dwa cy pół roku...Nie wiem...
Co ja mam zrobić?
Boże za co mnie to spotyka...:-(:-(:-(
Wybaczcie,że zawiodłam ale mam nóż na gardle...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...