Jump to content
Dogomania

"Majeczka-maleńka starowinka nie była shih-tzu, ale Lhasa apso!"


daisy

Recommended Posts

Nie martwcie się cioteczki.U mnie Niuńce krzywda się na pewno nie stanie...
Będzie moją kolejną córeczką...
A może zróbmy jakiś konkurs na imię...?
Myślałam o tym, aby nazwać ją [B]MAJA[/B] na cześć wujcia [I][B]Zmysła[/B][/I] - on "straśnie" udziela się na rzecz tej fundacji ...Ale może ktoś ma inny pomysł...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Nie martwcie się cioteczki.U mnie Niuńce krzywda się na pewno nie stanie...
Będzie moją kolejną córeczką...
A może zróbmy jakiś konkurs na imię...?
Myślałam o tym, aby nazwać ją [B]MAJA[/B] na cześć wujcia [I][B]Zmysła[/B][/I] - on "straśnie" udziela się na rzecz tej fundacji ...Ale może ktoś ma inny pomysł...?[/quote]


Ja juz dawno myślałam ,ze to Maja:-o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']Wujkowi na pewno to imie sie podoba.... Nam sie tez podoba.

A co do Wujków to jest jest super Wujek Therion i Wujek Gallegro :multi:[/quote]


No to [B]ViVat[/B] wszyscy wujciowie rodzynkowie na DOGO!
Zawsze co męska ręka to męska.. :lol:

Cieszę się, że imię się podoba!
No to czekam na Majeczkę...
Wujciu [B]Zmysł[/B] daj znać jak ona już wyjedzie z Warszawy wtedy ja przejmę pałeczkę i będę już trzymać rękę na pulsie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']No to [B]ViVat[/B] wszyscy wujciowie rodzynkowie na DOGO!
Zawsze co męska ręka to męska.. :lol:

Cieszę się, że imię się podoba!
No to czekam na Majeczkę...
Wujciu [B]Zmysł[/B] daj znać jak ona już wyjedzie z Warszawy wtedy ja przejmę pałeczkę i będę już trzymać rękę na pulsie...[/quote]
Dobra, ale cały czas czekam na telefon. w każdym razie odbieram sunię o 16.00, najwyżej pobędzie ze mną dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Zmysł spokojnie ale cos mi sie wydaje ,ze troszkę sunia u cIebie pobedzie po dosc poźno wyjechał z Łodzi.

Jak to zwykle z facetami bywa:evil_lol: chłopakowi trochę poźno przypomniało się ,ze nie ma wszystkich dokumentow i dlatego to opoźnienie.:p

Musicie się kochani uzbroic w cierpiwość ale mała Maja dzis napewno dotrze do domu;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Zmysł :Rose:
Ja będę dzwonić do TZ Sylwi ale na razie nie chcę mu głowy zawracać...
Wiem, że jak będzie gotowy, to da znać...
Dla[B] Mai[/B] gotuje się właśnie kurczak z marchewką...:evil_lol:[/quote]

To zeby sie czasem nie rozgotował:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ruda76']Zmysł spokojnie ale cos mi sie wydaje ,ze troszkę sunia u cIebie pobedzie po dosc poźno wyjechał z Łodzi.

Jak to zwykle z facetami bywa:evil_lol: chłopakowi trochę poźno przypomniało się ,ze nie ma wszystkich dokumentow i dlatego to opoźnienie.:p

Musicie się kochani uzbroic w cierpiwość ale mała Maja dzis napewno dotrze do domu;)[/quote]
Trochę ją wymiziam

Link to comment
Share on other sites

Kurczak jest dla wszystkich shihtzek więc ćwiartka Mai i tak poczeka na swoją kolej...:evil_lol:
Moje dziewczyny buszują po ogrodzie za kretami i wcale nie spodziewają się przyjazdu babci...:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Zmysł - trzymaj się...
Wymiziaj Majeczkę...

Link to comment
Share on other sites

Sylwia Zmysł czeka dwie godziny z sunią i nie ma kontaktu z Twoim TZ -tem
Komórka odpowiada że abonent czasowo niedostępny...Twoja też nie odpowiada...Błagam skontaktujcie się ze Zmysłem bo on nie wie co ma robić i gdzie podjechać z sunią...Może Twojemu TZ-towi rozładowała się komórka...Boję się żeby się coś nie stało...

Link to comment
Share on other sites

Już jest kontakt...Zmysł z sunieczką jedzie do Marka a Marek ma na niego czekać...Rozmawiałam i ze Zmysłem i z Markiem...
Przepraszam wszystkich, że trochę spanikowałam ale po tel. od Darka przestraszyłam się, że może, nie daj Boże, coś się złego stało...
Majeczka przekazana Markowi...
Jak wyruszą z Warszawy to Marek da mi znać na komórkę...Darek kupił jej obróżkę i smycz..Obiecał też wkleić zdjęcia niuni...
Darek dziękuję Ci z całego serca za wszystko...:Rose:

Link to comment
Share on other sites

Ruda ale z Twojego TZ -ta niezły kwalarz...:lol:
Zadzwonił i powiedział mi, że Darek przekazał mu Maję i ...Właśnie sobie stoi przywiązana do drzewa - może jej nikt nie ukradnie... Na moje przerażone-gdzie ona jest?-przyznał się, że czeka na górze...A potem zapytał, czy przy wjeżdzie do Lublina nie ma budki z hot- dogami lub chińszczyzną bo...Jak nie przyjadę to ją odda na "cielęcinkę"....:diabloti:
O moje biedne, słabe serce...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alpina']Już jest kontakt...Zmysł z sunieczką jedzie do Marka a Marek ma na niego czekać...Rozmawiałam i ze Zmysłem i z Markiem...
Przepraszam wszystkich, że trochę spanikowałam ale po tel. od Darka przestraszyłam się, że może, nie daj Boże, coś się złego stało...
Majeczka przekazana Markowi...
Jak wyruszą z Warszawy to Marek da mi znać na komórkę...Sławek kupił jej obróżkę i smycz..Obiecał też wkleić zdjęcia niuni...
Sławek dziękuję Ci z całego serca za wszystko...:Rose:[/quote]
Tu się pojawia ich dwóch: tajemniczy Sławek i dzwoniący Darek. Na szczęście ten drugi jest prawdziwy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...