Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
dogfan

Czy polecilibyście karmę Puffi?

Recommended Posts

To że smakuje, to żadne kryterium. Dzieciom smakuje czekolada, a to przecież nie znaczy, że powinny dostawać batonik MilkyWay zamiast posiłków. Popatrz na skład Puffi: sucha karma - "odżywcze białko, tłuszcz zwierzęcy, oraz naturalne włókno"; mokra - "zbilansowany posiłek, zawierający odpowiednio dobrany surowiec". A gdzie jakiekolwiek konkrety? Tym "odżywczym białkiem" może być (i pewnie jest) soja. Nie ma ani słowa o mięsie, składzie procentowym itp. Poza tym cena - nie wydaje Ci się, że to zdecydowanie za tanio jak na dobrą karmę?

Stara prawda - to, co oszczędzisz na karmie, wydasz z nawiązką na weta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma być to karma sucha czy mokra w puszce? Bo akurat tym zajmujemy się na co dzień,nasze karmy mają pewny i sprawdzony skład więc możemy pomóc. O tych najtańszych marketowych zapomnij,nie nadaja się do spożycia przez żadnego psa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrianko, trollu drogi, przecież w innym wątku piszesz, że Twój piesek zajada się Chappi (kupionym oczywiście w linkowanym sklepie). Może idź reklamować ten geszeft internetowy gdzie indziej. Naruszenie regulaminu zgłoszone adminowi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwykła marketówka. Każda ma praktycznie identyczny skład: Zboża (tani zapychacz, nie zdrowe, psi organizm nie jest przystosowany do ich trawienia), produkty pochodzenia zwierzęcego (Czyli po prostu odpadki z rzeźni ☺) produkty  pochodzenia roślinnego (podobnie jak z tymi pochodzenia zwierzęcego; tani sposób na podniesienie zawartości białka w karmie)    do tego konserwanty, barwniki itp. 

Pies jest mięsożercą, więc w karmie powinniśmy szukać mięsa ( w karmach suchych może pojawić się mączka z czegoś, suszone...mączka z mięsa ..., suszone mięso z ..., itp. sproszkowane jest to zawartość danego składnika po wysuszeniu czyli jego prawdziwą ilość :)). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To coś w rodzaju produktu "karmopodobnego" i zdecydowanie nie warto,jeżeli zależy Ci na zdrowiu i dobrej diecie swojego pupila. Powyżej masz podane które z karm są godne uwagi,ja np teraz podaję suni karmę Brit Care i póki co jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×