Jump to content
Dogomania

Ares Drachen - Mój Belg


Kara86

Recommended Posts

Witajcie ! :3 

 

Znalazłam to forum i bardzo się z tego cieszę. Również mam owczarka belgijskiego od sierpnia 2014 roku.  Mój maluszek urodził się 27.05.2014 roku. Mam do was wiele pytań. I mam nadzieje że będziecie mogli mi pomóc :)  ( zdjęcia z pierwszego dnia w nowym domku i obecne )

 

Po pierwsze Aresowi nadal nie stoją uszka :/  a zaczął już swój 7 miesiąc. Czy to oznacza że zawszę już będzie chłapołuchym psiakiem?  Gdy go przywiozłam do domu uszka mu stały a dopiero potem opadły. 

 

Po drugie wiem, że belgi nie przepadają za obcymi a czy to także ma się do innych psów. Pytam bo mój Ares dostaje szału gdy tylko widzi na spacerze inne psy, a na ludzi czasami warczy :/ 

Brałam go na spacery od samego początku, czasami zignoruje psa/ człowieka a czasami.... Może macie jakieś rady ? 

 

 

I zastanawia mnie też również co robiliście by wychować swoje psiaki ? Sami ich szkoliliście czy może skierowaliście się do jakiegoś specjalisty ? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Witaj
Wiele ciekawych i ważnych informacji na temat rasy znajdziesz na Forum owczarka belgijskiego - Main Page. Czytania na baaardzo długi czas. Ja też mam psa tej rasy i bardzo wiele korzystałam z tego forum. Jak coś Cię trapi to zadawaj tam pytania. Na temat klapniętych uszek też tam jest.
Ja swojemu dawałam preparaty z glukozaminą i chondroityną, dodatkowo gotowałam galaretkę z łapek kurzych. Ale poczytaj sobie to wszystko na tym forum, na prawdę polecam.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...