Jump to content
Dogomania

2 psy i my = wakacje nad morzem - GDZIE?


Tapicer

Recommended Posts

Witam,

 

Szukam inspiracji na kolejne wakacje z pupilami.

Chcielibyśmy wybrać się samochodem nad morze.

Myślimy o Bułgarii, Chorwacji, Włoszech, Francji.

 

Czy możecie polecić jakieś fajne miejsca - sprawdzone? nad wodą?

tam gdzie nie wyrzucą nas z knajpki z psem, gdzie na plaży będzie można się spokojnie ulokować.

 

Nasze gady to 2 JRT, podróżowały już nie raz więc są wychowane i grzeczne.

 

Chętnie nocleg + wyżywienie.

 

Z góry dzięki za pomoc!!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Podepnę się pod temat, bo co prawda nie mamy (niestety JUŻ) dwóch psów, ale jedną małą rozrabiarę rasy york. Dotychczas wakacje spędzaliśmy zawsze razem, ale tylko w PL. Raz wyjechaliśmy bez niej do Egiptu, ale były to najgorsze moje wczasy w życiu bo ciągle o niej myślałam i jeszcze tel opiekunów, że pies nie je, nie pije, ma biegunkę i leży pod drzwiami... ahhh nie chcę tego powtarzać już nigdy  i zawsze ona będzie jeżdzić z nami.

W grę nie wchodzi samolot, bo psa w luku bagażowym nie zostawię- umarłaby ze stresu, a ja zaraz za nią. Pojedziemy samochodem. Wybieramy się w czerwcu, żeby nie było bardzo gorąco dla niej, a jednocześnie na tyle ciepło, żebyśmy my nacieszyli sie słońcem i opalil facjaty:D

Polećcie coś proszę, bo mam mętlk w głowie. W grę wchodzą:Grecja (tylko takie miejsce gdzie lądem dotrzemy:), Włochy, CHorwacja, bułgaria. Hiszpania nie, bo tam jedziemy w lutym do rodziny . Pies mały (york), podróżowac lubi, jeździ z nami często trasy Kraków-Gdynia, albo Białystok jak jedziemy w interesach tam.  Z samą podroża nie mam żadnego stresu że pies źle zniesie- zniesie dobrze . Chcemy zrobić 1 przystanek w Austrii i zostac 1 noc, ale tutaj nie mam wymagań dużych bo w koncu to 1 nocleg.

GDzie przyjaźnie spojrzą na psa na plaży, a może taplającego się w morzu ? Mała będzie większość czasu w mieszkaniu , ale przecież musza być spacery wspolne. Co byście poradzili, bo w zagraicznych wojażach z psem, jestem zielona. Mała ma paszport i wszystkie szczepienia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...