Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Dnia 6.01.2018 o 18:03, Florentyna napisał:

Utworzyłam na fb wydarzenie mające na celu znalezienie domu Krabowi.

Tu link https://www.facebook.com/events/139077793444399/?notif_t=plan_user_joined&notif_id=1515258083784312

Dobrze wiem, że nie jest to łatwe zadanie, ale psiak dał człowiekowi drugą szansę - zaufał. Teraz nasza kolej! WIem, że Krab ma dużo ogłoszeń, może dodatkowo wydarzenie te szanse zwiększy.

Zakupię dla Kraba również karmę.

Ewa proszę napisz o jakim minusie mówimy jeśli chodzi o hotelowanie Kraba.

 

  zaleglosci

 minusy

 nie pisze boc nie ma takich

 dzieki wszystkim sercom pomagajacym

 ktorym dziekuje z calego serducha

 

Dziekuje stokrosci dziekuje

Dnia 9.01.2018 o 19:23, Florentyna napisał:

Dwa worki karmy po 20kg dla Krabeusza zamówione.

 

 

Florentyno

 jesli  mozesz

 prosze serdecznie

 zbieraj na swoje konto

 pomoc  dla Krabunia

 jesli beda chetni

 na te badania

 Bardzo dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.07.2017 o 20:13, Nadziejka napisał:

0heart.gifDeklaracje stale luty 2017 r

Anula i Bogusik 20 zl

dorcia2  20 zl

Mysza2  5 zl

Anecia yucca 10 zl

LIDA  50 zl   

agat21  20 zl

Mazowszanka 13  za styczen , luty ,marzec  30 zl     

cdn ...

Na dzien 28 luty

wszystkich pieniazkow jest 795 zl!

 

0heart.gifDeklaracje stale marzec 2017 r

Mysza2  5 zl

agat21  20 zl

SWIAT  30 zl

Anula i Bogusik  20 zl

yucca 10 zl

LIDA  50 zl

jeszcze uzupleniam!

 

Kwiecien

LIDA  50 zl

Mysza2  5 zl

 

Maj

LIDA  50 zl

Mysza2 5 zl

 

 Czerwiec

LIDA  50 zl

Mysza 2 5 zl

 

 

Lipiec

Mazowszanka 13  za  : kwiecien , maj, czerwiec  30 zl

Mysza2  5 zl

agat21  20 zl

LIDA  50 zl

dorcia2  20 zl

Anula i Bogusik  20 zl

 

 

wplaty jednorazowe:

Lipiec

Ciocia bakusiowa  40 zl

 

 

wplaty bazareczkowe:

 

 

Pan Pawel podal mi nowy

 numer konta

 dla Krabeuszka

Krab nie ma zaległości w hotelu bo Ewa płaci. Jednak nie ma wystarczających deklaracji a nawet jest ich bardzo mało. Ostatnie rozliczenie jest z 3-go lipca i tak wygląda jak wyżej. Jest to rozliczenie od lutego do lipca i proszę popatrzeć ile jest wpłat przez taki długi okres. Dlatego domagam się Ewo abyś  napisała ile dopłacasz do utrzymania Kraba od momentu kiedy skończyły się zapasy gotówki.

Link to comment
Share on other sites

Trochę niefajne to jest, że nie ma stałych rozliczeń. Wpłacam na Kraba regularnie i nie mam pewności, że ktoś nad tym panuje. Rozumiem, ze ktoś dopłaca brakujacą kwotę, ale ważne jest, żeby finanse były prowadzone przejrzyście. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Kejciu napisał:

O kurcze myślałam że za Kraba płaci jakaś fundacja bo coś mi się w oko chyba rzuciło ale widać błędnie :(

 

Nie żadna fundacja. Krab miał naskładane pieniądze na protezę . Fundacja użyczyła konto. W końcu proteza została zakupiona gdzie indziej i była tańsza. Pieniądze które zostały na koncie fundacja wpłacała do hoteliku na utrzymanie Kraba. Jednak te pieniądze już dawno się skończyły. Nie ma deklaracji na 360 zł plus na karmę. Nadziejka dopłaca co miesiąc. Jednak powinno być wszystko jasne. Ile ludzie wpłacają a jaką różnicę ona dopłaca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wszystko rozpisze i uzupelnie

 boc czekalam wiele miesiecy

 na rozliczenia z banku mojego

 wiecej jest wplat serca drogie

 wiecj niz tu napisane

 wszytko uzupelnie

 i deklaracje cudne stale i jednorazowe

i bazareczki

prosze nie martwcie ze pieniazki Wasze zaginely

 wszystko uzupelnie

 dziekuje dziekuje

 dziekuje

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Lida napisał:

Trochę niefajne to jest, że nie ma stałych rozliczeń. Wpłacam na Kraba regularnie i nie mam pewności, że ktoś nad tym panuje. Rozumiem, ze ktoś dopłaca brakujacą kwotę, ale ważne jest, żeby finanse były prowadzone przejrzyście. 

Pieknie Dziekuje Lida

 za wplaty co miesiac

 ktos

 czyli ja

 nad tym panuje

 dziekuje dziekuje

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, bakusiowa napisał:

Krab nie ma zaległości w hotelu bo Ewa płaci. Jednak nie ma wystarczających deklaracji a nawet jest ich bardzo mało. Ostatnie rozliczenie jest z 3-go lipca i tak wygląda jak wyżej. Jest to rozliczenie od lutego do lipca i proszę popatrzeć ile jest wpłat przez taki długi okres. Dlatego domagam się Ewo abyś  napisała ile dopłacasz do utrzymania Kraba od momentu kiedy skończyły się zapasy gotówki.

To nie jest tak do końca bo ja i wielu innych płaci regularnie tylko nie ma ujętych w rozliczeniu.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, yucca napisał:

To nie jest tak do końca bo ja i wielu innych płaci regularnie tylko nie ma ujętych w rozliczeniu.

No i właśnie dlatego byłoby cudownie, gdyby rozliczenie było jasne i przejrzyste.

I to nie jest chyba tak, że ktoś obawia się, czy jego wpłaty są ujęte. Bardziej to troska o to, aby Ewa nie została z tym sama i nie musiała dokładać kwoty, która może być dla niej zbyt dużym obciążeniem. Teraz  nie wiemy ani czy wpłat starcza ani ewentualnie czy Ewa musi dokładać do psiaka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie powinno być krótkie:

1.Deklaracje stałe:

2.Deklaracje jednorazowe i inna pomoc np.bazarki:

3.Wydatki:

4.Ogólnie - Deklaracje stałe:+deklaracje jednorazowe:- wydatki: = kwota na dzień dzisiejszy albo plusowa albo minusowa.

 I wszystko jest jasne i czytelne,wiemy na czym stoimy,zależnie od kwoty pomagamy np.bazarkami,wpłatami albo i nie .Natomiast na tym wątku dla mnie rozliczenie jest czarną magią. 

Ja z Bogusik wpłacam regularnie z zaznaczeniem za jaki miesiąc.

Można popatrzeć na wątek Czesterka w moim podpisie i odgapić.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...