Jump to content
Dogomania

Krabunio odszedl za Teczowy Mostek Domku Domeczku Krabusiowy-Dziekujemy sercem Klaniamy za Zycie Nowe! od 17 marca w wysnionym domku!3 lata w hoteliczku u papryczkow! Dziekuje wam Dogomaniacy za lata cale z Krabuniem! Sciskajmy ile sil za wszytko!


Recommended Posts

Ok, potrzebuje więcej informacji o psie. Wyczytałam  że jest wylękniony i tyle. 

Jaka wielkość psa, jaki jest do innych zwierząt, co ze zdrowiem ( ile mamy info na ten temat)?

 

dziewczyny, ja robiłam mu zdjęcia.

 

niestety, specyfika naszej współpracy z Radysami jest taka, że de facto niewiele możemy powiedzieć o psach, które prezentujemy.

jesteśmy mocno zamiejscowe, do Radys jeździmy raz na 1,5 - 2 miesiące - i tam przez kilka godzin staramy się ogarnąć jak najwięcej psów - na ile pozwala światło dzienne.

co w praktyce przekłada się na to, ze na danego psa mamy - od wyprowadzenia z kojca, poprzez zdjęcia i pobieżne notatki dot. wieku i charakteru - dosłownie kilka minut.

straszliwie mało, ale innej opcji nie ma.

 

jeśli chodzi o Kraba - to był rzeczywiście wycofany i przestraszony, trudno mi powiedzieć, czy ten stan mógłby się zmienić po pół godzinie, bo jest tylko przestraszony i zbity z tropu, czy jednak jest bardziej niesocjalny i wymagałby więcej pracy.

kilka minut (5-6) dla takiego "zapomnianego" psa to sporo za mało.

 

zwłaszcza, że w schronisku jest zamieszanie, psy reagują, jak reagują, pracownicy działają szybko, bo czas nagli -

- niestety, każde kolejne kilka minut na rozpracowanie trudniejszych psów oznaczałoby, że kolejne psy nie dostaną tej szansy, bo dla nich braknie czasu.

więc zdecydowałyśmy, że idziemy na ilość, modląc się, aby w tych warunkach jakość nie ucierpiała

 

nie wiemy, jak on ze zdrowiem - to już jest do sprawdzenia poza schroniskiem.

w kojcu z innymi psami żyje sobie jakoś (w kojcach średnio są 3-4 psy) - ale nie znamy szczegółów

jest średnio-duży (raczej większy, ale o ile pamiętam, mniejszy od owczarka)

 

jeśli mogłabym jeszcze coś doradzić - nie zmieniajcie mu imienia, póki jest w schronisku.

tam ma założoną swoją kartę pod tym właśnie imieniem (zakładamy psom, które wypuszczamy w net), w dodatku na fb również tak występuje.

łatwo o chaos i zamieszanie, zwłaszcza póki jest w tak dużym schronisku.

a jak już wyjdzie na wolnośc - to niech dostaje nowe imię na nową drogę

Link to comment
Share on other sites

kochane dziewczyny

 bardzo dziekuje za wpsisy cudownych dziewczyn ze schroniska

 dziekuje

 wszystkim jaskoleczkom

 za przybycie do Krabunia

 na razie imionka nie zmieniamy

 dziekuje cudnie za deklaracje

ewu dziekuje ogromnie

 banerek cudny

dziekuje kolejna kobietko nasza

 dziekuje

 kochane aby się tylko ualo wszystko

 wtedy będziemy czynic bazareczki

 ja pytam gdzie mogę ale nic ...nic ...

 

belu w hoteliku tym jest cudnie dla lapeniek

 cudnie

 ale nie dam rady z taka suma

 zarabiam tr ponad tysiąc zl ..

 nie dam rady finansowo przecież

 ale zawolam wujka Macka

 może doradzi cos

 może jakiś cud

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za biednego Kraba. Imię też ma biedaczek takie niefartowne :(. A zmiana imienia, to często i zmiana losu ;)

Krab pustelnik, to po angielsku: hermit crab - Może niech będzie Hermit?(prawie jak Kermit). Co o tym myślicie? Albo - bazarek na nowe imię dla biedaczka?

bdb pomysl aby zrobic cegielkowe pod kontem zmiany imienia :smile:

jakies bazarunio z propozycjami imienia plus ewentualnym glosowaniem

Link to comment
Share on other sites

bdb pomysl aby zrobic cegielkowe pod kontem zmiany imienia :smile:

jakies bazarunio z propozycjami imienia plus ewentualnym glosowaniem

Dziewczyny z Radys proszą żeby nie zmieniać imienia póki jest w schronisku, bo zapanuje chaos. On występuje pod tym imieniem w kartotece, ns fb i w ogłoszeniach. Może wstrzymajmy się z tą zmianą do chwili wyjścia ze schronu.

Link to comment
Share on other sites

kocahe...

 ja trwożnie mysle

 aby tylko się cud jakiś zjawil

 aby tylko wyratować

 na razie nie widać szansy ciociu ...

 serce peka

 mrozisko

 ...bida nad bidy

 dziekuje jaskoleczki wszystkie

 zaraza ciociu agat wpisze sercem dziekuje

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam na fb , że :

 

Już w przyszły weekend 17.01 lub 18.01 - o ile uzbiera się odpowiednia ilość chętnych - psiaki mogą przyjechać do Warszawy. Wszystkie osoby chętne adoptować psa z Radys prosimy o kontakt ze schroniskiem - tel. 513-83-55-80 (p. Patrycja) lub 506-99-23-13 (p. Iza)

 

Tylko - co dalej?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...