Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

A wiesz, Ty$ko, że jesteś dobrym duszkiem wątku Brysia? :) :)

Zajrzałam tu po dwóch dniach i widzę... ;)

 

Trzymam kciuki za Czekoladowy Nosek. :)

Zgadzam się w całej rozciągłości !!!  :) Dogo mnie dzisiaj nie lubi. Przy przechodzeniu z jednej strony na drugą wylogowuje mnie. No tak to jeszcze nie miałam. 

Emotki oczywiście też nie działają .

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Oj, oj... bylebym przyniosła szczęście w postaci DSu dla Brysia to mogę nawet czarować ;)

Emotki mnie też nie działają od jakiegoś czasu.

Link to comment
Share on other sites

Zamówię takie ogłoszenia. Tekst odrobinkę zmieniony.

Bryś - piękny, młodziutki czekoladowy piesek szuka kochającego Opiekuna.

Bryś to około 2 letni, niewielki piesek o czekoladowym umaszczeniu, które zdradza jego urok osobisty. Można by rzec - pies bez wad. Niezwykle pocieszny i towarzyski. Uwielbia przebywać wśród ludzi, czuć się kochanym i potrzebnym. Wobec psów bezkonfliktowy, również bez problemu dogaduje się z kotami. Jego niewielkie rozmiary czynią z niego świetnego, kompaktowego towarzysza.
Bryś błąka się od jakiegoś czasu po okolicy, nie ma dachu nad głową, dlatego też nie jest nauczony życia domowego. Jednak Bryś jest pojętny. Przy odrobinie cierpliwości i wyrozumiałości Opiekuna, nauczy się zasad panujących w domu. W zamian za okazane serce, zyskamy przyjaciela na dobre i na złe. Bryś tak chciałby w końcu poznać co to znaczy Dom i Miłość - pomożesz mu spełnić swoje marzenia ?

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
Telefon -
E-mail -

Ogłoszenia na Kraków i Rzeszów.

Proszę o uzupełnienie danych na PW.

Link to comment
Share on other sites

DZIĘKUJEMY w imieniu Brysia :)

Nie ma za co :) Każdy robi co może.
Cała przyjemność po mojej stronie :)
Spróbuję skopiować plakat i rozwiesić w mojej okolicy. Jeśli mi się nie uda zdjąć ze strony, to czy mogę liczyć na przysłanie go na e-mail ?

EDIT
Udało się, plakat wydrukowany :)
Link to comment
Share on other sites

 

Zamówię takie ogłoszenia. Tekst odrobinkę zmieniony.

Bryś - piękny, młodziutki czekoladowy piesek szuka kochającego Opiekuna.

Bryś to około 2 letni, niewielki piesek o czekoladowym umaszczeniu, które zdradza jego urok osobisty. Można by rzec - pies bez wad. Niezwykle pocieszny i towarzyski. Uwielbia przebywać wśród ludzi, czuć się kochanym i potrzebnym. Wobec psów bezkonfliktowy, również bez problemu dogaduje się z kotami. Jego niewielkie rozmiary czynią z niego świetnego, kompaktowego towarzysza.
Bryś błąka się od jakiegoś czasu po okolicy, nie ma dachu nad głową, dlatego też nie jest nauczony życia domowego. Jednak Bryś jest pojętny. Przy odrobinie cierpliwości i wyrozumiałości Opiekuna, nauczy się zasad panujących w domu. W zamian za okazane serce, zyskamy przyjaciela na dobre i na złe. Bryś tak chciałby w końcu poznać co to znaczy Dom i Miłość - pomożesz mu spełnić swoje marzenia ?

Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przedadopcyjną i podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt:
Telefon -
E-mail -

Ogłoszenia na Kraków i Rzeszów.

Proszę o uzupełnienie danych na PW.

 Bardzo dziekuje za ogloszenia dla Brysia.... :)
nie wiem dlaczego,ale mam przeczucie,ze sie ktos odezwie....bo to od ogloszen przeciez zalezy czy psiak znajdzie dom
moj mail
[email protected]<script cf-hash='f9e31' type="text/javascript"> /* */</script>
tel. 664 500 434
Link to comment
Share on other sites

 A nie miałabyś od kogoś pożyczyć aparatu i zrobić zdjęć? Umiem zrobić bazarek ale brakuje mi czasu na focenie, mierzenie i opisywanie fantów. Z gotowych zdjęć mogłabym zrobić bazarek w 1 wieczór. Nie za bardzo mam też gdzie trzymać fanty :/ 

Bardzo przepraszam ale dopiero dzisiaj przeczytałam Twój wpis. Aparat pożyczę ale będzie to gdzieś pod koniec stycznia. Jeśli będziesz robiła jeszcze bazarek to oczywiście zdjęcia podeślę. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo przepraszam ale dopiero dzisiaj przeczytałam Twój wpis. Aparat pożyczę ale będzie to gdzieś pod koniec stycznia. Jeśli będziesz robiła jeszcze bazarek to oczywiście zdjęcia podeślę. 

 

może być i pod koniec stycznia, podeślij proszę na [email protected], daj mi tylko znać tu na dogo że wysłałaś, bo zdarza mi się czasem na skrzynkę nie zaglądać kilka dni :)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj spotkalam p.Monike,wiec poszlam do Brysia.Byl w domu,a p.Monika juz raniutko po jednym glebszym,ale co zrobic....takie jest uzaleznienie.Ale serce tej kobiety dobre.
Zanioslam koc i poszwe ,ktora dostalam od adoptuj_psiaka/bardzo dziekuje...:)/
p.Monika prosila o koldre,obiecalam jej,bo myslalam,ze mam,a nie mam
jesli ktos moglby jej podarowac bede wdzieczna
koldra musi byc uzywana,tak jak posicel i koc,ktory dostalam,w takich warunkach nic nowego dlugo nie zachowa swiezosci.
Wyslalam do Tyski zdjecia,ktore zrobilam.
To nie jest mieszkanie tej kobiety,ona tam pomieszkuje wraz z innymi biedakami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...