Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

Podnoszę wątek, sprawa bardzo pilna, pies pod :"opieka" alkoholika to niestety pies zagrożony... :(  i ten problem głodu... straszne

Link to comment
Share on other sites

Tekst do ogłoszen:
Kontakt przez Dorę.
Fotki - myślę, że możesz sama wybrać :)

Ten drugi tekst wydaje mi się bardziej odpowiedni.
Sądzę, że trzeba dopisać:
Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę wolontariusza i podpisanie umowy adopcyjnej.

Myślę też, że dobrze byłoby chłopaczka wykastrować przed adopcją, cobyśmy jego dzieciom nie musiały kiedyś domków szukać.
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

No i bardzo dobrze.
Gdzie piesio teraz przebywa i na jakie miasto go ogłosić ?

Psiak przebywa pod Zamościem.
Na lubelskie nie ma co go ogłaszać, ma na Zamość i cisza. Z lubelskiego mało jest adopcji, niestety.

Myślę, że na jakieś większe Rzeszów, Kraków, zazwyczaj na sąsiednie woj. ogłaszane są szczebrzeszyniaki - ale niech wypowie się Dora, nie chcę się rządzić, bo i tak to robię :( Przepraszam Cię, Doro... ale już mam trochę taki wścibski charakter. :(

Link to comment
Share on other sites

...niech wypowie się Dora, nie chcę się rządzić, bo i tak to robię :( Przepraszam Cię, Doro... ale już mam trochę taki wścibski charakter. :(


Nie robisz nic złego, a wręcz przeciwnie :) To ogromna pomoc w prowadzeniu wątku i Dora z pewnością to docenia :)
Link to comment
Share on other sites

Po Nowym Roku będzie większy ruch  ! Poddawać się nie wolno ! Gdyby ktoś zajrzał, kto umie zrobić i poprowadzić bazarek, chętnie wyślę fanty . 

 

 A nie miałabyś od kogoś pożyczyć aparatu i zrobić zdjęć? Umiem zrobić bazarek ale brakuje mi czasu na focenie, mierzenie i opisywanie fantów. Z gotowych zdjęć mogłabym zrobić bazarek w 1 wieczór. Nie za bardzo mam też gdzie trzymać fanty :/ 

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje,ze jestescie... :)
w grupie zawsze razniej.....
co do kastracji,przepraszam,nie dopilnuje tego
mam pod opieka duzo zwierzakow,moj dzien to ganianie,karmienie,nie tylko zwierzakow z takich rodzin,ale tez kotkow na dzialce /9 kotkow i tez do starylizacji,i tez problem.../
gotowanie dla nich jedzenia/Brys i Tyczka,a takze koty nie jedza suchej karmy,koty tylko troszke/
i siedze w internecie,bo staram sie pomoc Krystynie Pomaranskiej,ktora nie ma internetu,a tez mnostwo problemow zwierzecych....w tej chwili szukam transportu dla szczeniaczkow bezdomnych......
A poza tym,nie zawsze moge wejsc do pomieszczenia,gdzie w tej chwili przebywa ta kobieta,walenie w drzwi,zeby sie dostac nie pomaga.I co by bylo gdyby Brys byl umowiony na kastracje?
Ja jedzenie zostawiam pod drzwiami,bo ona wie o tym,ze zostawiam /tak jest juz od dwoch lat/
ale czestego kontaktu z ta kobieta nie mam,bo ona mieszka z roznymi osobami,nie chce sie tam dobijac,zeby nie oberwac czasami.

Link to comment
Share on other sites

Ogloszenia robila mu wczesniej Ewelina/adoptuj_psiaka/
i wczoraj zadzwonila jakas kobieta zapytac o psiaka
niestety takich telefonow mam czasem sporo
debilnych....chociaz na poczatku odpowiadalam na pytania....
dopoki nie uslyszalam pytania czy Brys korzysta z kuwety.....

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje Tyska za wstawienie zdjec... :)
zagladaj i odpowiadaj na pytania,bo przeciez znasz Brysia z watku szczebrzeszyniakow....dzieki... :)
ja tylko raz dziennie jestem w stanie zajrzec na dogo
zalozylam watek Brysiowi,bo juz za dlugo czeka na dom.
Mam plakaty psiaka,komu moge wyslac? Poczta.....do rozwieszenia w lecznicach....
Krakow....Warszawa....moze Lublin/roznie to bywa,chociaz nasze tereny nieadopcyjne/

Link to comment
Share on other sites

 

Mam na zbyciu koc, kołdry jezeli potrzebne zanim znajdzie dom, to, gdzie wysłac?, jak trzeba, to wspomogę go też finansowo na karmę.

 Dziekuje Mela,na razie koce mam,jeden dostalam od Eweliny ,a takze od sharki i Lucynki.
Chociaz potrzeby sa ogromne,budki kotow wymagaja ocieplenia,ale lepiej do czegos takiego koc uzywany.
Link to comment
Share on other sites

...co do kastracji,przepraszam,nie dopilnuje tego
mam pod opieka duzo zwierzakow,moj dzien to ganianie,karmienie,nie tylko zwierzakow z takich rodzin,ale tez kotkow na dzialce /9 kotkow i tez do starylizacji,i tez problem...

Koniecznie trzeba cos wymyśleć, żeby psiak został wykastrrowany. Nawet teraz, gdy jest u tej kobiety dobrze, żeby był wykastrowany. Z pewnością bezdomnych suczek z cieczka nie brakuje w tamtym rejonie :(
Czy gdyby udało mi się znaleźć dla niego lokum na te kilka dni po kastracji, czy dałaby radę zorganizować kastrację.
Sądzę, że tu udałoby się zebrać fundusze na zabieg. Ile kosztuje u Was kastracja ?
Link to comment
Share on other sites

 

Koniecznie trzeba cos wymyśleć, żeby psiak został wykastrrowany. Nawet teraz, gdy jest u tej kobiety dobrze, żeby był wykastrowany. Z pewnością bezdomnych suczek z cieczka nie brakuje w tamtym rejonie :(
Czy gdyby udało mi się znaleźć dla niego lokum na te kilka dni po kastracji, czy dałaby radę zorganizować kastrację.
Sądzę, że tu udałoby się zebrać fundusze na zabieg. Ile kosztuje u Was kastracja ?

 Jesli w Szczebrzeszynie to mysle,ze bardzo duzo.......
a jesli w Zamosciu to pewnie mniej,ale do Zamoscia 20km
mysle,ze priorytetem jest znalezienie mu domu,jesli takowy sie znajdzie moze go wykastrowac.I te zebrane fundusze mozna by na to przeznaczyc.Oddalam do adopcji wiele psiakow i nigdy nie mialam problemow ze sterylizacja czy kastracja psiaka,ktory trafil do dobrego DS,i taki dom podjal sie ster....
Link to comment
Share on other sites

Jesli w Szczebrzeszynie to mysle,ze bardzo duzo.......
a jesli w Zamosciu to pewnie mniej,ale do Zamoscia 20km
mysle,ze priorytetem jest znalezienie mu domu,jesli takowy sie znajdzie moze go wykastrowac.I te zebrane fundusze mozna by na to przeznaczyc.Oddalam do adopcji wiele psiakow i nigdy nie mialam problemow ze sterylizacja czy kastracja psiaka,ktory trafil do dobrego DS,i taki dom podjal sie ster....

Kurtka, ja jakoś mam ograniczone zaufanie w tym temacie ;)
Zamówię mu ogłoszenia na bazarku.
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Super, że jest nas więcej :)
Może w końcu ktoś go wypatrzy.


PS: Ja tylko powiem, ze ja też swoich tymczasowiczów puszczałam do tej pory bez kastracji i sterylki (bo byli za młodzi, jestem świeżym DT - zawsze do mnie trafiają szczeniaki) i w umowie było jednym z punktów właśnie warunek sterylki/kastracji. Do tej pory wszyscy sie zobowiązali, nigdy nie miałam z tym problemów :).

W Zamościu być może w jednej z lecznicy dałoby sie taniej, ale... to 20km - myślę, że dojazd może spowodować, że za kastrację zapłaci sie podobnie. I myślę, że nikt nie będzie miał jak przechować Brysia - skoro do tej pory lata sam, gdzie chce...
 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...