Jump to content
Dogomania

Brys ma swoj domek.


DORA1020

Recommended Posts

Brys to ok. 3letni psiak.Zasilil grono szczebrzeszynskich bezdomniakow dwa lata temu.

Zaopiekowala sie nim osoba bezdomna,uzalezniona od alkoholu.Zaopiekowala to moze szumne slowo,po prostu wziela go do rudery,w ktorej wowczas przebywala.I poprosila mnie o pomoc w znalezieniu mu domu.

I tak szukam juz 2 lata.Kobieta ma dobre serce,niestety uzaleznienie jest silniejsze od niej.

Codziennie musze karmic Brysia,czasami p.Monice tez cos zanosze do jedzenia czy ubrania.

W ubieglym roku zanosilam jej koce i koldry,ktore dostalam od Lucynki.

Ale gdzie to jest ...nie wiem.....

Ona chodzi po roznych melinach,Brys oczywiscie z nia. Przykrywa go kocykiem,lubi go,ale  jest to niebezpieczne i dla niej,i dla psiaka.

Jak ona pije Brys biega po ulicy,kilka dni temu zostal potracony przez samochod.Kuleje na tylna lapke.

Dlatego szukam mu domu,na szybciutko /bo szukam od dwoch lat/ zeby nie bylo za pozno.

Brys jest nieduzym psiakiem,moze wazyc ok.15kg.Lagodny,dobry,na przywitanie podaje lapke,mysle,ze dogadal by sie z kotem.Widzialam jak bawil sie z kotem,z poczatku to byla zabawa,a pozniej to juz ganianie za nim,ale pewnie nie skrzywdzi kota.

Brys jest szczebrzeszynskim bezdomniakiem.

 

 

 

Wydarzenie zrobione przez elik na fb

https://www.facebook...00531943333346/

 

3.09.2015 Brys pojechal do Murki

 

Rozliczenie finansów Brysia znajduje się na stronie 26, post # 512.

Link to comment
Share on other sites

Brys potrzebuje domu,ogloszen,bo tylko przez nie moze go znalezc.
No i jedzenia.Brys nie je suchej karmy.Gotuje mu i zanosze codziennie.Zostawiam pod drzwiami meliny.
Przed moim wyjazdem musze mu znalezc dom,ale 2 lata juz szukam i nic,czy teraz sie cos zmieni?Moze,mam taka nadzieje,bo taki to dobry i kochany psiak.
Potrzebuje ryzu,kaszy,makaronu.
Przygotowuje kolejny bazarek,ale musze splacic dlugi szczebrzeszynskich bezdomnych.

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Człowiek mu taką przyjemność sprawia...
P8210817.JPG

 

IMG_0310.jpg

 

Plakacik, któy może każdy wywiesić w mieście - może ktoś nieinternetowy go wypatrzy
10733891_524854457618220_463692778899037

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taki śliczny psiaczek :) :)
Myślę, że prędko znajdzie chętnego do adopcji.
Mogę go ogłosić. Potrzebny tekst i ładne zdjęcia ma mój e-mail i może maluch znajdzie dobry domek.
E-mail podam na PW, gdy będą materiały do ogłoszeń.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Tekst do ogłoszen:

 

 

Poznajcie 2 letniego Bryska. To nieduży, bardzo sympatyczny piesek, dosięga do połowy łydki.

Piesek błąkał się i został przygarnięty przez osobę bezdomną, która jest uzależniona od alkoholu.
Mimo, że ta osoba zlitowała się nad porzuconym Bryskiem, nie jest w stanie zapewnić mu należytej opieki, a co za tym idzie... psiak już niedługo może znowu podzielić los bezdomniaka...

Brysek jest łagodnym psiakiem i toleruje koty.
Dajcie mu szanse, a na pewno odwzajemni się pieską miłością.
Brysek przebywa w Zamościu, jednak nie będzie dla nas problemem zawiezienie psiaka np. w okolice Krakowa.

Prosimy o wsparcie w utrzymaniu Bryska, zbliza się zima, potrzebną są koce, a najlepiej nowy ciepły dom...

Zapraszamy do kontaktu :)


LUB:
 

 

Bryś to ok. 2letni, niewielki piesek o czekoladowym umaszczeniu, które zdradza jego urok osobisty. Można by rzec - pies bez wad. Niezwykle pocieszny i towarzyski, uwielbia przebywać pośród ludzi, czuć się kochany i potrzebny. Wobec psów bezkonfliktowy, również bez problemu dogaduje się z kotami. Jego niewielkie rozmiary czynią z niego świetnego, kompaktowego towarzysza. Bryś błąka się od jakiegoś czasu po okolicy, nie ma dachu nad głową, dlatego też nie jest nauczony życia domowego. Jednak Bryś jest pojętny, przy odrobinie cierpliwości i wyrozumiałości Właściciela nauczy się zasad panujących w domu. W zamian za okazane serce, zyskamy przyjaciela na dobre i na złe. Bryś tak chciałby w końcu poznać co to znaczy Dom, Miłość i Święta - pomożesz mu spełnić swoje marzenia?

Nie martw się odległością, znajdziemy do Ciebie drogę :)

 

Kontakt przez Dorę.
Fotki - myślę, że możesz sama wybrać :)

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Mam na zbyciu koc, kołdry jezeli potrzebne zanim znajdzie dom, to, gdzie wysłac?, jak trzeba, to wspomogę go też finansowo na karmę.

Wszystko przez Dorę, poczekajmy na nią...

co do finansowania... myślę, że byłoby super, bo Dora ma pod opiekę mnóstwo Szczebrzeszyniakó, tu ich wątek ogólny: http://www.dogomania.com/forum/topic/78989-bezdomne-ze-szczebrzeszyna-brak-sponsor%C3%B3w-dlugi/

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...