Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Bylam,widzialam.... szczegolnie Gabi mi sie podobala /ale to juz taka moja slabosc do staruszkow/ i kotki wylegujace sie przed kominkiem...sielski widok... :) ale nie wiem czy Tyczka by sie tam odnalazla,nagle by sie znalazla w tlumie,a nic nie widzi,napewno balaby sie. Fajne miesjsce dla staruszkow,ale widzacych. Tyczka jeszcze do niedawna widziala na jedno oko,szkoda,ze nie zalozylam jej watku wczesniej,szkoda......

Link to comment
Share on other sites

A mam jeszcze jednego staruszka Szakala,ktory nie widzi na jedno oko,i jest duzy i stary,i w rodzinie patologicznej,kobieta pytala ostanio kiedy go zabiore,bo szakal to same klopoty.... ale ja po prostu za duzo mam tych zwierzecych problemow....... nie wiadomo komu pierwszemu pomoc.....
i teraz kiedy mam troche jedzonka,zawioze i Szakalowi.Z ta rodzina tez mam problemy od lat.....

Link to comment
Share on other sites

Bylam,widzialam.... szczegolnie Gabi mi sie podobala /ale to juz taka moja slabosc do staruszkow/ i kotki wylegujace sie przed kominkiem...sielski widok... :) ale nie wiem czy Tyczka by sie tam odnalazla,nagle by sie znalazla w tlumie,a nic nie widzi,napewno balaby sie. Fajne miesjsce dla staruszkow,ale widzacych. Tyczka jeszcze do niedawna widziala na jedno oko,szkoda,ze nie zalozylam jej watku wczesniej,szkoda......

 

 

Gabisia u ZuziM już odeszła, ale była tam szczęśliwa i pod wspaniałą opieką.

 

U mnie e domu jest  niewidomy, maleńki Dropsik, nie miał żadnych problemów z integracją w stadku, jedynie topografia nowego miejsca sprawiała mu problem, teraz radzi sobie doskonale, ci, którzy widzą go po raz pierwszy nie tak szybko zauważają, że on nie widzi... proponowałam jego adopcję kilku sąsiadkom - narzekajacym na samotność starszym wdowom....

myślę, że one wcale nie są samotne, to egoistki, które z "samotności" uczyniły powód do narzekania i "wyłudzania współczucia",

tak naprawdę nawet nad psiakiem się nie ulitują !

 

ale może dla Tyczki znajdzie się jakaś wyjątkowa starsza pani.... oby !!!!

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, dopiero przeczytałam wiadomość, bo mam trochę mało czasu na siedzenie przy komputerze.

Telefon za to nosze przy sobie.

U nas miejsce by się znalazło dla suni, bo oddaliśmy wlasnie 5 miejsc w cieplym domku. Kolejne 5 wlasnie szykujemy i będą gotowe za jakies okolo 2 tygodnie. Poki co sunia bylaby w takim boksie, a kiedy zrobi się cieplo, to pewnie już będą gotowe wybiegi.

Teraz psiaki z domku maja 3 spacery ( rano dlugi, a potem jeszcze 2 krótkie na siusiu i kupkę ).

Będziemy robic 3 duże wybiegi około 40 m2, żeby psiaki mogly w nich być caly dzień, a tylko na jedzenie i noc wracac będą do boksow w domku.

Koszt za wieksza sunie to 450 zl za miesiąc i moja karma.

Proszę o telefon, jeśli sprawa będzie aktualna.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, dopiero przeczytałam wiadomość, bo mam trochę mało czasu na siedzenie przy komputerze.

Telefon za to nosze przy sobie.

U nas miejsce by się znalazło dla suni, bo oddaliśmy wlasnie 5 miejsc w cieplym domku. Kolejne 5 wlasnie szykujemy i będą gotowe za jakies okolo 2 tygodnie. Poki co sunia bylaby w takim boksie, a kiedy zrobi się cieplo, to pewnie już będą gotowe wybiegi.

Teraz psiaki z domku maja 3 spacery ( rano dlugi, a potem jeszcze 2 krótkie na siusiu i kupkę ).

Będziemy robic 3 duże wybiegi około 40 m2, żeby psiaki mogly w nich być caly dzień, a tylko na jedzenie i noc wracac będą do boksow w domku.

Koszt za wieksza sunie to 450 zl za miesiąc i moja karma.

Proszę o telefon, jeśli sprawa będzie aktualna.

 

bardzo dziękuję za informację <:]

Link to comment
Share on other sites

Dziekuje sharka i elficzkowa za stale deklaracje..... :)
ale 450zl to duzo.....bardzo duzo.........
nie wiem czy sie uzbiera taka kwota
przepraszam,ze pytam,ale juz nie pamietam czy pytalam o ogloszenia???
Czy moze ktos juz oglasza Tynie?
Czy czekamy na lepsze zdjecia?
Moze uda mi sie pojsc w tym tygodniu,chociaz teraz pilne jest wyleczenie chorych uszu Arona,pies cierpi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...