Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

Zmienilam tytul watku,ale nie wiem czy dobry......myslenie mam wylaczone...moze ktos ma lepszy pomysl....bede wdzieczna...
bo jeszcze musze zalozyc watek Brysiowi,biednemu psiakowi.ktory mieszka w melinie,ostatnio potracil go samochod.od dwoch lat szukam mu domu,i nic....super dobre psisko....
nie moge sobie poradzic z tymi problemai....to niestey nie koniec.....

Link to comment
Share on other sites

Myślę, ze tytuł dobry, przyciągający. DORA1020 zakładaj watek Brysiowi, już samo to w pewnym stopniu zwiększy jego szanse na adopcję. Ciekawe ile wynosiłaby opłata dla Tyczki w hoteliku, myślę, że trzeba ją zabrać jak najszybciej. Jest coraz zimniej a staruszce to nie służy. Jedyny hotelik jaki znam to u Murki. Może jakaś psiolubna osoba zgodziłaby się nią zaopiekować za opłatą dając jej trochę miłości. Mam trochę rzeczy na bazarek ale sama nie potrafię zrobić, może ktoś jeszcze coś zaoferuje i jakoś damy radę zorganizować. Co do finansów dla staruszki to będę mogła się wypowiedzieć i zaoferować coś w styczniu. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

ja stamtąd zajrzałam, zamówiłam banerek dla Tyczki, może on ściągnie więcej osób, w sylwestra usiądę i pozapraszam cioteczki, może coś poradzą...

już wyczerpałam limit lików, ale dziękuję, badzo mi ta sunia w serce weszła. 

Link to comment
Share on other sites

Tyczka jest w rodzinie wielodzietnej,ubogiej,no i patologicznej. Glowa rodziny naduzywa alkoholu,nie wiem czy teraz tez,bo byl chory,ale wczesniej tak bylo. No i suni nie raz sie dostalo kopniaka. Ta kobieta nie jest zla osoba,wprawdzie nie moge sie z nia dogadac,ale ona napewno nie skrzywidzilaby zwierzaka. Jest dlatego w zimnym pomieszczeniu,bo jest to pomieszczenie w domu,ale bez ogrzewania,tak jak na dworze,jak w lodowce. I jest tam sama,moze raz dziennie zajrzy syn tej kobiety jak jej zaniesie jedzenie,oni sami nie maja za cieplo w domu,nie maja czym palic. W ubieglym roku jak jej maz byl w szpitalu w zimie ,ona zabrala sunie do domu. Ale to bylo w ubieglym roku,jak on jest nie pozwoli jej zabrac suni "na pokoje" Aron ma kojec w poblizu sklepow.Ludzie tez go dokarmija.Ale i klna...jak mozna sprowadzac do domu zwierzeta?????jak mozna je glodzic??????Co za ludzie/???Dzisiaj to slyszalm,bo czlowiek chcial mu kupic kosc,ale nie bylo nic w sklepach. I tak pomstowal na ta rodzine,wszyscy dookola o tym wiedza. Ale co to da,ponarzekaja sobie,ale tym niczego nie zmienia. Zwierzeta gloduja. Nie pisalam...ale Aron jak go kiedys wypuscila z kojca,zeby sobie pobiegal zagryzl innego psiaka,jamnika,znalam tego pieska,fajny byl,ale wszedl sobie do nich na podworko,i chcial wziac mala kostke,ktora tam lezala,no i Aron go dorwal,na oczach tej kobiety.Ale nie mozna bylo jamnikowi pomoc,Aron to wielkolud/wysle ala123 jego zdjecie to wstawi/ Aron ma wypaczona psychike na punkcie jedzenia,wiecznie jest glodny,i taj juz zostanie. Zanalam takie psiaki,nigdy im to nie przeszlo,nawet jak mialy duzo jedzenia. Ale Aronowi mozna pomoc zostawiajac im jedzenie dla zwierzat. A Tyczce juz to nie pomoze,sunia potrzebuje domu.Trudne bylo jej zycie,glod,kopniaki,dokuczliwe pchly. Bardzo bym chciala,zeby znalazla normalny dom.

ile sunia wazy tak mniej więcej? jest jak jamnik?

Link to comment
Share on other sites

ja niestety dużemu psu nawet alarmowo i na krótki czas powiedzmy leczenia nie mam jak pomóc :( zwłaszcza jak jest niewidomy. Mieszkamy na trzecim piętrze bez windy a już dwa swoje psy noszę i znoszę ze schodów, a co dwóch dużych, jakie mam drżę, co zrobię, gdy zaczną mieć problemy z chodzeniem po schodach. 

gdyby Tyczka była malutka byłoby łatwiej jej pomóc,eh smutno,,

Link to comment
Share on other sites

A moze trzeba oglosic Tyczke na OLX?
Rozni ludzie tam zagladaja,moze ktos zechce pomoc.Moze????

 

 

można spróbować - czasem cuda się zdarzają.

rozmawiałam dzisiaj z kikou - nie może wziąć Tyczki,

myśle, że najlepiej byłoby Tyczce u starszej, samotnej pani - jedna drugiej osłodziłaby starość...

tylko gdzie znaleźć taką starszą i dobrą panią????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...