Jump to content
Dogomania

Tyczunia odeszła[*] Tak bardzo smutno:(Była taka dobra i kochana.Zegnaj Tyczuniu:(


DORA1020

Recommended Posts

2 godziny temu, DORA1020 napisał:

Tak, w tym miesiacu wystarczy/a nawet zostanie cosik na styczen/,ale co dalej? Przydalby sie jeszcze  grosik stalej....

 

Ja już raczej nie dam rady podnieść deklaracji, ale w sytuacjach krytycznych będę się starał pomóc dodatkowo. 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Chetnie pomoge . Daje stala od stycznia 20 zl miesiecznie. Jesli ktos ma pay pal to moge podeslac juz dzisuaj cos dodatkowego. Bez pay pal dopiero bedzie mozliwe w styczniu.

 

Dziekuje Ingrid:)

Ciesze sie bardzo,ze /chyba/ Tyczunia bedzie juz bezpieczna finansowo.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Chetnie pomoge . Daje stala od stycznia 20 zl miesiecznie. Jesli ktos ma pay pal to moge podeslac juz dzisuaj cos dodatkowego. Bez pay pal dopiero bedzie mozliwe w styczniu.

Jeżeli to aktualne, służę swoim, po otrzymaniu natychmiast przeleję na wskazane polskie.

(Już nieraz kasa przechodziła przez moje konto i nikt się nie skarżył :) )

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, memory napisał:

Jeżeli to aktualne, służę swoim, po otrzymaniu natychmiast przeleję na wskazane polskie.

(Już nieraz kasa przechodziła przez moje konto i nikt się nie skarżył :) )

Bardzo dziekuje.Jestem ogromnie wdzieczna za pomoc.  Napisalam PW I wyslalam 50 zl jednorazowo dla Tyczuni. Prosze daj znac czy dostalas .

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, Ingrid44 napisał:

Chetnie pomoge . Daje stala od stycznia 20 zl miesiecznie. Jesli ktos ma pay pal to moge podeslac juz dzisuaj cos dodatkowego. Bez pay pal dopiero bedzie mozliwe w styczniu.

Sprawdzałam przed chwilką - jeszcze nie ma, jak tylko dojdzie, natychmiast powiadomię i poproszę o dane do przelewu na konto skarbnika.

Link to comment
Share on other sites

Podajcie konto do wpłaty, widzę tu sporo znajomych osób.Trafiłam przez Onaa, z bazarku.Mam psa, od ponad 6 lat,w maju będzie 7.Śleputek, Edi, 19 lat, z Obornik Wielkopolskich, z Azorka.Jeszcze teraz głuchy, chory i robi gdzie popadnie, ale kochany jak żaden.Stałej nie zrobię, za dużo mam swoich zwierząt, ale mogę podsyłać, w miarę moich możliwości, 30, czasem więcej.Jeszcze mam 3 koty i papugę....dla odmiany.Oprócz moich domowników, jeszcze są bezdomniaki, które kastruję, sterylizuję i dokarmiam.To koty, bardzo nielubiane, tu gdzie teraz mieszkam.Przecież są wolno-żyjące.Śmieszne, przynajmniej dla mnie.Z Psitula miałam 2 sunie.Żabkę i Sarenkę.Druga nawet nie miała wątku, bo gdyby miała, to ciężko by było.Bardzo ciężko było by mi o tym pisać, czy rozmawiać.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2016 o 13:28, Syla napisał:

Podajcie konto do wpłaty, widzę tu sporo znajomych osób.Trafiłam przez Onaa, z bazarku.Mam psa, od ponad 6 lat,w maju będzie 7.Śleputek, Edi, 19 lat, z Obornik Wielkopolskich, z Azorka.Jeszcze teraz głuchy, chory i robi gdzie popadnie, ale kochany jak żaden.Stałej nie zrobię, za dużo mam swoich zwierząt, ale mogę podsyłać, w miarę moich możliwości, 30, czasem więcej.Jeszcze mam 3 koty i papugę....dla odmiany.Oprócz moich domowników, jeszcze są bezdomniaki, które kastruję, sterylizuję i dokarmiam.To koty, bardzo nielubiane, tu gdzie teraz mieszkam.Przecież są wolno-żyjące.Śmieszne, przynajmniej dla mnie.Z Psitula miałam 2 sunie.Żabkę i Sarenkę.Druga nawet nie miała wątku, bo gdyby miała, to ciężko by było.Bardzo ciężko było by mi o tym pisać, czy rozmawiać.

 

 

 

Syla,bardzo Ci dziekuje:) ale czy dasz rade w takim razie wplacic cokolwiek?

To bardzo duze obciazenie finansowe pomagac tak duzej ilosci zwierzakom/cos na ten temat wiem/

masz dobre serducho:)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2016 o 22:38, Ingrid44 napisał:

Chetnie pomoge . Daje stala od stycznia 20 zl miesiecznie. Jesli ktos ma pay pal to moge podeslac juz dzisuaj cos dodatkowego. Bez pay pal dopiero bedzie mozliwe w styczniu.

Ja mam paypal, zaraz podeślę:)

 

Doczytalam, że ta sytuacja już ogarnięta :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...