Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

Dnia 5.07.2017 o 08:44, bela51 napisał:

Dla mnie była to Janeczka, ta z awataru. Kochana, wylekniona owczareczka, ktora zaadoptowałam dzieki Elzie Milicz.

Była bardzo niekłopotliwym psem, kochałam ja nad zycie. Gdy umarła ( nie przezyła operacji ) szukałam suni podobnej . Nie wiem co sobie wyobrazałam, ale chyba mnie pokarało. bo Korka jest jej całkowitym przeciwienstwem  i najbardziej  kłopotliwym psem jakiego kiedykolwiek mialam. Ale coz mi pozostało, jak nie pokochac.  Nikt nie jest doskonały :)

Oj znam to znam :) takie doświadczenie, że się szuka podobnego psa..

Dziadka Pikusia, który siedział ponad 5 lat w schronisku w Cieszynie wypatrzyłam jeszcze gdy żył Homer jako podobnego do Homera, a jedną sunię adoptowałam w ciemno :) Pikuś jest psychologicznie zupełnie inny niż Homer, choć bardzo bardzo sympatyczny. natomiast sunia adoptowana bez dowiadywania się o cokolwiek (po prostu na zasadzie: wezmę jakąś starszą bez szans) okazała się absolutnie CUDOWNA. No a z wygladem Homera ma jedną cechą wspólną: taką "kreseczkę" biegnącą przez srodek pyszczka no i trochę podobne kolory (czarne i podpalane).  

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...