Jump to content
Dogomania

Mały piesek - ofiara wypadku i bezmyślności


magda7k

Recommended Posts

Melo pewnie nie wie co się dzieje, po raz kolejny zmiana miejsca. Oby mu się szybko dom znalazł. Ale teraz brakuje nam deklaracji na opłatę hotelu, mamy do zapłacenia 120zł za pobyt w lecznicy po operacji, na to mamy już uzbierane - razem 200zł, więc jeszcze prawie starczy za opłacenie hotelu za ten miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Takie wieści o Melo, zhotelu. Dobre wieci.

"Melo już udomowiony, śpi w łóżku, z psami za pan brat. Najbardziej jara go... KLUSKA! Kluska to amstaff, jakby ktoś nie wiedział, do niedawna jeszcze agresywna w stosunku do psów.
Koty są przy nim bezpieczne, ale chyba widzi w nich, a przynajmniej w Dudusiu zagrożenie hierarchiczne, bo kryje go na potęgę
Strzałów się boi, ale bez przesadnej paniki. Trochę popiszczał, pokręcił się, ale ponieważ nie zwracaliśmy na niego uwagi, położył się koło Wojtka i po strachu
Przed momentem byliśmy na spacerze, w oddali było słychac strzały, więc do domu ciągnął jak traktorek, ale też w granicach przyzwoitości. No i niestety nie boi się na tyle, żeby ciągnąć z napędem na cztery koła...
No własnie... ten napęd. Generalnie łapki prawie nie używa, oczywiście rehabilitujemy, musimy robić to razem, bo jedno trzyma Melo, a drugie naciąga.. ale efektów jeszcze nie mamy.
To chyba na tyle, jeśli chodzi o noworoczne wieści."

 

 

Ale jest tez sporo niepokoju.

"Melo jest po resekcji stawu biodrowego, czyli dekapitacji główki kości udowej, czyli po jej usunięciu - mówiąc najprościej Oraz ma zrekonstruowane więzadła krzyżowe, znaczy się - tak jak myślałam - żadnego implantu nie ma. Nie podoba mi się ogólnie fakt, że jeszcze łapy nie obciąża, ale będziemy walczyć. Dokumentacja, zdjęcia i co tam jeszcze by się przydały"

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Melo, pies po wypadku i operacji wymaga wzmożonej rehabilitacji, gdyż nie staje  na operowaną łapę. Jest w hotelu, gdzie jest możliwość rehabilitacji, ale brakuje nam pieniędzy na opłacenie hotelu. Melo nie ma za duzo stałych deklaracji - ma tylko około 100zł a koszt hotelu to kwota 350zł za miesiac.  Prosimy o pomoc!!

 

 

Melo prosi o pomoc.

10417488_831390096898338_446039376474441

Link to comment
Share on other sites

Dotarła jeszcze jedna wpłata od Agnieszki, dziękuję :)

Dzięki Waszej pomocy i innych osób, którym los Melo nie jest obojętny, uzbieraliśmy kwotę 220zł, co pokryło koszty pobytu psa w lecznicy po operacji 120zł i pobyt w hotelu za grudzień - 93,30zł.

Mamy niewiele deklaracji, ok. 100zł i prosimy o dalszą pomoc! Dodatkowo Melo wymaga rehabilitacji, a koszt pobytu w hotelu to 350zł miesiecznie.

Link to comment
Share on other sites

Planuje robić bazarek , za jakis tydzień.........Połowa dochodu zostanie przeznaczona dla Melo. Na bazarek potrzebne sa dobre fanty, może ktos ma dobre atrakcyjne rzeczy i mógłby podarowac to ja moge nawet dwa bazarki zrobic. Jakoś czas wyskrobię, choć właśnie z wolnym czasem u mnie jest najtrudniej.

Link to comment
Share on other sites

Planuje robić bazarek , za jakis tydzień.........Połowa dochodu zostanie przeznaczona dla Melo. Na bazarek potrzebne sa dobre fanty, może ktos ma dobre atrakcyjne rzeczy i mógłby podarowac to ja moge nawet dwa bazarki zrobic. Jakoś czas wyskrobię, choć właśnie z wolnym czasem u mnie jest najtrudniej.

 super dzieki! ja też poszukam fajnych fantów na bazarek dla Melo 

Link to comment
Share on other sites

A tu najnowsze wieści z hotelu dotyczące rehabilitacji Melo - dobre wieści :) 

 

Niestety, nie udało nam się w zeszły piątek dojechać do doktora, mam nadzieję, że w tym tygodniu to zrobimy. Ale.. rehabilitacja trwa, naciągamy, prostujemy, obciążamy chorą, żeby mięśnie pracowały. Robimy ćwiczenia na stojąco podnosząc zdrową łapkę zmuszając chłopaka do stawia na chorej (cwaniak jest, bo przenosi ciężar na przód :p). I... wczoraj... przeszedł kilka kroków kuśtykając, a potem nawet się podrapał nią po uchu grin emoticon Jestem dobrej myśli smile emoticon

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...