Jump to content
Dogomania

Niuniek zamarzał przy drodze!!!


Kula2

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Niuniek już podobno po kastracji. Po zabiegu z narkozą  Niuniek nie odpoczywał długo, był  bardzo żywotny,jakby nic się nie stało. Kiedy był u mnie w domu też potrafił skakać z budy na dół machając ogonem, a przecież nie widział gdzie zląduje. Taki pies nie do zdarcia :). Z innymi psami też się lepiej lub gorzej dogaduje, razem chodzą na spacery.

 

Planowana jest konsultacja okulistyczna, ale szczegóły w przyszłym tygodniu. Nowe zdjęcia Niuńka na  https://picasaweb.go...555159/Niuniek# dzięki właścicielce hoteliku "U Dexterki". Myślę, że  już jest wygrany :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam. Nieczęsto tu ktoś zagląda, wiec i ja dawno nie sprawdzałam tego wątku. Niuniek już bezpieczny, zadomowił się na dobre w hoteliku, który z czystym sumieniem mogę każdemu polecić (" U Dexterki" koło Opola)  Niuniek jeszcze nie miał konsultacji okulistycznej, bo przydarzył mu się mały wypadek:)   Chciał zająć dziurę wykopaną przez innego, większego psa i skończyło się to dla niego zakładaniem szwów. Ale to znak , że na prawdę dobrze sie tam czuje i szuka towarzystwa innych psiaków. Nie zawsze jednak właściwie lokuje swoje zainteresowanie. :)  

 

Hotelik na prawdę rewelacyjny ale.. dom to dom. Może ktoś się znajdzie?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam. 

Z nowych wieści- Niuniek w poniedziałek 30.03. będzie miał konsultację okulistyczną we Wrocławiu. Miała być wcześniej, ale jakiś czas temu wdał się w bójkę z innym psiakiem i miał założonych kilka szwów  Trzeba było poczekać.Przed wizytą miał zrobione badanie krwi i wszystko jest w normie : Ostatnie zdjęcia świadczą o tym, że czuje się świetnie, zadomowiony na całego, na spacery chodzi bez smyczy. Po wizycie u okulisty zobaczymy co dalej. Dziękuję za pamięć o Niuńku. Na pewno się odezwę, kiedy będzie gotowy do adopcji. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Była wizyta u okulisty? Jakie wieści? 

 

Zdjęcia świetne. :)

 

Niestety doktor z powodu choroby odwołał wizytę, ale mamy już kolejny termin - 27kwietnia .

 

Niunius ma nowe zdjęcia , tym razem robił je kuzyn męża- fotograf.

 

Zapraszam do jego albumu:

 

https://plus.google.com/photos/109402763238656555159/albums/6100940473192129889/6139441434590036306?pid=6139441434590036306&oid=109402763238656555159

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...