Jump to content
Dogomania

Brysia, mój kochany nietoperek pobiegł tam gdzie ja nie mogę :(


Riven

Recommended Posts

pic2t.gif

 

 

[*] BRYSIA [*]

 

 

Odeszła za Tęczowy Most 12.12.2014 o godzinie 18.

 

 

2uid455.gif

 

 

 

10521982_916909591667382_355754998219187

jOvxAgO.gif

10923527_947348445290163_122696191889761

 

 

 

Bryśko przeżyło z nami wspaniałe 16 i pół roku, te ostatnie pół roku było najgorsze... icon_frowna.gif Po śmierci mojego dziadka, Brysia bardzo podupadła na zdrowiu, widać było po niej że bardzo tęskni i nie za bardzo wie co się dzieje. 2 tygodnie przed podjęciem decyzji, Brysia tak jak i Kejtu i Maya zaczęły kasłać, Brysia najmniej więc myśleliśmy że jej przejdzie ( tylko u Mai stwierdzono zapalenie gardła i coś tam jeszcze, u K2 podrażnienie przełyku, bo zeżarła w całości marchewkęicon_rolleyes.gif cała ona), zauważyłam też ze w przeciągu dosłownie 2 dni bardzo schudła, więc w te pędy do weta na Bielanach. Tam lekarze zdiagnozowali zapalenie górnych dróg oddechowych, ja jeszcze poprosiłam o RTG (bo dla mnie oddychała z takim świstem), zrobiliśmy i lekarze skonsultowali ze sobą że jest wszystko ok. Przez ok tydzień brała zastrzyki na zapalenie górnych drug oddechowych, w piątek 5.12.14 jej się pogorszyło, rodzice zastali ją w pozycji siedzącej(wyglądało to tak jakby przez całą noc tak siedziała), (a zapomniałam dodać że Bryś nie chciała się kłaść, bała się i zasypiała tylko na rękach.) Rodzice szybko pojechali z Brysią do Elwetu i tam skonsultował ją kardiolog i od razu powiedział ze to serce...icon_frowna.gif zobaczył jeszcze RTG z lecznicy z Bielan i powiedział że od razu widać powiększone serce i oskrzela... po dalszych badaniach wyszło że ma zapalenie zastawki, i prawdopodobnie leki które podali na drogi oddechowe, wcale jej nie pomogły...

Jeszcze myśleliśmy że z tego wyjdzie, bo zaczęła lepiej oddychać i już zasypiać na ziemi, ale jakoś kilka dni przed 12.12.14 przestała pić i jeść, a gdy próbowałyśmy ją na siłę karmić to nas gryzła

I tak Brysio zasnęło na moich kolanach, otoczona miłością, a ja cały czas nie mogę sobie darować że poszłam do tych "lekarzy"

 

jOvxAgO.gif

 

 

To tylko pies, tak mówisz
Tylko pies...
A ja Ci powiem,
Że pies to czasem więcej jest
niż człowiek...

On nie ma duszy, mówisz
Popatrz jeszcze raz...
Psia dusza większa jest od psa!!!

My mamy dusze kieszonkowe.
Maleńka dusza, wielki człowiek.
Psia dusza się nie mieści w psie.
I kiedy się uśmiechasz do niej
Ona się huśta na ogonie

A kiedy się pożegnać trzeba
I Psu czas iść do psiego nieba
To niedaleko pies wyrusza
Przecież przy Tobie jest psie niebo
Z Tobą zostaje jego dusza!!!


B. Borzymowska

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Łączę się w bólu i potwierdzam, że czas się nie zatrzymał - leci dalej, a ból jest dokładnie taki sam....

 

 

Moja sunia również żyła ponad 16 lat i odeszła z powodu wielonarządowej niewydolność spowodowanej zespołem cushinga. 

 

Nie potrafię o tym pisać i mówić bez łez, bo to był cios poniżej pasa dla mnie :-( Tyle miesięcy walki z chorobą..

 

 

Nie potrafię żyć bez Ciebie Kruszynko :,-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Dokładnie rok temu podjęliśmy bardzo trudną decyzję....
Dokładnie rok temu trzymałam Cię jako ostatnia w ramionach i to właśnie w nich usnęłaś....
Dokładnie rok temu zabrałaś kawał mego serca...
Brysiu... Byłaś i na zawsze pozostaniesz Najlepszym, Najwierniejszym Przyjacielem.....
R.I.P Brita 
30.06.1998 - 12.12.2014
Na zawsze w sercu...
 
2qcpmah.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 1 year later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...