Jump to content
Dogomania

Do zamknięcia, piesek wybrany


Aska7

Recommended Posts

Poszukuję dla mocno starszych państwa (78 -80 lat) małego starszego pieska (7-9 lat), najlepiej z domu tymczasowego.
Państwo musieli niedawno uśpić swojego psa, a ponieważ całe życie mieli psy to teraz im pusto. Z racji swojego wieku nie chcą młodego, ale nie chcą też zupełnego staruszka. Piesek ma być starszy, ale radosny. Nieduży i gładkowłosy.
Państwo mają psiolubnego syna, który na okoliczność śmierci lub ciężkiej choroby Państwa przejmie opiekę nad pieskiem (piszę brutalnie, ale należy być pragmatycznym). Państwo mieszkają w domu z ogrodem, ale piesek będzie miał nieograniczony dostęp do domu. Dom jest w Łodzi. Robię tylko za pośrednika, więc wszelkie propozycje będę kierowała do syna Państwa, a on będzie pokazywał zdjęcia rodzicom.
Wszystko jedno piesek czy suczka, ale po sterylce lub kastracji.

Link to comment
Share on other sites

Witam! Wprawdzie sunia nie jest w domu tymczasowym, a w schronisku w Rybniku, ale może akurat się spodoba.

Sunia ma 8 lat, do schroniska została oddana przez znajomego właścicielki. Bardzo grzeczna, wychowana, bardzo smutna, ożywia się dopiero na widok człowieka. Przez pierwsze dni w schronisku nie potrafiła w ogóle się odnaleźć, była bardzo zrezygnowana, teraz jest już lepiej ale bardzo tęskni za człowiekiem, pierwsza pcha pyszczek w kraty żeby tylko ją głaskać. Suczka jest bardzo łagodna, zero agresji zarówno do ludzi, jak i innych psów. Bez problemu można wziąć ją na ręce, grzecznie chodzi na smyczy. Jest wielkości jamnika, szorstkowłosa. Jest zaszczepiona, wysterylizowana i zachipowana.

Kontakt do mnie najlepiej: 507 811 201

 

34hxmau.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja proponuję Tinkę, starsą suczkę, która spędziła 10 lat w tyskim schronisku. Wiem, że to dużo ale w tym schronisku naprawdę dbają zdrowotnie o psiaki. Sama mam w domu suczkę, która teraz ma 18 lat i drugą , 16-to letnią. Obie spędziły po 12 lat w tym schronie :-).

 

Tinka, jest taka średnia, waży ok. 14-15 kg, tylko wydaje się większa bo ma długie nóżki. Od roku jest w domowym hoteliku u Kasi Przystał. Lubi inne zwierzaki i ludzi, choć do nich na początku jest nieufna. Za Kasią chodzi sobie teraz jak cień :-).

Ma wątek na dogo: http://www.dogomania.com/forum/topic/135607-tina-z-tych%C3%B3w-10-lat-za-kratamiju%C5%BC-w-hoteliku-brak-138-z%C5%82-prosimy-o-pomoc/

 

 

A oto i ona:

 

ggcu.jpg

 

m352.jpg

Link to comment
Share on other sites

U nas jest Gacuś, obecnie ma ok. 8 lat. To nieduży niskopodłogowy piesek o wadze ok. 14 kg. Gacek jest psem o bardzo oryginalnej urodzie :) ale jest baaardzo spokojny i zupełnie bezproblemowy w domu. To ogromny piecuch, który na ogród wychodzi tylko żeby załatwić potrzeby. Akceptuje inne psy i koty. Ponad wszystko lubi jeść ;) Piesek jest wykastrowany. 

 

136410339_1_644x461_gacus-maly-psi-przyj

 

136410339_8_644x461_gacus-maly-psi-przyj

 

136410339_7_644x461_gacus-maly-psi-przyj

 

136410339_5_644x461_gacus-maly-psi-przyj

 

Wątek Gacka:

http://www.dogomania.com/forum/topic/107906-gacu%C5%9B-potraktowany-jak-%C5%9Bmie%C4%87-przykuty-%C5%82a%C5%84cuchem-do-beczki-bez-wody-i-jedzenia/

 

Zaproponuję także Doya, to pies średniej wielkości (waga ok. 15 kg), ma ok. 7 lat. Jest bardzo lękliwy, ale łagodny. Wymaga trochę cierpliwości, ale potrafi się bawić i cieszyć. Doy ładnie chodzi na smyczy, bezwzględnie zachowuje czystość w domu, jest wykastrowany.

 

faac427d6b77f6a9.jpg

 

Wątek Doyka:

http://www.dogomania.com/forum/topic/110408-doy-ju%C5%BC-bezpieczny-w-hoteliku-u-murki-brakuje-funduszy-na-hotelik/page-1

Link to comment
Share on other sites

Mała Tośka mieszka w domowym hotelu :) oto krótka historia:

 

Mam na imię Tosia moja historia jest bardzo smutna, przez długi, długi czas miałam swojego Pana i ciepły dom ale pewnego dnia Pan zniknął a ludzie których znałam wypuścili mnie na ulicę z tej ulicy trafiłam do miejsca gdzie było mnóstwo psów. Ze względu na to że jestem malutka nie radziłam sobie tam, większe psy mi dokuczały ale znaleźli się ludzie którzy mnie stamtąd zabrali do jakiegoś domu tymczasowego. Nie jest tutaj źle ale tęsknię żeby mieć swoją rodzinę i być kochaną. 

Ludzie mówią, że mam 10 lat ale dziarska ze mnie sunia. Mam w sobie sporo energii, lubię spacerować, trochę poskakać a najbardziej to lubię jeść! Lubię jak ludzie mnie głaszczą, drapią za uszkiem i noszą na rękach - bardzo to lubię! Mnie tam obojętne czy będę mieszkać w bloku czy w domu, byle bym była bezpieczna i nikt mnie już nie wyrzucił.

Z nadzieją czekam na Ciebie - Tosia.

 

Kontakt w sprawie adopcji:

512319331

[email protected]

 

c2bkg.jpg

 

48339e766dab63be.jpg

 

25znxtv.jpg

 

a687748b8cb99bd1.jpg

 

9bhblt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...