Jump to content
Dogomania

Goldki & Labki offowo :) ich właściciele też mile widzi


Thaned

Recommended Posts

UWAGA

Wzorem paru innych grup, które miałem okazje pozwiedzac, równiez u nas proponuję pewne dyskusje nie koniecznie zwiazane z naszymi psiakami prowadzic na offowym kanale--ktoś sie zapyta czemu tu a nie na offie ogólnym--prosta odpowiedz--tamten jest opanowany przez szpice i inne pierwotniaki :wink: ponadto kazda rasa ma swoje specyficzne odchyły i zboczenia--tak samo jak ich właściciele :lol:

Proponuję mieś coś takiego jako wentyl bezpieczeństwa przy ognistych dyskusjach OOOOczywiescie jeśli nasz drogi Mod wyrazi zgode :smilecol:

zaczynamy off 8 marca--aby tradycji stało sie zadośc :P :P :

NAAAAAjlepsze życzenia z okazji 8 marca dla Naszych Wspaniałych PańNie zmieniajcie się--bo takie własnie Was kochamy-my panowie 8) :lol:

IM003868.JPG

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

:P a ja myślałam, że tylko u mnie pojawiaja się niebezpieczne goldenkowe odchyły :lol: My w swoich dwóch osobach (ja i Tora) jesteśmy ZA!!!Ale jak znam zycie to i tak wszystkie rozmowy skończą się psiakami :lol: ale o to przecież chodzi!!!

Link to comment
Share on other sites

:o :o łaaadnie rozwija sie nasze forum--codziennie nowi dogomaniacy i ciągle wiecej postów--ale my jesteśmy karni i zdyscyplinowani i nasz mod nie ma za dużo pracy :P :P własnie wszedłem do domu po zakupach--kilo nutry tej zielonej dla szczeniaków 12zł 8) i to obok mnie :wink: a ceny plastikowych kaganców oscylują od 20 do 30zł--oczywiście rozmiar mały retriever

super ze zaakceptowaliście offanie robie reklamy temu na komary fajnie wejść na forum i poczytać jak się ma Pagaj, czy Bilbo zdrowieje, gdzie spacerawał Argo itp :wink:

zapomniałbym nasza GALERIA--jedna z ładniejszych na wszystkich forach i oczywsicie mało przegadana :lol:

Link to comment
Share on other sites

uuu la la coz za faux pas :cry: :cry: :cry: kajam sie :oops: ależ oczywiście ze o Was mysle i z chęcią obejrze dalsze zdjęcia--moze Focusa w focusie?? albo na tle jakis ładnych widoków :wink:

a jak załącznik do moich przeprosin zapraszam na skromny poczęstunek z okazji tego spotkania na offie i DNIA KOBIET :wink:

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

dzięki Bila za moralne wsparcie :wink: teraz mam nadzieje iż nasza PANI MOD!! :P nie ukatrupi mnie za w/w zdjęcie--ale obiecuje iz ostatni raz taakie duze wstawiam :oops: --ale to z chęci sprawienia kulinarnych rozkoszy naszym Panią :multi: :Rose: pswprowadzilem autocenzure i zdjecie jest mniejsze

Link to comment
Share on other sites

mam nadzieje iz lekkostrawne 8) -dziś poczatek tygodnia dopiero i ciezko byłoby kurować sie --dla tego menu --owoce a jako aperitiff moze jakis wermucik?? no kwestia gustu :wink:

DagaP--proszę nie generalizować facetów--otóz są wyjątkichlubne :evil_lol: a poza tym z Łodzi do Pabianic jest bliziutko więc :evilbat: :lukdot: :angel: kiedys jakaś goldka z Łodzi moze Cię zaliać :wink: z ukrycia wyskoczy :D :D

Link to comment
Share on other sites

KAMIEŃ z serca :wink: Bila jasnowidzko dzieki :lol: a widziałem iż nasza czujnajak oko Mordoru Pani Mod oblookała ten topic i nie wprowadziła poprawek więc przeszedł pomysł i jak widzę sie juz zadomowił, Asia trzymam za słowo i monitoruję temperaturę--paluszki powyżej zera juz nie zamarzają-fotki mozna cykać i wstawiać 8) wstawiac do galerii!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

czy ktoś ,mnie moze oświecic jak dodac coś pod kreską?? nie chodzi mi o zapis brydżowy ale tutaj o zdjecia albo gify pod tekstami --tak jak dziewczyny macie podpisy

o hooo Bila węszę podstęp 8) co nie napisze moge się wpakować--ale raz kozię smierć--żarełko po prostu zdrowe :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...