Jump to content
Dogomania

Frodo pojechał do nowego domu!!!! Trzymajcie kciuki!


Xibalba

Recommended Posts

Bardzo sympatyczny psiak :)

 

Potwierdzam :) zwłaszcza po dzisiejszej rozmowie z opiekunek Frodo z hotelu. U Frodo nie zauważono żadnych niepokojących objawów, psiak nie przejawia żadnych agresywnych zachowań, wręcz przeciwnie: uwielbia się przytulać i domaga się kontaktu z człowiekiem. Nie wiadomo z czego wynikała ta jednorazowa reakcja..powiedziałam opiekunom, że w schronie poinformowali mnie, że pies próbuję gryźć gdy dotyka się go w okolicach ogona, prosiłam więc opiekuna, aby obserwował Frodzia pod tym kątem i próbował go głaskać tam właśnie...może za dużo było tych głasków? ;) i Frodziowi się nie spodobało, albo myślę, że po prorostu z czasem i zwerzęta jak i ludzie uczą się ufać, teraz Frodo już ufa, nie czuje zagrożenia, więc nie boi się, że ktoś mu coś może zrobić, stąd nie musi zachowywać się defensywnie...ale tak tylko głośno myślę. Ogólnie mówiąc, opiekunowie są Frodo zachwyceni, pies jest naprawdę bardzo adopcyjny, nie mogą uwierzyć, że Frodo został uznany za psa agresywnego. Na razie stwierdziliśmy, że nie będziemy stosować feromonów, ale jeśli tylko coś znowu wyjdzie to spróbujemy, choć mam nadzieję, że jednak nie będzie potrzeby i Frodo nas już niczym nie zaskoczy. Może po świętach udam się w odwiedziny do psinki, jeśli tylko będzie sposobność.

 

A tymczasem Frodo pozdrawiam z hoteliku

RvaSq1R.jpg?2

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witaj, Frodo :) . To i ja się przyłączę do kciukania za domek :)

Dziękujemy za odwiedziny :Rose: i trzymanie kciuków :iloveyou: bardzo nam będą potrzebne. Dzisiaj poszły ogłoszenia na krk, ale póki co telefonów zero. Czy ten trend odwróci się po świętach? Mam nadzieję, że coś się ruszy.

Link to comment
Share on other sites

Kciukamy całunki czas za Frodziaczka :calus: :loveu:

Swiateczek Zdrowych

 Cudownych

 Pachnacych :loveu: :loveu:

Marzenia Spelniajacych :loveu: :loveu:

wszystkim Frodzikowym ludkom :klacz:

Dziękujemy Ciociu :loveu: i jeszcze życzmy Frodulcowi oby następbe święta spędził już w swoim domu :)

Link to comment
Share on other sites

Trzeba chyba poczekać, aż skończą się Święta i cały rok 2014. Ludzie teraz szaleją z zakupami, świętami, wielu planuje jechać gdzieś do rodziny i nie biorą zwierzaków, bo wiadomo, że nowego psiaka będą bali się zostawić na całą noc w sylwestra... Ale myślę i mam też nadzieję taką, że po świętach i w 2015 już adopcje ruszą z kopyta!:D Frodek jak widać nie jest agresorem:) Będzie miał wspaniały domek:) Może nawet najlepszy dla niego byłby taki dom bez dzieci:D Sami dorośli, rozważni ludzie, którzy nie będą mu dokuczać:) Może też dom z ogrodem- jak się Frodek wyszaleje na podwórzu to padnie w domu i nie będzie miał nawet siły szczeknąć:D

 

Z wyglądu psisko jest takie przyjazne, więc nie wierzę, że w głębi duszy tkwi w nim sam diabeł:) Nie wierzę:D! I już!

Link to comment
Share on other sites

Trzeba chyba poczekać, aż skończą się Święta i cały rok 2014. Ludzie teraz szaleją z zakupami, świętami, wielu planuje jechać gdzieś do rodziny i nie biorą zwierzaków, bo wiadomo, że nowego psiaka będą bali się zostawić na całą noc w sylwestra... Ale myślę i mam też nadzieję taką, że po świętach i w 2015 już adopcje ruszą z kopyta! :D Frodek jak widać nie jest agresorem:) Będzie miał wspaniały domek:) Może nawet najlepszy dla niego byłby taki dom bez dzieci:D Sami dorośli, rozważni ludzie, którzy nie będą mu dokuczać :) Może też dom z ogrodem- jak się Frodek wyszaleje na podwórzu to padnie w domu i nie będzie miał nawet siły szczeknąć :D

 

Z wyglądu psisko jest takie przyjazne, więc nie wierzę, że w głębi duszy tkwi w nim sam diabeł :) Nie wierzę :D! I już!

Dzięki Kochana za dobre słowo :) Ja też mam nadzieję, że coś ruszy po świętach bo póki telefonów brak. Po prostu zero :( i ja też nie wierzę w to, że Frodzio to wilk w owczej skórze. Na razie, odpukać, nic na to nie wskazuje :) i tego się trzymajmy!

Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy za odwiedzanie nas :loveu: dwa pakieciki ogłoszeń na bazarku u Juldan już w drodze, na krk i ktw.

Już dzisiaj padam, ale jutro przyrzekam sobie, że sama też siądę do ogłoszeń, może i przed świętami ludziki nie mają czasu ale liczę po cichu, że z drugiej strony może ktoś akurat pod wpływem świątecznej magii dostrzeże Frodo....tak tylko sobie nieśmiało myślę....

Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki

 wyslalm deklaracyjke

15zl

 już masz ciociun na koncie

 dziś mi nic w kompie nie działa ..

Dziękuję Ciociu bardzo bardzo :calus: wszystko dotarło, bardzo jesteśmy z Frodziem wdzięczni :) dzięki za udział w bazarku, dzisiaj wysłałam herbatkę z małym gratiskiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Magii B.N.  w tym roku brak - może dlatego, że Święta w deszczu? Też liczę "na po świętach" i na dobry domek dla Rudzika spod balkonu. Póki co, nikt nie dzwoni :(. Ale - to się kiedyś zmieni. I dla Frodo i dla Rudzika :)

Może właśnie trochę tak jakoś mało magicznie jest, stąd i cudów brak :) ale trzeba wierzyć, że się odmieni na lepsze i Rudzik też znajdzie swojego człowieka :) A możesz mi Ciociu podesłaś link do wątku z Rudzikiem? Bo tyle tych psinek, że nie nadążam czasem...A co do śniegu, to ja akurat lubię jego brak i za mrozem też nie tęsknię...zawsze myślę wtedy o biedakach przykutych łańcuchami i innych..i aż się boję kiedy zrobi się naprawdę zimowo...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...