Jump to content
Dogomania

Starutki Wiesio - Toto -na cito potrzebna pomoc na leczenie


cancer43

Recommended Posts

Doszła wpłata od Anuli - 50 zł ,bardzo dziękuje  :calus:

 

Od siebie przelała do Agi 300 zł ,bo Toto jest u niej  również i na moją prośbę (niedługo minie trzeci miesiąc).

No i w tej chwili generuje jednak większe koszty - głównie na podkłady i pieluchy.

W przychodni u weta mają wózeczek,jeżeli nie będzie zdecydowanej poprawy,na razie go wypożyczą ,żeby zobaczyć jak Toto sobie będzie radził z wózeczkiem.No i wypożyczą oczywiście na dłużej

Link to comment
Share on other sites

Toto zdecydowanie nie lubi wanny,a ze względów higienicznych ogląda ją od wewnątrz kilka razy dziennie. I o dziwo,w wannie staje na tylnych nóżkach żeby jak najszybciej się z niej wydostać.

Ale jest jeszcze jeden problem - odmawia wszelkiego jedzenia,oprócz Animonda w puszkach.

Ani kurczak,ani indyk,o wołowinie nie wspomne.

W Zoo-plusie jest teraz promocja,ale tania ta karma nie jest

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wiem co robić.

Danusiu tak jak Ci powiedziałam przekazuję pieniądze na Toto.

Niestety to pewnie i tak stanowczo za mało:(

Nie zbierałam deklaracji, nie było wydarzenia bo wydawało się,że psiak bezpieczny.

Teraz to musztarda po obiedzie:(

Szach i mat..:(

Link to comment
Share on other sites

Ja już nie wiem co robić.

Danusiu tak jak Ci powiedziałam przekazuję pieniądze na Toto.

Niestety to pewnie i tak stanowczo za mało:(

Nie zbierałam deklaracji, nie było wydarzenia bo wydawało się,że psiak bezpieczny.

Teraz to musztarda po obiedzie:(

Szach i mat.. :(

Basiu,jeszcze z mojego bazarku troszkę uzbiera się pieniążków.To zapewne kropla potrzeb,ale zawsze coś.Widziałam na wątku zbiorczym,sporo info o Tatosiu.To wszystko powinno być zamieszczane tutaj.Ten wątek smuci pustkami,a Toto potrzebuje pomocy.Na moim bazarku jest link do tego wątku,jak również cegiełki do kupienia.Ale kto wesprze biedaka,zaglądając na ten wątek...?To przecież widać... :-(

Link to comment
Share on other sites

Podaję link do tego wątku na wątku zbiorczym

Elik zamówiła banerek,

Nie wiem czemu tu nas tak mało:(

A o Toto tam nie ma zbyt wielu informacji, tutaj więcej  piszemy.

Jest inny psiak o imieniu Toto na wątku Maleństw.

Ten Toto to był Wiesio ale Agnieszka nazwała go Toto i mamy dwóch Toto:)

Link to comment
Share on other sites

A ja bym proponowała, by w banerku dopisać, że Tota zawiodła fundacja (nawet nie pisząc która)- może się "poczuje", bo ja cały czas twierdzę i twierdzić będę, że tak się po prostu nie robi! I nie chodzi o to, że Toto by wtedy został w schronie i pewnie dziś by go już nie było, ale przynajmniej osoby decyzyjne miałyby świadomość co je czeka...

Link to comment
Share on other sites

Nie umiem go podlinkować,osobno link mi wychodzi pod banerkiem:(

Basiu to proste, choć trudno to opisać :) Ale spróbuję.

1. Trzeba skopiować adres wątku, którego banerek dotyczy, najlepiej pierwszą stronę.

2. Wejść do -Moje ustawienia-

3. Wejść do -Zmień sygnaturę-

4. Zaznaczyć dany banerek.

5. Na pasku narzędzi (w dolnej linijce) dziewiąta pozycja od lewej strony, to jakby ogniwo łańcucha z zielonym kółeczkiem. Jak się na niego najedzie kursorem, to pokazuje się napis -Link- Należy w ten link kliknąć lewym klawiszem myszki. Pojawi się okienko z pustym prostokątem (nad nim napis URL), a w nim miga kursor. W ten prostokąt należy wkleić adres wątku i kliknąć w opcję OK. Jest na dole tego okienka.

 

I to wszystko.

Można też w okno dialogowe na wątku wkleić banerek i tu zrobić to co opisałam w poz. 5. Następnie skopiować banerek zaznaczając go i wybierając opcję -Kopiuj- po czym wkleić do sygnatury w Moich ustawieniach.

Ważne jest, żeby wybrać opcję -Kopiuj-, a nie -Kopiuj obrazek- czy coś tam innego. Tylko opcja -Kopiuj- powoduje, że skopiuje się banerek wraz z linkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...