Jump to content
Dogomania

Mięso z psów


vicvictoria

Recommended Posts

Wietnamczycy zabijaja nasze psy a wladza przeprasza za "oskarzenia na wyrost"

Obejrzalam dokladnie jedno z zamieszconych zdjec zwlok i moge dac swoja glowe pod topor, jesli korpus nie nalezy do psa. Nie strace jej,

Urzednicy boja sie zemsty zoltej szaranczy a POwiatowy guruwet nagle przestal odrozniac gatunki w swiecie fauny.

Bojkotujmy wietnamskie budy - interes przestanie sie krecic ,moze wowczas zaczna sobie odrabywac lby -selekcja naturalna :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

isabelle, zdziwisz sie, ale badan genetycznych nie bedzie ze wzgledu na wysokie koszty - tak oswiadczyl Sanepid.

Sprawa zostala zamieciona pod dywan po protescie skosnookich przeslanym do naszego ministerstwa. 

Straz Graniczna unizenie przeprasza za "pomylke" 

Wolka Kosowska  to temat rzeka, a wlasciwie rzecz nazywajac - to panstwo w panstwie. Al Capone nie mialby zadnych szans.

Powieksz sobie zdjecie tej "kozy" albo jak piszesz- "cielaka". Ja i nie tylko ja, nie mam zadnych watpliwosci i nie sadze, ze straz graniczna jest w bledzie, jak to sugeruje Sanepid na czele z powiatowym. Bo jesli to nie pies to dlaczego wypowiadajacy sie w mediach urzednicy chca pozostac anonimowi, dlaczego to cos niezidentyfikowanego podobno poddano utylizacji? Przeciez stanowilo prywatna wyzerke zoltka no i swiezutkie bylo, prosto z pienka.

Link to comment
Share on other sites

Nie spekulujmy.. 

Jedna rzecz mnie w tej "tuszce" zastanawia... jest w skórze. Tuszki się skóruje. Żółtki psa skórują żywcem... bo tak ponoć lepiej smkuje mięso (na ten temat wolę się nie rozpisywac bo mi żyłka pęknie i poleci mnóstwo przekleństw  dopiero pozbyłam się upiornego bólu głowy)

Jedyne tusze których się nie skóruje to świnie i bydło (tez nie zawsze). Wię rzeczywiście dobre pytanie. Co to jest? I co tak naprawdę jest przyczyną NIE wykonania badań?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...