Jump to content
Dogomania

"Moje" kocie bezdomniaki:)


gosia7

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

 z bazareczku na cztery

 zakonczonego

mam dla tygrysiow  pieniazki  64 zl 15 gr

 slij mi Gosiu num konta

: dla  kotkow tygrysiow Gosi7 : 22 zl 50 gr  cegielki !  fantuski  41 zl 65 gr !  Razem 64 zl 15 gr!

 

Maniunio kokany przecudny

 ..... w sercach na zawsze

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Nadziejko,malagos dziękuję Wam Ciocie stokrotnie za odwiedzanie tego wątku.

Jestem tu nie często ,bo głównie działam wątkowo na miau.Tam mam wątki tymczasów,których losy można śledzić przed i długo po adopcji. Jeśli będzie ktoś chciał podam linki.

Tutaj,na dogo, bywam głównie przy okazji bazarków.

Malagos odpowiadając na Twoje zapytanie nawet nie wiem ile dokładnie mam bezdomniaczków do karmienia (może ok.15?). Mam kilka miejsc ,w których bywam codziennie,raz w tygodniu lub rzadziej. Koty tam się zmieniają,choć jest też ciągle stała ekipa.

Oprócz tego dużo tymczasuję (w zeszłym roku wyadoptowałam 20 kociąt) i kilka dorosłych kotów. W tym największym sukcesem było znalezienie domu dla ok.7-letniego kocurka,który całe życie spędził w ciężkich warunkach na ulicy i wyadoptowanie FIV-owej ok.9-10-letniej kotki,co wręcz graniczyło z cudem (kto zechce starą,chorą kotkę?,jak znaleźć dom bez kotów,by nie zarażała?).

Wciąż niestety jest co robić,nawet teraz z urlopu znad morza przywiozłam sobie Muszelkę. Koteczkę z kk,w zaawansowanej ciąży,która błagała o zainteresowanie,a wszyscy przechodzili obojętnie.Tam jest prawdziwy dramat (okolice Kołobrzegu),a ja zamiast wypocząć kilka dni po prawie 3latach bez urlopu,szalałam,by pomóc kotom.A i tak niewiele się udało...

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A to moje dziczki z pierwszej str. tego wątku. Już ok. 10 lat dokarmiane na wolności.Mam do nich tam i z powrotem 3h drogi autobusami przez całą Warszawę. A jak się zjawią na karmienie jak przyjadę raz w tyg,to dla mnie największa radość!

2gvj8mr.jpg

i jedna z nich w zbliżeniu:)

izw3g9.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mija tydzień jak ne przychodzi moja bezdomna koteczka biało-czarna.Zawsze czekała w umówionym miejscu,codziennie. W śnieg i mróz,latem.Zawsze.

Ostatnio widziałam ją zeszłej niedzieli i odtąd jak kamień w wodę... Ma juz ok.10lat,ostatnio jakby ciut mniej jadła,ale nie było widać choroby. 

Obawiam się najgorszego,że gdzieś weszła i nie może wyjść.Do piwnicy,garażu. Była bardzo mądra,złapać by się nie dała.Nie raz waliła mnie łapą jak stawiałm jedzenie zbyt blisko niej.Zawsze wtedy też syczała.

Była wciąż niezależna. Od człowieka potrzebowała tylko jedzonka.Tak,niezależna.Taka była i tak odeszła...

Czy jeszcze się odnajdzie?

Chodziłam,kićkałam. Wszystko na nic.

 

Zmniejszyło się też stado czarnuszków spod śmietnika. Ostatnio jak z Sisi44 zawoziłyśmy domki styropianowe z Koterii,były tylko dwa koty. Kiedyś tam było 5 kotów,a jak zaczynałam tam bywać ze 12-14sztuk. 

 

I koteczka z kolejnego stadka,ta z postu powyżej.Na zdjęciu z 7.12.2017

15i6he0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Po półtora tygodnia koteczka znów się pojawiła. Cała i zdrowa.Nie wiem co się działo,ale znów jest! Bardzo się cieszę:)

2cesznd.jpg

217s78.jpg

 

i jej córcia też:) to koteczka trikolorka z pierwszego postu na tym wątku:)

zdjęcia ciemne,bo karmię skoro świt,jest jeszcze szarawo

2rc3ekx.jpg

 

Tak mi ich szkoda w te zimy,mróz,śnieg...

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...