Jump to content
Dogomania

"Moje" kocie bezdomniaki:)


gosia7

Recommended Posts

Moja gmina w sprawie bezdomnych kotów (i psów) poczuwa się do obowiązku opieki - tę "moją" ósemkę wysterylizuje na swój koszt, odrobaczy i odpchli. Ja tylko ogłaszam, robię plakaty, daję głoszenie do naszej gminnej gazetki i szukam im domów.

Link to comment
Share on other sites

Zagladam z mnostwem pozdrowien dla tygryskow  i Gosi 

Nadziejko, dziękuję za pozdrowienia :) Jak wpadasz tu i tam,nawet na chwileczkę,rzeczywiście jakby prawdziwa nadzieja nas odwiedziła :)

 

Człowiek musi mieć ,choć poczucie,że nie jest sam w walce z bezdomnością. Inaczej jest bardzo ciężko samemu to dźwigać. I za to wsparcie wszystkim podczytującym i zaglądającym dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam kolejną sunię na bdt, założyłam jej wątek:

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/334095-przeprasza-%C5%BCe-%C5%BCyje-m%C5%82odziutka-niewielka-suczynka-z-interwencji/

 

Szukam dla niej tymczasu, bo muszę przed swiętami mieć dom prawie sterylny - warunek, by przyjechał na swięta mój syn alergik :(

 

A z 8 kotów dla 6 znalazłam domy - dwa pojechały do Irenas, 4 dorosłe po sterylizacji na koszt gminy pojechały do 3 rodzin.

Link to comment
Share on other sites

Z sunią bezie pewnie ciężko o tymczas,ale piękna biszkoptowa jest.Ogłaszaj,a nóż serca przed Świętami się otworzą szerzej...

Super,że koty trafiły do DS :)

Ja mam też dwa kocie tymczasy u siebie,które czekają na DS. I kilka kotów oswojonych,które czekaja,by zostały zabrane z ulicy do DT,a potem do DS.

Ach,to się nigdy nie skończy...

Choć każda adopcja cieszy ogromnie :)

 

ps. mam podobnie z moją Mamą co Ty z Synem,tzn. chciałabym by jak przyjdzie na Święta nie zemdlała w progu (ilość zwierząt ma m2+ zżarta przez psiego tymczasa nowa kanapa... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...