Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Przed chwilą, Sara2011 napisał:

Nie w każdym przypadku jest to ryczałt. W przypadku np. "mojej" Malwiny gmina płaciła co miesiąc za utrzymanie. Wiem to od pracownika tej gminy. Wydaje mi się, że sposób rozliczania zależy od gminy.

uuu...to jestem w szoku, tego nie wiedziałam. To faktycznie zmieniałoby postać rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Boze, jak pomóc tym wszystkim maluchom? :( Jak im dać szansę na życie? 

Mogę tylko zadeklarować pieniądze na pomoc w utrzymaniu w hotelu lub dt. Mnie ostatnio prawie nie ma w domu, nie powinnam mieć właściwie nawet swoich zwierząt, bo do doopy taka opieka, jaką im teraz zapewniam :( 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2018 o 11:40, UlaFeta napisał:

Nie chodzilo mi o ''zarząd"Radys,tylko o osoby,ktore tam jezdza i robia zdjęcia.Jakos nie chce mi się wierzyc,ze żaden pies nie byłby zaczipowany.Tyle jest w typie rasy,a  jesli zaginał właścicielowi to nie każdy wie gdzie szukac.

No chyba,ze jest inny myk.Zarzad ma,ale…..

Osoby, które jeżdżą do Radys nie mają czytnika chipów.
Schronisko posiada czytnik chipów. Ale jeśli do schroniska trafia pies z chipem, to i tak dostaje numer ewidencyjny schroniska i pod tym numerem figuruje.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, PSYzRADYS napisał:

Osoby, które jeżdżą do Radys nie mają czytnika chipów.
Schronisko posiada czytnik chipów. Ale jeśli do schroniska trafia pies z chipem, to i tak dostaje numer ewidencyjny schroniska i pod tym numerem figuruje.

Rozumiem.Czyli nawet jak beda dane wlasciciela to nie zawiadamiaja?

A Wy jak byscie miały to nie bylo by problemu żeby sprawdzic i zawiadomić.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, PSYzRADYS napisał:

Osoby, które jeżdżą do Radys nie mają czytnika chipów.
Schronisko posiada czytnik chipów. Ale jeśli do schroniska trafia pies z chipem, to i tak dostaje numer ewidencyjny schroniska i pod tym numerem figuruje.

To ten czip nie wiem po co jest odczytywany i czy w ogóle jest sprawdzany.W książeczce jeżeli jest wydana to raczej nie jest wpisany czip odczytany.

2 godziny temu, UlaFeta napisał:

Rozumiem.Czyli nawet jak beda dane wlasciciela to nie zawiadamiaja?

A Wy jak byscie miały to nie bylo by problemu żeby sprawdzic i zawiadomić.

 

Raczej nie będzie zawiadomiony bo kto tam do tego ma głowę i czas przy tylu psach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...