Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

SKIPER - jest w schronisku krótko, więc, sądząc po jego stanie fizycznym, przed schroniskiem raczej nie okupował kanap w troskliwym domu. Czy błąkał się na tyle długo, że futro wygląda, jak wygląda, czy mieszkał gdzieś na podwórzu - nie wiemy. Natomiast psychicznie Skiper wyróżnia się spokojem, aż nietypowym dla terierów. Zrównoważony, stonowany, przybity. Bardzo brakuje mu ludzi - to widać na zdjęciach, gdy (jak tylko przekonał się, że może) wspiął się na dwóch łapach, aby przytulić się całym sobą do człowieka. Bardzo mu tej bliskości i serdeczności brakuje, i widać, że oddałby za nie wiele. Skiper ma ok. 3-4 lat. W schronisku przebywa od października 2018r. KOJEC: I - 16 NR: 11859

Link do albumu: https://web.facebook.com/pg/psyzradys/photos/?tab=album&album_id=976015269252355

 

skiper1.jpg

skiper2.jpg

skiper3.jpg

skiper4.jpg

Ło Matko, ale cudny raczej  foksio.Jak on bardzo potrzebuje wykąpania obcięcia.Sierść go ciągnie niesamowicie.Oby jak najszybciej znalazł domek.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Anula napisał:

Ło Matko, ale cudny raczej  foksio.Jak on bardzo potrzebuje wykąpania obcięcia.Sierść go ciągnie niesamowicie.Oby jak najszybciej znalazł domek.

Anula, 19.11.2018 jest transport na Wrocław. Gdybyście tylko z Bogusią miały możliwość mu pomóc to dajcie znać (aczkolwiek wiem, że jesteście na razie zapsione). Pomogę organizacyjnie :).

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

to prawda:( bardzo biedny piesek...może...pamiętajcie o nim? plisss

 

2 minuty temu, Sara2011 napisał:

Anula, 19.11.2018 jest transport na Wrocław. Gdybyście tylko z Bogusią miały możliwość mu pomóc to dajcie znać (aczkolwiek wiem, że jesteście na razie zapsione). Pomogę organizacyjnie :).

Już wiem w tej chwili,że nie damy rady.Na chwilę obecną nadal mamy trzy psy w hoteliku na utrzymaniu i dług ponad 1000zł.Już poproszono nas o pomoc dla psa,który potrzebuje praktycznie pomocy na już.Musimy go wziąć pod opiekę jeżeli się odnajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Anula napisał:

 

Już wiem w tej chwili,że nie damy rady.Na chwilę obecną nadal mamy trzy psy w hoteliku na utrzymaniu i dług ponad 1000zł.Już poproszono nas o pomoc dla psa,który potrzebuje praktycznie pomocy na już.Musimy go wziąć pod opiekę jeżeli się odnajdzie.

rozumiem:( wszystko się rozchodzi o pieniązki....gdyby tylko było za co...

Będe obserwować na fb, może ktoś się zlituje i mu pomoże, psiaki w typie ras są zawsze bardziej zauważalne

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

rozumiem:( wszystko się rozchodzi o pieniązki....gdyby tylko było za co...

Będe obserwować na fb, może ktoś się zlituje i mu pomoże, psiaki w typie ras są zawsze bardziej zauważalne

Tak obserwuj i bardzo proszę daj znać.Normalnie go widzę,wyobrażam jaki jest śliczny,czysty i obcięty.Piękny pies.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, rozi napisał:

Nie wiem. Wolontariusz z maszynką? Z nożyczkami? Z grzebieniem...

wielkie marzenie każdego z nas......

wolontariuszki w Radysach są raz na 1-2 m-ce i mają czas jedynie na to by MIGIEM fotografować psiaki:( dojeżdżają z odległych miejsc Polski...na miejscu nie ma nikogo:( no- poza właścicielami.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, konfirm31 napisał:

W Radysach nie ma wolontariuszy

Spojrzałam, że ktoś wyprowadza psy do zdjęć, chwilę z nimi spędza, to by i ostrzygł, z pół godziny by to zajęło, nie musi być profesjonalnie.

Już widzę odpowiedź kiyoshi.

A nie dałoby się tam zorganizować wolontariatu? Właściciel nie do rozmowy?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, rozi napisał:

Spojrzałam, że ktoś wyprowadza psy do zdjęć, chwilę z nimi spędza, to by i ostrzygł, z pół godziny by to zajęło, nie musi być profesjonalnie.

Już widzę odpowiedź kiyoshi.

A nie dałoby się tam zorganizować wolontariatu? Właściciel nie do rozmowy?

kochana, zobacz gdzie sa Radysy. Głównym problemem jest MIEJSCE. Nie ma nikogo w okolicy chętnego na wolo. Dziewczyny jezdza by robić zdjęcia, nie moga poświęcać czasu na strzyżenia. Trudno to zrozumieć, ale niestety...to schronisko kieruje się swoimi prawami i wszystko jest na zasadzie licznych kompromisów, dla dobra większości....Myśle, że Skiper wkrótce wyjedzie i ktoś o niego zadba

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kiyoshi napisał:

rozumiem:( wszystko się rozchodzi o pieniązki....gdyby tylko było za co...

Będe obserwować na fb, może ktoś się zlituje i mu pomoże, psiaki w typie ras są zawsze bardziej zauważalne

Ja już się w wielu biedakach zakochałam, najbardziej w Kminku, ale na razie nie jestem w stanie żadnego wyciągnąć i umieścić w hotelu.

Przepraszam pieski...........

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Gabi79 napisał:

Ja już się w wielu biedakach zakochałam, najbardziej w Kminku, ale na razie nie jestem w stanie żadnego wyciągnąć i umieścić w hotelu.

Przepraszam pieski...........

z tego co się dowiedziałam on na razie nie zostanie i tak wydany- jest na leczeniu:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...