Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Marysia O. z Lakusiem, tak jak z wieloma innymi dobrze utrzymanymi pieskami...pewnie jego domek paręset kilometrów od Radys. Gmina ma umowę z tym schroniskiem i tyle... Moja znajoma ciągle prosiła swoją sąsiadkę aby nie wypuszczała psa samego na podwórko, gdy brama przewaznie była otwarta. Ona twierdziła,że nie ma siły na spacery a piesek pobiega i wróci, bo zawsze wracał...i raz nie wrócił. Trafił do Radys ale potem ...nie dało się go tam odnaleźć. To było dawno temu. Teraz może już by się odnalazł, bo duzo osób chciało mu pomóc.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, zachary napisał:

Marysia O. z Lakusiem, tak jak z wieloma innymi dobrze utrzymanymi pieskami...pewnie jego domek paręset kilometrów od Radys. Gmina ma umowę z tym schroniskiem i tyle... Moja znajoma ciągle prosiła swoją sąsiadkę aby nie wypuszczała psa samego na podwórko, gdy brama przewaznie była otwarta. Ona twierdziła,że nie ma siły na spacery a piesek pobiega i wróci, bo zawsze wracał...i raz nie wrócił. Trafił do Radys ale potem ...nie dało się go tam odnaleźć. To było dawno temu. Teraz może już by się odnalazł, bo duzo osób chciało mu pomóc.

straszne.....gdyby schronisko prowadziło ewidencje internetową tzn. zdjęcie, opis i miejsce z którego psa dowieziono- jak to robią chociażby wielkie Wojtyszki- pewnie wiele wróciłoby do domów....a tak...siedzą, tęsknią, umierają...nikt nie wie, że moga być akurat tam...i tak to się kręci...i siły nie ma by coś zmienić:(

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie bardzo przeraża, że w marcu dojdzie ponad 220psów do adopcji... ze schroniska z Krzesimowa. Większość z nich to burasy po około 8-16lat... :( Otyłe... :( Adopcje niestety z Krzesimowa stoją i wciąż niewielu udało się uratować przed Radysami...

do marca sporo czasu...oby się udało uratowac pieski!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie bardzo przeraża, że w marcu dojdzie ponad 220psów do adopcji... ze schroniska z Krzesimowa. Większość z nich to burasy po około 8-16lat... :( Otyłe... :( Adopcje niestety z Krzesimowa stoją i wciąż niewielu udało się uratować przed Radysami...

ja czytałam, że maja te psiaki pousypiać;(co wydaje się niemożliwe.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, zachary napisał:

Olena84, nie widzi i nie wiem, czy kiedykolwiek zobaczy?.... Gminy wiedzą jak jest w Radysach i nic.... wszystko gra. A te właścicielskie biedaki siedzą na błocie, betonie, tęsknią i umierają...tak jak napisała Kiyoshi.

straszne to wszystko:(

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Mnie bardzo przeraża, że w marcu dojdzie ponad 220psów do adopcji... ze schroniska z Krzesimowa. Większość z nich to burasy po około 8-16lat... :( Otyłe... :( Adopcje niestety z Krzesimowa stoją i wciąż niewielu udało się uratować przed Radysami...

Tysiu, gdzie można zobaczyć fotki tych psiaczków?

 

Link to comment
Share on other sites

taki mały off popełnię, a może i nie. 

Tekst przy każdym psie z Radys jest nadzwyczajny i nietuzinkowy. Ktoś kto opisuje psy z Radys robi kawał dobrej roboty. Przy każdym tekscie mam ochotę zaklaskać tak jak po dobrej sztuce w teatrze. Chylę czoła za talent i chęci do tak trudnej roboty.

Tak ze swojej strony chciałbym mu/jej/im z całego serca życzyć w Nowym Roku samych pomyślnych dni i spełnienia wszystkich marzeń.

 

 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Sara2011 napisał:

Pod galerią Emi na FB jest napisane że jest zarezerwowana i że jeszcze tydzień musi wytrzymać. Czyli za tydzień powinna wyjechać.

super!

3 godziny temu, uxmal napisał:

taki mały off popełnię, a może i nie. 

Tekst przy każdym psie z Radys jest nadzwyczajny i nietuzinkowy. Ktoś kto opisuje psy z Radys robi kawał dobrej roboty. Przy każdym tekscie mam ochotę zaklaskać tak jak po dobrej sztuce w teatrze. Chylę czoła za talent i chęci do tak trudnej roboty.

to prawda, tekst przykuwa uwagę!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.12.2017 o 13:59, mdk8 napisał:

Ayam na FB znalazłam info z lipca 2017 ,że Harley ma dom . W pierwszym poście jeszcze jest : SESJA 17.01.2015 - 84 psy
Harley

Faktycznie - album Harleya mam już dawno przeniesiony do adoptowanych (na początku marca). Zaraz poprawię.

A wczoraj pojechały: BOLERO, DROPS, ZICO, SENIORITA i BOSS - szczęściarze na koniec roku. 

i rzutem na taśmę jeszcze LAKUŚ

5a488d7d60be4_BeFunkyCollage.thumb.jpg.f40daae48d45629063c6a855f982f654.jpg  5a488d92839bf_PicMonkeyCollage.thumb.jpg.efed892aa1a54423c5e34b11e077c135.jpg  5a488da8ed8b0_PicMonkeyCollage.thumb.jpg.d8ba173bdfcaf5d5d0f902990b9d984d.jpg  5a488dc187d78_BeFunkyCollage.thumb.jpg.80c527450f463b88ef595c657801266e.jpg  5a488e36cee82_BeFunkyCollage.jpg.e1fce996fda0e19994a267eefd4b81ae.jpg  5a49490511a3d_BeFunkyCollage.jpg.5eee9a767a7b104b6b619f595732c38d.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...