Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Dziewczyny, jeżeli mój post jest nie na miejscu, to dajcie znać, skasuję. 

Chciałam wszystkich zaprosić na naszą stronę fb: Psy z gminy Wasilków w schronisku w Radysach (wpiszcie sobie, proszę, w wyszukiwarkę, linku nie udało mi się tu umieścić). Dostałyśmy listę psów z UG i próbujemy je pokazać światu.

Jeżeli chciałybyście pomóc, proszę z całego serca o udostępnianie. 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Nette napisał:

Dziewczyny, jeżeli mój post jest nie na miejscu, to dajcie znać, skasuję. 

Chciałam wszystkich zaprosić na naszą stronę fb: Psy z gminy Wasilków w schronisku w Radysach (wpiszcie sobie, proszę, w wyszukiwarkę, linku nie udało mi się tu umieścić). Dostałyśmy listę psów z UG i próbujemy je pokazać światu.

Jeżeli chciałybyście pomóc, proszę z całego serca o udostępnianie. 

 

już polubiłam i będe śledzić;) mam nadzieje, że wkrótce te pieski zostaną pokazane na stronie Psy z Radys:) a potem- szybko do dobrych domów;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Uwaga, dla pokazanych wyżej dwóch rudych szczeniaków pilnie potrzebne jest miejsce, dzieciaki opuściły schronisko ale nie mają się gdzie podziać!

!!!!!! ALARM !!!!!!
Przed chwilą Partycja w porywie serca zabrała ze schroniska dwa szczeniaki, nie mając zupełnie dla nich miejscówki. Może znajdzie się jakieś lokum chociaż dla jednego z nich? Wieczorem Patrycja będzie w Warszawie. Telefon do niej: 698-616-250

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Marysia O. napisał:

Uwaga, dla pokazanych wyżej dwóch rudych szczeniaków pilnie potrzebne jest miejsce, dzieciaki opuściły schronisko ale nie mają się gdzie podziać!

!!!!!! ALARM !!!!!!
Przed chwilą Partycja w porywie serca zabrała ze schroniska dwa szczeniaki, nie mając zupełnie dla nich miejscówki. Może znajdzie się jakieś lokum chociaż dla jednego z nich? Wieczorem Patrycja będzie w Warszawie. Telefon do niej: 698-616-250

może Małgosia by wzięła ? U niej zawsze full ale w awaryjnych sytuacjach raczej nie odmawia

DVV3ImUW0WS.png
Zadzwoń 501016996
 
a9L2wNZai3M.png
Dom Tymczasowy dla Szczeniaków Judyta                                                                                                                                                                           
Wyślij wiadomość
Link to comment
Share on other sites

LIWIA i RABARBAR zaczęły nowe życie

PicMonkey Collage.jpg  PicMonkey Collage.jpg

 

a skoro o Liwii mowa - to jest pod m.in. pod moją opieką w domu tymczasowym koło Szczecina.
Liwia okazała się wspaniałą, młodą suczką, kochającą cały świat. Koty mogą się o nią łasić. Uwielbia grać w piłkę. Szukamy dla niej równie wspaniałego domu jak ona sama

16809183_694432207431452_406792443_n.jpg

16683853_694671607407512_5947924093569249080_n.jpg  16831160_694670604074279_6303407998064052429_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...