Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Kolejny rok za nami 1f642.png:)
Nie chcemy już pamiętać o przykrych zdarzeniach, niespodziewanych odejściach... W albumie na fb "Opuściły schronisko 2016" jest 508 zdjęć psów, które rozpoczęły nowe życie. To nasz wspólny wielki sukces.
U progu 2017 roku życzymy Wam, abyście w ten Nowy Rok weszli z radością w sercu. Aby nigdy nie odstępowała Was nadzieja na lepsze jutro i wiara w to, że nie ma rzeczy niemożliwych. Życzymy także wszechogarniającej miłości, aby otaczały Was osoby, które będą dla Was motorem do działania.

Szczególne podziękowania i życzenia wszystkiego co najlepsze kieruję do Marysi, która prowadzi ten wątek. 
Szczęśliwego Nowego Roku!

Happy-New-Year-2017-Images-8.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, PSYzRADYS napisał:

Czy ktoś wie co się dzieje z Marysią O? 


Od 20 grudnia nic nigdzie nie pisze... zaczynam się martwić, czy coś się złego nie stało. Może trzeba jej jakoś pomóc. Ma ktoś do niej kontakt telefoniczny?

Może wyjazd świateczno-noworoczny?

Nie wiem kto mógłby mieć kontakt....

Marysiu- wracaj do nas, bo sie martwimy!

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, PSYzRADYS napisał:

Czy ktoś wie co się dzieje z Marysią O? 


Od 20 grudnia nic nigdzie nie pisze... zaczynam się martwić, czy coś się złego nie stało. Może trzeba jej jakoś pomóc. Ma ktoś do niej kontakt telefoniczny?

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Może wyjazd świateczno-noworoczny?

Nie wiem kto mógłby mieć kontakt....

Marysiu- wracaj do nas, bo sie martwimy!

1 godzinę temu, mdk8 napisał:

Może Malagos albo Nutusia mają do niej kontakt.

Dziewczyny, wszystko u mnie w porządku, przepraszam że się martwiłyście. Po prostu mam ostatnio bardzo dużo na głowie i brakuje czasu, żeby pisać na dogo. Jeszcze przez jakiś czas tak będzie ale postaram się uzupełniać info na wątku radysowym. Dziękuję Wam za pamięć i troskę :)) No i składam lekko spóźnione życzenia noworoczne :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.01.2017 o 21:31, Marysia O. napisał:

Dziewczyny, wszystko u mnie w porządku, przepraszam że się martwiłyście. Po prostu mam ostatnio bardzo dużo na głowie i brakuje czasu, żeby pisać na dogo. Jeszcze przez jakiś czas tak będzie ale postaram się uzupełniać info na wątku radysowym. Dziękuję Wam za pamięć i troskę :)) No i składam lekko spóźnione życzenia noworoczne :)

Marysiu, czy potrzebujesz pomocy przy wstawianiu tutaj piesków z wątku facebookowego??

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...