Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

O 27.09.2016 o 11:55, Agnieszka103 napisał:

Jeśli będą zbierane deklaracje dla Peugeota to proszę dać mi znać. Bardzo żałuję, że nie zdążyło się pomóc Perry...

powstało wydarzenie dla Peugeota...ale, jak właśnie przeczytałam, jednak nie pojedzie do hoteliku tylko od razu do DS. Jutro ma jechać, ale nic więcej nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie 2 lata temu przekroczyłyśmy bramy schroniska w Radysach, by pokazać światu garstkę sfotografowanych wówczas psów. Dzień później ruszyła strona PSYzRADYS a psy powoli zaczęły opuszczać schronisko. Od tamtego dnia – tylko z naszych albumów, swoje miejsce znalazło 803 psy. Niemal drugie tyle zostało adoptowanych bezpośrednio ze schroniska, ponieważ ludzie z całej Polski dowiedzieli się, że w północno-wschodniej części kraju jest schronisko, a w nim psy czekające na adopcję.
 

Czasami dostajemy pytanie – kto wchodzi w skład Niezależnej Grupy Wolontaryjnej? Tymi wolontariuszami jesteście Wy wszyscy. Są nimi nie tylko te osoby, które tam jeżdżą, fotografują psy, opisują je i prowadzą tę stronę. Ta Grupa cały czas się rozrasta. Są osoby, które systematycznie zabierają psy ze schroniska, by później szukać im domu – dziękujemy im za to, jest grupa, która robi ogłoszenia psom, by zwiększyć im szansę na adopcję – wielkie dzięki, są osoby, które udostępniają prezentowane psy na fb – również ogromne podziękowania.
Każdy komentarz, każdy lajk, każde udostępnienie jest pomocne w szukaniu domu. Nagrodą za tę „pracę” są informacje, że ten czy inny pies ma już swój dom i zdjęcia szczęśliwych psów, które później otrzymujemy.

Szczególne podziękowania składam Marysi za prowadzenie tego wątku i koordynowanie procesu ogłoszeń Radysiaków.


Dziękujemy, że jesteście z nami :)


      2425.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...