Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Kochane dziewczyny
z powodów losowo-wyborowych mamy na utrzymaniu w hotelach i w DT aż 5 psów: Perełkę, Gruszkę, Telesfora, Mojrę i  częściowo Yumę.
Yuma miała iść pod opiekę Ani B, ale z pewnych względów jej przeprowadzka do Krakowa się odwlekła. To prawie 1000 zł opłat hotelowych plus wydatki na weta i karmę (dt). Niestety zbiórki na wydarzeniach nie pokrywają wydatków :(
 

Czy ktoś mógłby zrobić na dogo bazarek na te psiaki? Fanty jakoś zbierzemy i dostarczymy. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, PSYzRADYS napisał:
1 godzinę temu, PSYzRADYS napisał:

 

Kochane dziewczyny
z powodów losowo-wyborowych mamy na utrzymaniu w hotelach i w DT aż 5 psów: Perełkę, Gruszkę, Telesfora, Mojrę i  częściowo Yumę.
Yuma miała iść pod opiekę Ani B, ale z pewnych względów jej przeprowadzka do Krakowa się odwlekła. To prawie 1000 zł opłat hotelowych plus wydatki na weta i karmę (dt). Niestety zbiórki na wydarzeniach nie pokrywają wydatków :(
 

Czy ktoś mógłby zrobić na dogo bazarek na te psiaki? Fanty jakoś zbierzemy i dostarczymy. 

czy któryś z tych piesków ma swój wątek na dogomanii??

bo...z tego co się orientuje na dogo można zbierać pieniążdze (też z bazarków) tylko na psy które mają swoje wątki (jeśli się myle, przepraszam za zamieszanie)

Jeśli jest wątek chociaż jednego- to wystarczy.

Ja mogę za darmo i z pełnym zaangażowaniem obiecać ogłoszenia dla tej gromady- bardzo często odnawiane i stale monitorowane- jeśli byłyby potrzebne, wystarczy słowo:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 23.03.2016o18:57, PSYzRADYS napisał:

Kochane dziewczyny
z powodów losowo-wyborowych mamy na utrzymaniu w hotelach i w DT aż 5 psów: Perełkę, Gruszkę, Telesfora, Mojrę i  częściowo Yumę.
Yuma miała iść pod opiekę Ani B, ale z pewnych względów jej przeprowadzka do Krakowa się odwlekła. To prawie 1000 zł opłat hotelowych plus wydatki na weta i karmę (dt). Niestety zbiórki na wydarzeniach nie pokrywają wydatków :(
 

Czy ktoś mógłby zrobić na dogo bazarek na te psiaki? Fanty jakoś zbierzemy i dostarczymy. 

Ja mogę się podjąć po Świętach zrobienia bazarku. Tylko będę miała jedną ogromną prośbę, mianowicie żeby po zakończeniu bazarku ktoś przejął ode mnie fanty, które się nie sprzedadzą. Może potem znajdzie się ktoś, kto będzie mógł to co zostało wystawić na fb.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Kejciu napisał:

mgog kupila 20 pakietów ogłoszen - prosze o podanie imion psiaków dane wezmę sobie z FB które mam w ramach tych pakietów ogłosić - chcialabym zrealizować do piatku bo jestem na zwolnieniu i mam czas 

Ślicznie dziękujemy mgog :)

Kasiu czyli mam Ci niczego nie wysyłać? I teksty i zdjęcia pobierzesz sobie z fb? Teraz w kolejności do ogłoszenia są: Kurkuma, Queen, Klamra, Figaro, Gaudi, Beta, Nokia, Sztama, Tobi, Madox, Porzeczka, Ultra, Orange, Aura, Szczoteczka, Sroczka, Szaman, Fado, Szach i Bershka.

ps. masz zapchaną skrzynkę

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Marysia O. napisał:

Ślicznie dziękujemy mgog :)

Kasiu czyli mam Ci niczego nie wysyłać? I teksty i zdjęcia pobierzesz sobie z fb? Teraz w kolejności do ogłoszenia są: Kurkuma, Queen, Klamra, Figaro, Gaudi, Beta, Nokia, Sztama, Tobi, Madox, Porzeczka, Ultra, Orange, Aura, Szczoteczka, Sroczka, Szaman, Fado, Szach i Bershka.

ps. masz zapchaną skrzynkę

tak wezmę wszystko z FB - jeszcze tylko maila do aktywacji ogloszeń poproszę i biorę się za robotę 

skrzynka już odetkana :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Marysia O. napisał:

Ślicznie dziękujemy mgog :)

Kasiu czyli mam Ci niczego nie wysyłać? I teksty i zdjęcia pobierzesz sobie z fb? Teraz w kolejności do ogłoszenia są: Kurkuma, Queen, Klamra, Figaro, Gaudi, Beta, Nokia, Sztama, Tobi, Madox, Porzeczka, Ultra, Orange, Aura, Szczoteczka, Sroczka, Szaman, Fado, Szach i Bershka.

 

Klamry i Ultry nie ogłaszajcie na razie, proszę.

Być może cos się dla nich wykluje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...