Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

1530560_466316120222275_5634589298002365

U progu 2016 roku życzymy wszystkim zdrowia i energii do działania! Dziękujemy wszystkim za wsparcie i dobre słowo. Dzięki wspólnym działaniom w galerii „Opuściły schronisko” jest 379 zdjęć! Prawie drugie tyle psów zostało adoptowanych bezpośrednio ze schroniska. Nie byłoby to możliwe dzięki WAM. Dlatego jeszcze raz wszystkim DZIĘKUJEMY!

Wolontariuszki z Niezależnej Grupy PSYzRADYS
Link to comment
Share on other sites

Poproszę o podanie adresu mailowego osoby która będzie aktywowała ogłoszenia na olx - nam już brakuje miejsca a i tak założonych mam kilka kont więc proszę o podanie adresu mailowego na jaki będą przychodziły maile do aktywacji ogłoszeń psiaków z Radys na olx :)

Link to comment
Share on other sites

A czy moja Minnie tez by sie kwalifikowala na ogłoszenia? Bo Elaja chciała wykupić pakiety ale na razie chyba nowego bazarku nie będzie:), wiec może bym się tu zaczepila. Minnie jest juz w bardzo dobrej formie, zaszczepilam ja na wirusowki, za 2 tygodnie jeszcze raz ja zaszczepie, sterylki na razie nie można zrobić, ale w razie czego dopilnuje osobiście ewentualny DS..

Link to comment
Share on other sites

Poproszę o podanie adresu mailowego osoby która będzie aktywowała ogłoszenia na olx - nam już brakuje miejsca a i tak założonych mam kilka kont więc proszę o podanie adresu mailowego na jaki będą przychodziły maile do aktywacji ogłoszeń psiaków z Radys na olx :)

 

na mojego maila [email protected] przyszło juz 5 piesków Eden, Tosia, Sudan, Rybak i Neon- ogłoszenia aktywowałam

jest jeszcze miejsce na 5 piesków;)

Link to comment
Share on other sites

Po awarii zeżarło wszystkie posty z jednego dnia :unsure:  Dobrze, że tylko jednego.

 

A czy moja Minnie tez by sie kwalifikowala na ogłoszenia? Bo Elaja chciała wykupić pakiety ale na razie chyba nowego bazarku nie będzie:), wiec może bym się tu zaczepila. Minnie jest juz w bardzo dobrej formie, zaszczepilam ja na wirusowki, za 2 tygodnie jeszcze raz ja zaszczepie, sterylki na razie nie można zrobić, ale w razie czego dopilnuje osobiście ewentualny DS..

 

Jasne :) Wrzuć dane tutaj na wątek albo wyślij mi na maila: [email protected]. Przekażę kejciu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...